- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
5
Taka ciekawostka na wieczór.
Rafa Nadal nigdy w karierze nie wygrał turnieju Finals!
No jestem tym zaskoczony. Nie zakodowałem tej informacji. Jakby nie patrzeć bardzo istotny turniej :)
@Colon @takisobiektos @tbas @Bykunn @FcPortoFan1999 @Encore @agaFCB @clyde @mekston @MesQueUnClub96
1
@michal26 A mimo to jest jednym z największych w historii i nawet bez tego tytułu i tak jest wspaniały;)
1
@michal26 To już ciekawostka na dobranockę.Nic dziwnego że nigdy tego turnieju nie wygrał skoro jest on grany w hali i na koniec sezonu gdzie w większości Rafa był już w formie zniżkowej niż zwyżkowej.Największą szansę jaką zmarnował to finały 2010.
2
@michal26 Miał szanse w 2010 czy to w 2013 ale przeciwnicy bettter
0
@agaFCB no wiadomo, ale zwyczajnie mnie to zaskoczyło, bo nie zakodowałem tego faktu.
Za to jako jedyny z big three chyba zdobył złoto IO jak dobrze kojarzę.
0
@michal26 A Novaczek nigdy nie wygrał igrzysk - GOAT :)
3
@michal26 Tak ma złoto zarówno w singlu jak i deblu
0
@Encore Roger nie ma nie?
0
@Popitek12 no, ale i tak Djoko moim zdaniem najlepszy chyba. Nie ma drugiego tak wszechstronnego.
0
@michal26 Roger ma tylko debla ze Stachem
1
@michal26 Roger tylko w deblu
1
@Encore @michal26 Rafa to miał zwykle problemy z wytrzymaniem trudów sezonu, dodając do tego szybkie korty i znaczenie serwisu to bardzo niewygodny to był turniej dla niego.
Nie wygrał też nigdy turnieju Masters w Paryżu. Korty halowe to jego najsłabszy typ kortu + właśnie timing tych rozgrywek - już na koniec sezonu.
1
@michal26 Fed ma złoto w deblu i srebro w singlu - przegrał z Murrayem