13

@PatrychoO Boki krócej, góra dłużej

1

@Borry Ja na prawdę nie rozumiem tych ludzi czasami. Grają w najlepszych zespołach na świecie, zarabiają miliony, a kłócą się o takie głupoty, że głowa mała xD Zazdrosny o rolę w zespole. No faktycznie, bo granie w pierwszym składzie mistrzów świata, na napadzie to jest nic. To drużyna ma problem, a nie Ty Kylian, który nie potrafi strzelić nic z 12 oddanych strzałów na turnieju i marnuje najważniejszego karnego w 1/8. Co za młot z tego żółwia.

Pewnie to wymysły prasy, ale patrząc na Mbappe, Pogbe czy kogokolwiek z podobnym charakterem, nie zdziwiłbym się wcale gdyby to była prawda

33

Laporta dawaj mnie nawet 2 miliony i zaraz pakuje walize do Barcelony. Po co dawać jakiemuś dziadkowi 300 baniek jak można mieć młodego, wysportowanego Husarza z kraju Polska.

1

@tadzik447 Pograłby, ale wg mnie nigdy to nie wyjdzie. Redzi musieliby praktycznie wszystko robić od podstaw oprócz scenariusza, bo W1 mocno się zestarzał i animacje, grafika, zachowanie npców nie przeszłyby dzisiaj (chociaż patrząc na Cyberpunka możnaby się zastanowić XD). Niech tworzą nowe gry, oby lepsze od ostatniej.

Wiedźmin 1 to gra legenda i niech zostanie taka jaka jest. Czegoś takiego nie powinno się ruszać żeby tego nie spieprzyć. Tak jak Guardiola nie powinien wracać do Barcy, tak W1 nie powinien być poprawiany.

@marcin62 ciekawe kiedy wyjdzie ten W3 z ray tracingiem. Mogliby przy okazji popracować nad poprawieniem tekstur itd, bo modować to od nowa to będzie katorga :D Nie wyobrażam sobie szczerze W3 z RT na wersji graficznej z 2015 roku.

1

@IronSanHybrid Ale odklejeńcy, aż mnie skręca jak tego słucham XD

0

@TR3YWAY Jakby np Koeman tak powiedział to stawiam, że 2-3h od wywiadu pakowałby już walizy XD Messi to jednak Messi, jakąś władzę na pewno tam ma mimo wszystko :D

0

@Criss18Barca Już jedna faza pucharowa była tak rozgrywana i szczerze zabiło to trochę klimat. Z drugiej strony nie było żadnej kalkulacji, ale to teraz załatwia zniesienie przepisu o bramkach na wyjeździe. Wyjdzie na to samo tylko, że z podróżami.

21

@IronSanHybrid Możliwe, że chłop nawet nie jest do końca świadomy tego. Są różne tiki nerwowe, jedni przewracają oczami, machają głową, a z kolei inni jedzą kozy z nosa albo wąchają palce po wymacaniu kakaowego oka :D

1

@GregSTG Liczę, że jak nie w drodze do finału to w finale ich ktoś pokona. Mimo tego, że wygrywają mecze to swoją grą jakoś nie porywają wg mnie. Dobrze zorganizowani Włosi czy Belgia (wyciągając wnioski po meczu z Portugalią) powinni ich łyknąć jeśli dojdzie do takiego pojedynku.

0

@MarioVeB! Ja w fazie grupowej jakieś 500 zł na +, pucharowa na minus, ale nawet nie zliczam ile :D Czas chyba odpuścić to Euro i czekać na sezon ligowy

0

@Sergio_Devils Chciałbym żeby Dania to zrobiła

0

Granie kuponów w fazie pucharowej Euro to jakaś masakra. A ludzie wczoraj potrafiali dokładne wyniki 3:3 w obu meczach po kursach 130-150 XD

5

@A4ron zwykłe pierdolenie jak widać

2

Tęczowa opaska, kleczenie, piękne combo XDD

0

Dzisiaj Niemcy i Szwecja awansik

0

Czulem ze nie trafi akurat on xD

0

Chciałbym kiedys jeszcze poczuć takie emocje na meczu naszej reprezentacji jak w 2016 lub takie jakie przeżywają Czesi i teraz Szwajcarzy

0

Komaaaaaaaaaaaan

0

Na trybunach też sami rodowici Francuzi xD

0

No takie można puścić panie xD

1

@macio_944 dzięki xD. Faza grupowa elegancko siadała, ten etap to dramat

0

@MesQueUnClub_87 jaki kurs był?

0

Francja z piekła do nieba. Co za mecze dzisiaj :D

1

@Janiama 3:0 Francja

3

Pięknie, jazda Chorwaci :D

0

Dawać Chorwacja, jeszcze jeden :D

0

Mam przeczucie, że Hiszpania dzisiaj odpada. A kursik na Chorwatów fajny :D

1

@Phoenixx O, same here.

2

Najlepszy moment dnia to wejście po pracy na klatkę schodową.

4

Belgia w drugiej połowie nie istniała. Te ich kontry to dramat. Solidni w obronie i masa szczęścia ich ratuje dzisiaj.

Lukaku dzik, nie chciałbym grać przeciwko takiemu. Chlopa nawet nie da się faulować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?