0

@koksik2700 Ja z Cristiano. Z Neymarem już grał, poza tym Leo i CR w jednym składzie to byłoby coś wielkiego na końcówkę ich karier. Jednak mam nadzieję, że zostanie z nami do końca.

3

Brawo Włochy! Nic tak nie cieszy jak łzy Anglików, za to szmacenie flagi Włoch, gwizdy na hymn Danii, lasery przy karnym. Oby czekali jeszcze 150 lat na jakiś tytuł. Piękny weekend. Leo z pucharem, Włosi mistrzami Europy.

0

@Ghotti Właśnie powiem Ci, że grałem w te nowsze fify na PC i jest tego mniej. W 17 i 18 był syf straszny, potem ogarneli to w miare. A szkoda mi konsole kupować pod fife tylko, bo grać to gram na pc

0

@AntekGriezmann Ja mam zamiar kupić na PC, EA Play za 60 zł, jak się znudzi po 2 miesiącach to tylko 120 zł stracę, polecam. Niczym się to nie różni, tylko rynkiem transferowym

2

@AmigoBlancos O nie, nie, nie nabiorę się tym razem

1

@IronSanHybrid na pewno jest mod na to. W samej grze chyba nie, bo sam próbowałem wiele razy

2

@Grzbiet Traci to fakt, ale to nadal tak samo ważne trofeum dla nich jak dla europejskich reprezentacji Euro.

@Triv44 Zgodzę się poniekąd, ale taki Ronaldo dla mnie to już typowy egzekutor i stojanow, no Leo jednak nadal robi ogromną różnicę w samej grze. Czy to w Barcelonie czy Argentynie czy gdziekolwiek gdzie by grał uważam, że nadal kręciłby niesamowite liczby i zostawiał obrońców w tyle.

0

@Encore Tu może nikt, ale na prawdę jest wysyp takich opinii na fejsie. Jak przeglądałem posty po finale to w komentarzach zawsze znalazł się ktoś taki

3

Nie rozumiem mówienia przez wiele osób, że Copa America to puchar Tymbarka, niszowe rozgrywki itd. Zgadzam się z tym, że ten turniej był dramatyczny w tym roku, bez kibiców (oprócz finału), kopanina, kartofliska, bardziej wyglądało to jak turniej sparingowy w presezonie. Ale dla nich to niezwykle ważne trofeum, drugie po MŚ, u nas takie jest Euro. Co teraz Messi ma przepraszać, że jest Argentyńczykiem? Niektórzy mają takie siano we łbie, że nawet szkoda im odpowiadać, a wiele takich znawców jest na facebooku czy innych portalach.

Umniejszać zawsze będą, ale obecnie nie ma już argumentów na Leo. Wygrał absolutnie wszystko na poziomie klubowym, indywidualnym i w końcu ma w CV POWAŻNE trofeum z Argentyną. I na tym temat najlepszego w historii powinien się skończyć.

0

@LeoMessi1994 Jak cała Copa America, dno straszne, fauli multum. Di Maria strzelił po babolu obrońcy, Martinez wybronił ten tytuł w drugiej połowie.

No i Messi popsuł 100% sytuacje, czyli tradycja podtrzymana. Argentyna w finale = jakaś setunia musi nie wpaść :D Na szczęście udało się w końcu coś wygrać.

3

Proszę jeszcze dzisiaj smutek Anglików wieczorem i ten weekend będzie jednym z lepszych w tym roku

0

@Jackazz Szwajcaria też miała nie mieć szans z Francją (mistrzem świata), Czesi mieli zostać zjedzeni przez Holendrów. To jednak sport, piłka nożna i nie takie cuda świat widział. Chociażby Grecja 2004.

Oczywiście sam jestem daleki od stawiania Argentyny na 1 miejscu podczas Mundialu, ale wszystko jest możliwe.

1

@VamosRakieta Ja też, na szczęście miałem nocki w tym tygodniu to człowiek nawet kawy pić nie musi, bo się przyzwyczaił :D

3

@Rewolucja123 Palę Iqosa i popijam Oshee. Na sportowo z nutką imprezy. Trzeba szaleć

38

Wróci kontrakt za 100 mln euro xDDDD Co ten komentator wyćpał przed meczem. Gość jest tytanem absurdów jakie można powiedzieć

2

Ci co się całują przez maseczki xD Jaka to jest parodia

4

Nawet Slim Szejdi płacze po tym jak Leo wygrał puchar z reprezentacją

6

Po tylu latach zobaczyć Messiego szczerze uśmiechniętego i radosnego to jest coś niesamowitego. Od 2015 po wygranej w LM tego nie widziałem, potem ciążyły te klęski i ta radość nawet po wygranej lidze czy CDR nie była taka sama. Piękna sprawa

0

mamy to w koncu!

2

Martinez MVP póki co. Jeśli Argentyna wygra ofc.

Ewentualnie Di Maria, ale bramkarz ich ratuje przed sraką w dogrywce

0

Ale ten Vinicius to jest zakuty łeb xD

0

VAR widze zajebiscie dziala jak zwykle, no róg powinien być w sumie xD

5

Ci komentatorzy nie wiedzą, że liniowi prawdopodobnie mają taki nakaz żeby czekać do końca aby czasami nie spierdolić komuś akcji bramkowej czy ich nikt nie poinformował? Bo co spalony chłopy gadają, że są spóźnieni

3

Jaki nur XDDDDD

1

O Paredes robi gesty al'a Di Maria. Oby tym razem się to nie zemściło XD

0

@Coutinho007 Sylwetke ma taką, że powinien zapierdalać XD

2

Co ten Lautaro taki wolny jest

1

Niech to się skończy 1:0 albo 2:0. Nie zniosę jakiejś dogrywki i nie daj Boże karnych

1

Paredes w przerwie do zmiany najlepiej, bo czuję, że Krychowiaka zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?