0

Tylko nie Bayern bo w ryj dać może dać ..:

2

@PanMietek No chyba, że ktoś robi w budce z kebabem to najszczerszego wyrazy.

3

U was też tak dzisiaj grzeje? Ach, życie jest piękne.

0

Defis - zespół disco. Waszym zdaniem spoko są? Pytanie tylko do osób które słyszały ich piosenki, nie tylko to że to disco

0

@Chaoss nie chciałem tak zrobić, błąd ale nie celowy

0

Mandat za przejazd kolejowy. Słuchajcie ludki, przejechałem dzisiaj bo nie zauważyłem migani świateł i dźwięku . Jak przejeżdżałem to zapora po drugiej stronie się zamykała a ja zdążyłem przejechać. Raczej mi przyjdzie wezwanie? Mandat 2k i 15pjt trochę stresuja

0

@Stagiryta zawsze to robię, byłoby gorzej

1

Mój pierwszy post i moje pierwsze pytanie. Do osób które korzystają z shakerów - śmierdzi jak się nie umyje wybitnie dobrze i nie wysuszy tak samo dobrze, wiem że to popularny problem. Czy może szklany shaker lub metalowy nie będzie tak śmierdział? Myję od razu po wypiciu zawartości, ale wystarczy niewyschnięta kropelka i wali…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?