PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Ciekawe czy w takiej sytuacji Ci wszyscy co już chcieli się ustawiać na solo potrafiliby odróżnić internet od rzeczywistości i napić się razem piwa i pogadać.
1
@macio_944 I 30 fps na moim RTXie 2060 :D Byle DLSS było zrobione tak jak w Cyberpunku, wtedy wymaksuje z DLSS zbalansowanym i będzie pięknie.
I tak szczerze mówiąc mnie oczy trochę bolą od RT, za dużo tych odbić, światła i innego dziadostwa na ekranie się robi
14
Wstawanie o 4:30 po urlopie to wymysł szatana
4
@barcelonaLM Ci wszyscy co tak bardzo chcą tych wszystkich ludzi tu wpuszczać niech wezmą sobie ich pod dach, ciekawe czy będzie tak fajnie
3
@amanter Świetny trener, to co robi w Chelsea to czapki z głów. Ciekawe jakby poradził sobie w Barcelonie z obecnymi problemami i ogólnie naszą kadrą.
0
@albi Nie da się tak, ale zawsze możesz sprzedać grę na jakimś olxie zafoliowaną, za na przykład 70% normalnej ceny. Na 100% ktoś weźmie
0
@yoli Dokładnie, tym bardziej, że mecz w Nicei anulowany, a tam miałem X2 Marsylia XD No jak pech to pech
5
Niby sytuacja win-win, ale właśnie 400 zł przeszło koło nosa :)
0
Wznowią ten mecz we Francji czy co?
0
Odwołać mecz w Nicei, bo kupon umrze XDD
0
@LeoMessiah Też chciałbym wiedzieć
2
Niech ta Marsylia chociaż zremisuje xd
0
@LeoMessiah Też Atletico na kuponie, wymęczą 1:0 coś czuje
0
Superbet piękny bukmacher. Drużyna wygrywa 2:0 i meczyk szybko zaliczony :D
1
Sociedad brameczka, w końcu
3
Człowiek znowu zaufał United i znowu w ciula lecą, no co to jest za drużyna XD Nie obstawiłbym to pewnie wygrywaliby 3:0.
2
@NaFazieHitman u mnie kiedyś była spoko, obecnie syf. Smaku nie ma, ciasto nijakie, dodatkowo lubią sobie składniki mylić w zamówieniach xD jedynie sosy mają dobre
1
@amanter Jeśli by się rozwijał, trzymał formę i zapierniczał to jak najbardziej przy obecnym stanie Barcelony miałby szansę. Poza tym skład byłby bardziej konkurencyjny, a to zawsze jest potrzebne
13
18 lat, perspektywy gry w Barcelonie, spora kasa jak na ten wiek. Przecież to trzeba mieć ostro nasrane we łbie żeby jeszcze marudzić, tym bardziej że przy obecnym stanie tego klubu ma szanse na 1 skład xD Nie ma bardziej idealnego życia dla młodego chłopaka.
0
@Marcel99 Jeśli przez chociaż pół sezonu będzie nas tak męczył to jestem za.
1
@Rewolucja123 No ogólnie CS nie łączy się z internetem teraz. Jakieś problemy ze steamem
0
@Rewolucja123 Zaraz sprawdzę i Ci powiem
Edit: Ja mogę normalnie ;d
1
@ranger3120 Trafiasz takiego i masz pewność, że to rusek i za chwile odpali mu się 500 pingu
1
@norbi77 Na G2A na PC za 40 zł do wyjęcia. Już dawno się do tej gry zbieram i nie wiem czy warto ;p Może kiedyś ogram, bo za dużo tego mam obecnie :D
2
@tommyVERceti Może Ty nie dostaniesz, ale auto ucierpi. Są chorzy ludzie i to nawet w moim rejonie. Na moich blachach do pewnych miejsc nawet się nie zapuszczam, nie parkuje, bo wrócę i kół nie będzie albo szyby powybijane. No cóż, są ludzie i parapety xD
0
@marcin62 Te przeróbki to mistrzostwo świata XDD
0
@LeoMessiah Z tego co zauważyłem u siebie przez 20 minut biegania to to, że gra jest stabilniejsza i jest kilka klatek więcej, reszta w sumie bez większych zmian. Dalej NPC spawnują się przede mną, policja respi na plecach (szczególnie drony). Czyli naprawili znowu w większości jakieś pierdoły, na które zbytnio nie zwraca się uwagi.
Wiem, że patch notes tego nie uwzględnia, ale minęło 9 miesięcy od premiery, a dalej takie buble xD
2
@Commandement w listopadzie ubiegłego roku miałem "przyjemność" leżeć w szpitalu czekając na zabieg i po zabiegu i jakoś nie widziałem tego przepełnienia chorymi w szpitalu, nikt nie umierał, ludzie byli normalnie przyjmowani. Jesień/zima to okres kiedy co roku ludzie chorują i jest to od dawna. Jeśli znowu pozamykają wszystko, bo gówniaki wrócą do szkół i magicznie wrośnie liczba zakażeń to chyba wyjdę z siebie i stanę obok.
1
@marcin62 Oni sami byli w szoku wczoraj na streamie widząc co się dzieje z tą grą. Jak bug pojawiał się na ekranie to szybko zmieniali widok na inny element. Oni się męczą z tym kodem niemiłosiernie. Dla mnie mogliby wydać fabularne DLC, przyznać się, że Cyberpunka nie da się naprawić na tym etapie, wydać patch na next-geny i zamknąć temat do końca roku, a w 2022 robić kontynuacje lub Wieśka 4.
Redzi fabułę robią bardzo dobrze i tym powinni się zająć przy Cyberpunku jak dla mnie, bo tam jest pole do popisu. Bugi będą już zawsze, bo każda poprawka generuje inne. Błędne koło :(
Poza tym miałem jakieś wrażenie, że to pokaz gry w fazie alfa, tak jakby ta gra nigdy nie wyszła i dopiero zaczynali odkrywać karty :D
3
@macio_944 To prawda, ale mnie bardziej bawi, że taki rzeczy są dodane 9 miesięcy po premierze. Z tego co pamiętam Wiedźmin 3 miał 16 DLC, które były dodane bardzo szybko, chyba była to kwestia tygodnia. Jak się mylę to proszę o poprawkę :D