Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Najgorsi są kalkulatorzy
0
@FcPortoFan1999 Przegra w finale Australian Open
2
Król Pan Przemysław Babiarz wrócił, to można w końcu obejrzeć skoki
0
@FcPortoFan1999 Zapomniałeś o młodej legendzie tenisa - Prizmić, jak dla mnie chłop pokona Sinnera w semi i przegra z Medem w finale
0
Tegoroczne Australia Open może by udane dla takich tenisistów jak młody Prizmić i zasłużony dla tenisowego świata Richard Gasquet. @mekston
0
@FcPortoFan1999 ja byłem z kolegami
0
Gad klapę może zamknąć, lecz nie zatrzyma zegarka. PDW
10
Mekston zaczął rządzić na Rambli, a już Barca gra lepiej..
1
@MichuZ44 matko chłop może mieć większego niż ja, przynajmniej przez docięcie na takiego wygląda
9
Jutro ważne kolokwium, ale PiS jest dla mnie ważniejszy, trzeba wziąć pociąg do Warszawy, dla lepszego jutra
0
Serb jak zwykle łatwiejsza drabinka, ile można farcić to nie wiem
0
@Herato jest jakieś uniwersum w którym strzela
0
@MarioVeB! Chciałbym to Hubcia, ale żeby Serb nie wygrał Shelton vs Zverev/Med/niech i Carlos
0
Mecz przystojniaków już w pierwszej rundzie, oby Beret wygrał
1
@barcelonaLM Tylko pytanie Djere czy Lajovic...
1
@MesQueUnClub96 Djokovic by nie dostał Nadala, dostanie jakiegoś ogórka pewnie by przejść pierwszą rundę przynajmniej.
0
@Kuba_1 Falcao też był dobry w piłce nożnej
1
@mekston Ciekawią mnie nastroje u ramblowiczów
1
jaka jest twoja ulubiona drużyna Gran Derbi?
0
@SlyStallone Macio nie głosuje na konfederacje(niestety)
0
@agaFCB ciekawe kto dokona wyeliminowania Serbów w pierwszej rundzie
0
@FcPortoFan1999 Jestem kibicem Barcelony, ale ten mecz lepiej niech Real wygra, chcę el clasico i Real dodatkowo się zmęczy strzelaniem goli
0
@FcPortoFan1999 12-0 dla Real
0
@FcPortoFan1999 Będę kibicować innym tenisistom
1
@mekston Witamy w erze Mekstona, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. :)
1
@FcPortoFan1999 no przynajmniej 140 kg na klatę i Djokovic bez szlema
0
Kto jest najgorszym raperem w Polsce?
0
@Encore ja bym chciał zobaczyć beef young multi paluch
0
@FcPortoFan1999 bym wystartował w następnych, ale głupie prawo, że w wieku 22 lat nie mogę być prezydentem.
0
@FcPortoFan1999 oddałbyś na mnie głos jakbym startował w prezydenckich za 15 lat?