0

@Emhyr Najgorsi są kalkulatorzy

0

@FcPortoFan1999 Przegra w finale Australian Open

2

Król Pan Przemysław Babiarz wrócił, to można w końcu obejrzeć skoki

0

@FcPortoFan1999 Zapomniałeś o młodej legendzie tenisa - Prizmić, jak dla mnie chłop pokona Sinnera w semi i przegra z Medem w finale

0

Tegoroczne Australia Open może by udane dla takich tenisistów jak młody Prizmić i zasłużony dla tenisowego świata Richard Gasquet. @mekston

0

@FcPortoFan1999 ja byłem z kolegami

0

Gad klapę może zamknąć, lecz nie zatrzyma zegarka. PDW

10

Mekston zaczął rządzić na Rambli, a już Barca gra lepiej..

1

@MichuZ44 matko chłop może mieć większego niż ja, przynajmniej przez docięcie na takiego wygląda

9

Jutro ważne kolokwium, ale PiS jest dla mnie ważniejszy, trzeba wziąć pociąg do Warszawy, dla lepszego jutra

0

Serb jak zwykle łatwiejsza drabinka, ile można farcić to nie wiem

0

@Herato jest jakieś uniwersum w którym strzela

0

@MarioVeB! Chciałbym to Hubcia, ale żeby Serb nie wygrał Shelton vs Zverev/Med/niech i Carlos

0

Mecz przystojniaków już w pierwszej rundzie, oby Beret wygrał

1

@barcelonaLM Tylko pytanie Djere czy Lajovic...

1

@MesQueUnClub96 Djokovic by nie dostał Nadala, dostanie jakiegoś ogórka pewnie by przejść pierwszą rundę przynajmniej.

0

@Kuba_1 Falcao też był dobry w piłce nożnej

1

@mekston Ciekawią mnie nastroje u ramblowiczów

1

jaka jest twoja ulubiona drużyna Gran Derbi?

0

@SlyStallone Macio nie głosuje na konfederacje(niestety)

0

@agaFCB ciekawe kto dokona wyeliminowania Serbów w pierwszej rundzie

0

@FcPortoFan1999 Jestem kibicem Barcelony, ale ten mecz lepiej niech Real wygra, chcę el clasico i Real dodatkowo się zmęczy strzelaniem goli

0

@FcPortoFan1999 12-0 dla Real

0

@FcPortoFan1999 Będę kibicować innym tenisistom

1

@mekston Witamy w erze Mekstona, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. :)

1

@FcPortoFan1999 no przynajmniej 140 kg na klatę i Djokovic bez szlema

0

Kto jest najgorszym raperem w Polsce?

0

@Encore ja bym chciał zobaczyć beef young multi paluch

0

@FcPortoFan1999 bym wystartował w następnych, ale głupie prawo, że w wieku 22 lat nie mogę być prezydentem.

0

@FcPortoFan1999 oddałbyś na mnie głos jakbym startował w prezydenckich za 15 lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?