0

@KacperVEB Nie mamy innego wyjścia chyba, tylko wygrana daje nam awans

1

@marcianek Ja miałem Ukraine z remisem, teraz miałbym cashout na poziomie 250-300 zł, bo jutro zostałaby Anglia.. Za 15 zł to sporo, szkoda :(

0

@Image To świetny dobór stadionu, pogratulować UEFie :D

0

Dlaczego Polacy nie mogą trenować na boisku w Petersburgu? Dla mnie to absurd, że mają trening w Polsce, potem trzeba się spakować, lecieć do Rosji, rozpakować, zaaklimatyzować znowu i grać mecz. Pod tym względem to Euro jest straszne i niesprawiedliwe, że niektóre drużyny muszą latać w jedną i drugą.

1

@Pawlak1992 Oprócz Włochów oczywiście. Lecą ostro póki co.

0

@Joe_Pesci Póki co Włochy, a jeszcze chyba na to szanse ma Szwecja i Anglia.
Mówię o tym turnieju ;p

19

@derlysy1979 Pewnie nie tylko wzdychasz Kappa

3

@Deviler Słabo, ja wczoraj 3 w 30 minut meczu Polski. Ale to chyba dlatego, że gorąco :)

0

Jutro Holandia raczej powinna wygrać bez problemów, ale zastanawiam się jak Duńczycy się zaprezentują. Faworyt w meczu z Rosją czy raczej 50/50?

0

@Mixtape A to Turcja ma jeszcze szanse przegrywając 2 mecze z bilansem 0:5? Nawet z 3 miejsca?

1

@Janiama Włochy 2:1 Walia

Szwajcaria 2:0 Turcja

7

@IbrahimAfellay Dla mnie zawodnik takiej klasy musi to strzelić. To cechuje tych największych. Czy zepsuł by to Cristiano czy Messi, Ibra, Lukaku, De Bruyne to uważałbym tak samo, że nie zrobił z tą piłką tyle ile powinien, po prostu strzelił ile sił w nodze licząc, że wpadnie. I nie jest to żaden hejt. Bardzo się cieszę, że później trafił i zapewnił remis. Życzę mu kolejnych bramek ze Szwecją i wprowadzenia nas dalej.

0

@Gonzo_VeB1899 Też Flashscore oferuje taką opcję, zapomniałem o tym. Zobacze jak to brzmi dzisiaj

1

Są gdzieś oficjalne audycje radiowe z komentarzem meczów Euro 2020? TVP oferuje coś takiego?

0

@ptrx Oj tak, zaboli druga zmiana w środę... A tak to drugą połowę chociaż człowiek by obejrzał

19

@barcamember Żeby nie kalkulowali w żadnym wypadku

1

Jak oceniacie decyzje Sousy po tym meczu? Wg mnie oprócz tego, że zbyt długo czekał ze zmianą Modera, który miał żółtą kartkę i grał w środku pola (przypomina się sytuacja z Krychowiakiem) dobrze reagował na to co dzieje się na boisku. Bardzo dobra decyzja ze ściągnięciem Klicha po strzeleniu gola, ale Linettego za Modera też mógł dać szybciej, tym bardziej, że Hiszpanie zaczęli mocno nacierać i nie powiem, śmierdziało mi powtórką z pierwszego meczu.

2

@Wilczeq Oby, liczę na Szwajcarów jutro

0

@owczar0005 1. Słowacja 2. Polska 3. Hiszpania/Szwecja. W takim układzie liczył się będzie bilans bramkowy między 3 a 4 miejscem. Tak mi się wydaje

1

@daniel32778 Po 3 latach obecnie. Ostatni raz taki układ z tego co pamiętam był w 2018 w Rosji ;p

1

@Janiama Z mojej perspektywy, z kanapy oczywiście wyglądało to tak jakby Robert się podpalił i po prostu strzelił ile sił w nodze licząc, że cudem wpadnie. Jak dla mnie zawodnik takiej klasy, tym bardziej napastnik musi strzelić z tego bramkę. Hejt nie, ale konstruktywna krytyka jak najbardziej. Mówimy o najlepszym piłkarzu świata obecnie.

4

@Piernik Ale Isak umie pokręcić

0

@Barca1992 Też czuje niedosyt, ale nie ma tego złego. Trzeba walczyć i wierzyć, a będzie bardzo trudno. Isak jest świetny, jego trzeba odciąć w pierwszej kolejności i Forsberga od podań. No i sforsować obronę Szwedów. Musimy się przełamać z tym jednym golem, bo tak nie da się daleko dojść.

1

@Kwasiak98 Tak, wygrana = pewny awans

@LyFT nie, bo mamy po 4 punkty razem ze Szwedami i lepszy bezpośredni bilans przy wygranej. Jeśli wygramy to drugi mecz jest bez znaczenia

2

@Roobo Fart czy nie to mieliśmy swoje sytuacje, których nie trafiliśmy tak samo jak Hiszpanie. Remis dla nas to dobry wynik, trzeba wyjść na Szwecje jeszcze bardziej zmotywowanym i wyjście z grupy jest bardzo możliwe.

0

@ShinobiQWE Myślę, że Hiszpanie nie mierzą Moraty taką miarą jak my Lewego. Dla nas szok jak Lewy nie trafia 100%, a dla nich jak Morata nie trafia to taka codzienność

0

@Sangria Teoretycznie remis jest zasłużony. Zmarnowaliśmy dwie 100% sytuacje, mieliśmy słupek i sędzia nie podyktował nam karnego na Zielińskim, a Hiszpanie karnego i dobitke do pustej. Trzeba wyjść tak samo zmotywowanym na Szwecje i wbić te 2 gole w końcu. Daleko nie da się zajechać strzelając tylko 1 gola.

0

@Damiano27psk My, bezpośrednie mecze się liczą

0

@Joe_Pesci Byliśmy na dnie szamba, ale dzisiaj z niego wyszliśmy. Trzeba zagrać świetny mecz ze Szwecją i strzelić w końcu więcej niż jednego gola

1

@Bobo25 No cóż, taka gra :D Po przebiegu meczu liczyłem ciągle na wygraną. Najważniejsze, że Polska dalej w grze, a o tym kuponie szybko zapomnę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?