PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@PatrychoO Boki krócej, góra dłużej
1
@Borry Ja na prawdę nie rozumiem tych ludzi czasami. Grają w najlepszych zespołach na świecie, zarabiają miliony, a kłócą się o takie głupoty, że głowa mała xD Zazdrosny o rolę w zespole. No faktycznie, bo granie w pierwszym składzie mistrzów świata, na napadzie to jest nic. To drużyna ma problem, a nie Ty Kylian, który nie potrafi strzelić nic z 12 oddanych strzałów na turnieju i marnuje najważniejszego karnego w 1/8. Co za młot z tego żółwia.
Pewnie to wymysły prasy, ale patrząc na Mbappe, Pogbe czy kogokolwiek z podobnym charakterem, nie zdziwiłbym się wcale gdyby to była prawda
33
Laporta dawaj mnie nawet 2 miliony i zaraz pakuje walize do Barcelony. Po co dawać jakiemuś dziadkowi 300 baniek jak można mieć młodego, wysportowanego Husarza z kraju Polska.
1
@tadzik447 Pograłby, ale wg mnie nigdy to nie wyjdzie. Redzi musieliby praktycznie wszystko robić od podstaw oprócz scenariusza, bo W1 mocno się zestarzał i animacje, grafika, zachowanie npców nie przeszłyby dzisiaj (chociaż patrząc na Cyberpunka możnaby się zastanowić XD). Niech tworzą nowe gry, oby lepsze od ostatniej.
Wiedźmin 1 to gra legenda i niech zostanie taka jaka jest. Czegoś takiego nie powinno się ruszać żeby tego nie spieprzyć. Tak jak Guardiola nie powinien wracać do Barcy, tak W1 nie powinien być poprawiany.
@marcin62 ciekawe kiedy wyjdzie ten W3 z ray tracingiem. Mogliby przy okazji popracować nad poprawieniem tekstur itd, bo modować to od nowa to będzie katorga :D Nie wyobrażam sobie szczerze W3 z RT na wersji graficznej z 2015 roku.
1
@IronSanHybrid Ale odklejeńcy, aż mnie skręca jak tego słucham XD
0
@TR3YWAY Jakby np Koeman tak powiedział to stawiam, że 2-3h od wywiadu pakowałby już walizy XD Messi to jednak Messi, jakąś władzę na pewno tam ma mimo wszystko :D
0
@Criss18Barca Już jedna faza pucharowa była tak rozgrywana i szczerze zabiło to trochę klimat. Z drugiej strony nie było żadnej kalkulacji, ale to teraz załatwia zniesienie przepisu o bramkach na wyjeździe. Wyjdzie na to samo tylko, że z podróżami.
21
@IronSanHybrid Możliwe, że chłop nawet nie jest do końca świadomy tego. Są różne tiki nerwowe, jedni przewracają oczami, machają głową, a z kolei inni jedzą kozy z nosa albo wąchają palce po wymacaniu kakaowego oka :D
1
@GregSTG Liczę, że jak nie w drodze do finału to w finale ich ktoś pokona. Mimo tego, że wygrywają mecze to swoją grą jakoś nie porywają wg mnie. Dobrze zorganizowani Włosi czy Belgia (wyciągając wnioski po meczu z Portugalią) powinni ich łyknąć jeśli dojdzie do takiego pojedynku.
0
@MarioVeB! Ja w fazie grupowej jakieś 500 zł na +, pucharowa na minus, ale nawet nie zliczam ile :D Czas chyba odpuścić to Euro i czekać na sezon ligowy
0
@Sergio_Devils Chciałbym żeby Dania to zrobiła
0
Granie kuponów w fazie pucharowej Euro to jakaś masakra. A ludzie wczoraj potrafiali dokładne wyniki 3:3 w obu meczach po kursach 130-150 XD
5
@A4ron zwykłe pierdolenie jak widać
2
Tęczowa opaska, kleczenie, piękne combo XDD
0
Dzisiaj Niemcy i Szwecja awansik
0
Czulem ze nie trafi akurat on xD
0
Chciałbym kiedys jeszcze poczuć takie emocje na meczu naszej reprezentacji jak w 2016 lub takie jakie przeżywają Czesi i teraz Szwajcarzy
0
Komaaaaaaaaaaaan
0
Na trybunach też sami rodowici Francuzi xD
0
No takie można puścić panie xD
1
@macio_944 dzięki xD. Faza grupowa elegancko siadała, ten etap to dramat
0
@MesQueUnClub_87 jaki kurs był?
0
Francja z piekła do nieba. Co za mecze dzisiaj :D
1
@Janiama 3:0 Francja
3
Pięknie, jazda Chorwaci :D
0
Dawać Chorwacja, jeszcze jeden :D
0
Mam przeczucie, że Hiszpania dzisiaj odpada. A kursik na Chorwatów fajny :D
1
@Phoenixx O, same here.
2
Najlepszy moment dnia to wejście po pracy na klatkę schodową.
4
Belgia w drugiej połowie nie istniała. Te ich kontry to dramat. Solidni w obronie i masa szczęścia ich ratuje dzisiaj.
Lukaku dzik, nie chciałbym grać przeciwko takiemu. Chlopa nawet nie da się faulować :D