La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

13

W ferworze ostatnich wydarzeń umknęła mi wiadomość, iż Lech Wałęsa w oburzeniu na decyzję Zelenskiego o nazwaniu jednostki ukraińskiej armii imieniem"Bohaterów UPA", zdjął ukraińską przypinkę i nie będzie jej już nosił. Może i trywialny gest,ale teraz to mi Lech zaimponował. Nie powiem. W wielu rzeczach możemy się jako Polacy nie zgadzać,ale w pewnych kwestiach musimy mówić jednym głosem.

2

@maroon a ja mu wtedy mówię "a spier z tą odznaką"

1

@maroon Było tak, potwierdzam.


2

@maroon Ja nie lubię polityki i bardzo rzadko kiedy wypowiadam się na ten temat.
Teraz trochę cukru Wam.
Brawo Polacy! Tak trzeba. Taki jest świat, brutalny, niesprawiedliwy i egoistyczny.
Albo razem , bez względu na polityczne przepychanki i różnicy w ideologii albo zjedzą żywcem.
A co mi najlepiej imponują, to etniczna jednolitość, żadnych qorwa mniejszośći etnicznych i narodowych w granicach Państwa. Bo to prosta droga do separatyzmu. Jakie górali, jaki Śląsk, nie ma czegoś takiego, albo Polak albo zamknij mordę.. Ślicznie. Tak trzeba . Trzymam kciuki.

2

@AssisMoreira Muszę Cię poznać z Kohutem.
:)

0

@Dari0G Whoo is whoo , ten Kohut:)

1

@AssisMoreira Pewien eurooseł.


0

@Dari0G w ogóle trochę wstyd, żeby prezydent pisał jak 60-letnie boomery z Facebooka XD

0

@Dari0G Jednak Bolton ma rację .
Jaki Śląsk ??! Nie ma czegoś takiego. To prosta droga do separatyzmu, nie teraz ale napewno za jakiś czas. Tylko jedno Państwo, tylko jedna tożsamość.
Wieszać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?