PanMietek
Dołączył/a: sierpień 2024
Leśna Góra
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko nie Bayern bo w ryj dać może dać ..:
2
@PanMietek No chyba, że ktoś robi w budce z kebabem to najszczerszego wyrazy.
3
U was też tak dzisiaj grzeje? Ach, życie jest piękne.
0
Defis - zespół disco. Waszym zdaniem spoko są? Pytanie tylko do osób które słyszały ich piosenki, nie tylko to że to disco
0
@Chaoss nie chciałem tak zrobić, błąd ale nie celowy
0
Mandat za przejazd kolejowy. Słuchajcie ludki, przejechałem dzisiaj bo nie zauważyłem migani świateł i dźwięku . Jak przejeżdżałem to zapora po drugiej stronie się zamykała a ja zdążyłem przejechać. Raczej mi przyjdzie wezwanie? Mandat 2k i 15pjt trochę stresuja
0
@Stagiryta zawsze to robię, byłoby gorzej
1
Mój pierwszy post i moje pierwsze pytanie. Do osób które korzystają z shakerów - śmierdzi jak się nie umyje wybitnie dobrze i nie wysuszy tak samo dobrze, wiem że to popularny problem. Czy może szklany shaker lub metalowy nie będzie tak śmierdział? Myję od razu po wypiciu zawartości, ale wystarczy niewyschnięta kropelka i wali…