PanMietek
Dołączył/a: sierpień 2024
Leśna Góra
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@heniusss oo to moja siostra też tak robi jak jej koledzy przyjeżdżają
0
Tez macie tak, że Ronaldo sprawia wam wrażenie kalekiego poruszania się? Ja nie neguję umiejętności, ale mam wrażenie że widać po nim te 41 lat, ma jakieś takie ruchy jakby mu ktoś pospawał kręgosłup. Dziwnie się patrzy na to. Czuję, że ostatni sezon przed nim, bo 1000 oczywiście nie odpuści
2
⚡️ Top speeds of forwards at World Cup 2026
Mbappe: 32.7 km/h
Vinicius: 32.5 km/h
Ronaldo: 32 km/h
Kane: 28.5 km/h
Messi: 28.4 km/h
Przy cieszynce Cris się tak rozpędził?:D
2
@maroon a ja mu wtedy mówię "a spier z tą odznaką"
1
@BorzyKrzys fakt, pamiętam jak Leo wściekły rezygnował z repry a później coś takiego, szok :D
0
@kulek22 jak na chłodni robisz to raczej nie przejdzie
0
@July_6_BcN oczywiście, że kwestia płci. I jedni i drudzy mają swoje wady, jak faceci częściej przemoc tak kobiety częściej chciwość i brak honoru ws pieniędzy
0
@Majkel3456 chłopie, czaisz cytat? :)
0
@Majkel3456 kolego, pomyliłeś odwagę z odważnikiem :p
0
@Majkel3456 kolego...!
1
@marcin62 ja nawet nie wiem co to baldursy, za to wiem że gta powinna być najdroższą grą w historii. Spokojnie 500zl dałbym. Raz że wychodzi rzadko, nie jak FIFA. Dwa że mega rozbudowana gra
0
Leo niesamowity, ale mówią o czerwie, szczęście że nie przeszło, bo byłaby pipa z tym i kolejnym meczem :D
1
@Spider_Man ciekawe czy któryś z nich mógłby grać w kadrze Francji biorąc pod uwagę umiejętności
1
@misterio Niesamowite że Morata kiedyś bramkostrzelny w tym sezonie miał tylko 1 gol w prawie 1000 min :o
0
@Who_you_mam czemu na niego?
0
@Filipem Czy od 17 bez pro mogę oczekiwać że i po 3 latach będzie śmigać? Czy trzeba pro do tego? Tel ma być na kilka lat
0
@tadzik447 iPhone.
0
Czy warto dopłacić do 17pro czy zwykła 17 jest bardzo dobrym flagowcem? Dziewczyna pyta :D
0
@Hosh obydwie płcie tworzą te staty, tak bracia kochani i stepsiostry kochane. Ale ja nie oglądam
0
Tylko nie w esemesie, tylko nie Bogusi! Jednemu artyście nie żałowałbym na emeryturę nawet 30proc dochodów
1
Dlaczemu Davies na ławce?
1
@draxidox nikt nie każe mieć dzieci, kobiety to hipokryci
0
@kocuur fake jak nic
0
@norbi77 i rabiot i Lucas H
0
@martusiaaaa znam się na tym jak Zabłocki na mydle, dawaj :D
0
@Batys legancko hehe :D
0
@Batys teraz nie nadążam odmawiać, bo bez łapania piw same majty osoby obok spadają czy chce czy nie :D
0
@Laminedependencia Cambiasso Esteban? W Realu mierny, w Interze bardzo dobry
1
@Laminedependencia oglądałem ten mecz, gol marzenie zwłaszcza dla stopera i to na wagę mistrzostwa
1
@Jakchcesz jak teść przystojny to kto wie :D