Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 a chciałbym w końcu mieć grupę na Rambli z którą mógłbym się utożsamiać. Lew bez stada za długo nie przetrwa
1
Czy na Rambli powinna powstać mniejszość Portugalska?
0
@Miszak Serbska opcja w płacz.
1
@barcelonaLM nikt nie lubi Serbów
0
Czy można ustalić że tenisista który wygra french Open 2024 jest goatem? Najważniejszy turniej, wszystko się rozstrzygnie.
1
@barcelonaLM Hurkacz albo Rafa
0
@Criss18Barca niech się biją lepiej zamiast skakać
0
@Herato Xavi Ernandez
0
Randka z Messi czy trening z Cristiano?
1
@Rewolucja123 niecwiczomca. Tym ćwiczącym to tylko na assa w przerwie między seriami się patrzę, chyba że gram w Clash royale
2
@Comentateiro ja 125 przy wadze 79 w prime nie miałem nawet 19 lat jeszcze o wierzyłem że z nią będę. Teraz to tylko alko, alko i alko
0
@Rewolucja123 kolega waży 130
1
@tristan87 właśnie odkąd korzystam z jego porad wyszedłem na ludzi, nawet kasjerski mi mówią dzień dobry
0
Co robić jak podoba się siostra kolegi?
2
@bartas97 ja robię pakiernie
1
@Rewolucja123 swoją droga patrzysz się w przerwie między seriami na jakie assy?
0
@ranger3120 łe 2 pushe i 2 pulle i 2 legi. Oczywiście LEGi powinno się odpuszczać
0
@Rewolucja123 ja obecnie może bym 130 bym wycisnął, nie wiem ale skoro 100 poszło na 9 to maybe. Ale ja w 3 liceum przy wadze 79 wycisłem 125, prawie dwa lata później waga większa o 7 kieta i siła nic prawie większą. Ale kiedyś radziłem sobie tym z girl mnie nie chce siłownia, obecnie się upijam co dwa dni, rok treningów przewaliłem
0
On jest 10/10 ale uważa że Serb lepszy od Nadala @agaFCB @mekston
1
@gumaz za stary na te freaki jestem, ale dla Natana wróciłem do oglądania tego, fajnie odgrywa heela, szkoda tylko że bić się nie potrafi
0
Roque tak czy nie?
0
@mekston ale wiadomo Serba nikt nie lubi, ja fanów Serba zgłaszam przy każdym komentarzu na Rambli nawet jak coś mądrego zdarzy im się napisać
0
@MichuZ44 wow,.ale że pan po stronie mojego goata co się tu dzieję się
1
@Sulimo ja tam jednak wolę wódkę
0
@TheNekro94 teraz tylko weryfikacja od Rafy w 2024.
0
Jak dużo komentarzy dziennie zgłaszasz na Rambli?
0
@DonCarletto nie, ale staram się być kulturalny, miesiąc temu poleciałem i musiałem sypać żeby wrócić
0
Barcelona wygrywa tryplet z Xavim na trenerce, ale Ronaldo szybko odpada z euro czy Barcelona wygrywa tylko puchar, kompromituje się w lidze i lidze mistrzów, ale Ronaldo wygrywa euro, który scenariusz lepszy?
0
@tbas ja np na siłowni słucham Mata Mata Mata
1
Jaki jest najgorszy polski raper w 21 wieku?