- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
0
Tez macie tak, że Ronaldo sprawia wam wrażenie kalekiego poruszania się? Ja nie neguję umiejętności, ale mam wrażenie że widać po nim te 41 lat, ma jakieś takie ruchy jakby mu ktoś pospawał kręgosłup. Dziwnie się patrzy na to. Czuję, że ostatni sezon przed nim, bo 1000 oczywiście nie odpuści
3
@PanMietek Ja bardziej widzę to tak, że on chce wykonywać takie ruchy, zwody jak robił w wieku 23-25 lat, ale widać po tych ruchach, że są one takie ospałe i wygląda to czasem faktycznie pokracznie
2
@PanMietek Ja odbieram to trochę tak jak @WiernyDoKoncaFCB, zresztą to samo zauważałem u Lewandowskiego w ostatnim sezonie, jakby umysł chciał, ale ciało już nie do końca.
2
@PanMietek U niego to jest przerost formy nad treścią. Macha nogami nad piłką, gdzie nikt go nie presuje by tworzyć jakieś złudne wrażenie niesamowitej techniki, a nic z tego nie wynika.
0
@PanMietek chłop ma 41 lat szczyt fizyczny człowieka to 25. Po tylu latach zawodowego uprawiania sportu (a Krycha jeszcze ten organizm żałował do granic żeby dogonić nieosiągalne) ciało jest zniszczone. On atletycznie wygląda ale prawdopodobnie ma sporo zmian w stawach które po prostu usztywniają już ciało dla bezpieczeństwa. Zresztą takie same zmiany widać oglądając np. skrzydłowych koło 20 i po 10 latach gry. Zwody są mniej elastyczne i wolniejsze dlatego obawiam się, że niestety wyeksploatujemy Yamala dużo szybciej niż by to było gdyby grał od nastoletnich lat jednak nie od deski do deski.
1
@Gary Wielu sportowców o tym mówiło, że z wiekiem ograniczało ich ciało, a nie umysł. Chcesz coś zrobić, a organizm jakby nie reagował.