1

@macio_944 a chciałbym w końcu mieć grupę na Rambli z którą mógłbym się utożsamiać. Lew bez stada za długo nie przetrwa

1

Czy na Rambli powinna powstać mniejszość Portugalska?

0

@Miszak Serbska opcja w płacz.

1

@barcelonaLM nikt nie lubi Serbów

0

Czy można ustalić że tenisista który wygra french Open 2024 jest goatem? Najważniejszy turniej, wszystko się rozstrzygnie.

1

@barcelonaLM Hurkacz albo Rafa

0

@Criss18Barca niech się biją lepiej zamiast skakać

0

@Herato Xavi Ernandez

0

Randka z Messi czy trening z Cristiano?

1

@Rewolucja123 niecwiczomca. Tym ćwiczącym to tylko na assa w przerwie między seriami się patrzę, chyba że gram w Clash royale

2

@Comentateiro ja 125 przy wadze 79 w prime nie miałem nawet 19 lat jeszcze o wierzyłem że z nią będę. Teraz to tylko alko, alko i alko

0

@Rewolucja123 kolega waży 130

1

@tristan87 właśnie odkąd korzystam z jego porad wyszedłem na ludzi, nawet kasjerski mi mówią dzień dobry

0

Co robić jak podoba się siostra kolegi?

2

@bartas97 ja robię pakiernie

1

@Rewolucja123 swoją droga patrzysz się w przerwie między seriami na jakie assy?

0

@ranger3120 łe 2 pushe i 2 pulle i 2 legi. Oczywiście LEGi powinno się odpuszczać

0

@Rewolucja123 ja obecnie może bym 130 bym wycisnął, nie wiem ale skoro 100 poszło na 9 to maybe. Ale ja w 3 liceum przy wadze 79 wycisłem 125, prawie dwa lata później waga większa o 7 kieta i siła nic prawie większą. Ale kiedyś radziłem sobie tym z girl mnie nie chce siłownia, obecnie się upijam co dwa dni, rok treningów przewaliłem

0

On jest 10/10 ale uważa że Serb lepszy od Nadala @agaFCB @mekston

1

@gumaz za stary na te freaki jestem, ale dla Natana wróciłem do oglądania tego, fajnie odgrywa heela, szkoda tylko że bić się nie potrafi

0

Roque tak czy nie?

0

@mekston ale wiadomo Serba nikt nie lubi, ja fanów Serba zgłaszam przy każdym komentarzu na Rambli nawet jak coś mądrego zdarzy im się napisać

0

@MichuZ44 wow,.ale że pan po stronie mojego goata co się tu dzieję się

1

@Sulimo ja tam jednak wolę wódkę

0

@TheNekro94 teraz tylko weryfikacja od Rafy w 2024.

0

Jak dużo komentarzy dziennie zgłaszasz na Rambli?

0

@DonCarletto nie, ale staram się być kulturalny, miesiąc temu poleciałem i musiałem sypać żeby wrócić

0

Barcelona wygrywa tryplet z Xavim na trenerce, ale Ronaldo szybko odpada z euro czy Barcelona wygrywa tylko puchar, kompromituje się w lidze i lidze mistrzów, ale Ronaldo wygrywa euro, który scenariusz lepszy?

0

@tbas ja np na siłowni słucham Mata Mata Mata

1

Jaki jest najgorszy polski raper w 21 wieku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?