Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka drużyna piłkarska ma najlepsze relacje z sędzią
1
@AFA90 Mekston wyjątkowo czujny, nawet jakbym ja założył multiego to by mnie nakrył
1
@MesQueUnClub96 głosujecie Mekstona
0
Kto na Rambli ma największe doświadczenie życiowe, a kto najmniejsze?
1
42 cm to dobry wynik, czy wstyd wyjść na miasto bo kobjety wyśmieją? @Rewolucja123 @TR3YWAY
0
Co sądzisz o ludziach, którzy nie słuchają goata polskiego rapu- Mata?
0
@FcPortoFan1999 cheeseburgera jej kupiłem, uklękłem a ona że woli Piotrka
0
@Emhyr może słynny Lewandowski wygra
2
@FcPortoFan1999 ech kibicowałem młodego Luka, zawsze to jakieś pocieszenie po dziewczynie, która odmówiła oświadczeń przy wszystkich
2
@pt9 daj szansę moim ludziom - Konfederacja
0
@Rewolucja123 ja to w przerwie między seriami albo się gapię albo partyjka Clash royale
0
@mekston Ronaldo jest we własnej lidze, reszta prowadzi rywalizację o to kto jest drugi
1
Morata jest goatem
1
@MesQueUnClub96 ma kobietę ten Littler?
2
Czemu nikt nie nominował Elementa?
1
Jaki mecz powinni powtórzyć? Moim zdaniem zdecydowanie Portugalia Maroko
1
@Kgorecki2500 w sumie na radnego cenzus jest chyba 18 lat, jakbym wiedział jak to bym wystartował.
0
@Kgorecki2500 nie będę głosować bo nie wiem na kogo
4
@PatrychoO Valverde xd
0
@TR3YWAY Kobjety nie patrzą na nogi to nie warto ich robić
1
@zadafcb już myślałem, że Carlito se skoczy
0
@Rewolucja123 jak można brać na przysiad więcej niż na klatę, profanacja
0
@FcPortoFan1999 Trzymaj mnie Mekston
0
@FcPortoFan1999 a ja się jutro oświadczam w makdonaldzie, pozdro
1
@MesQueUnClub96 możecie być na podium, ale Mekston ma wygrać.!
4
,,Dziewczyna nie może być idealna" Tymczasem ona
@mekston
7
Nominują @mekston wielka wiedza na temat piłki nożnej i f1, wódz plemienny La Rambli
0
Na prezydenta M @mekston na prezydenta
0
@zadafcb Shawn Michaels cały czas tam jest. W sumie ciekawe jak to dalej będzie, jako zwolennik żeby Roman nigdy nie tracił pasa chciałbym zeby rock z nim zawalczył na WM, bo Cody drugi rok z rzędu raczej nie przegra. Swoją drogą piękny ten trolling z Masłem, Jinder na mikrofonie jest top
1
Kto jest głową rodziny na Rambli?