Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie jestem jakimś wielkim fanem Tomka i jego przemyśleń, ale tutaj czy nam się podoba czy nie ma rację niestety.
7
To była jedna z najspokojniejszych reakcji na rzut karny xD Proponuję zrobić kompilację z reakcjami innych trenerów gdzie nie było żadnej kartki i im wysłać.
1
Trzeba dobrze zagrać z Dortmundem i Atletico, wygrać przede wszystkim. Od razu nastroje się poprawią.
1
@BezglutenowyPedri i to jest piękne, a gra darmowa. Nie to co te samograje na 20-30h gdzie ponowna gra nie ma sensu bo będzie identyczna, a wołają 350 złociszy.
2
@BezglutenowyPedri Poe 2 jest tak dobrze zrobione, że można grać i grać do utraty sił oczywiście, a jeszcze kosić za to hajs? Marzenie.
0
Chelsea remontada
1
@karieraFCB2 Tylko karierka Barcą
4
@Azazel_Pazuzu Wszystko wina sędziów bo pozwalają, powinni czerwone co mecz im rozdawać to by im się odechciało.
3
@GeneralXavi Statystyki - Salah, Styl i magia - Hazard
0
Ależ brama Sancho no no będzie meczycho
1
Najlepsze, że nie istnieje żadne nagranie z tego incydentu, gdzie zawsze jest pokazane jak trener jakikolwiek zaczyna szaleć i potem wszędzie w sieci to krąży. Tyle kamer na stadionie i żadna nic nie uchwyciła? Ciekawe xD
5
Cucurella dwa potknięcia i dwa gole
1
Niedługo każdy będzie takie występy przeciw nam zaliczał, koniec efektu zaskoczenia. Teraz to bardziej nas zaskakują podaniami za linię obrony.
0
Mapet w formie xD
13
Jest jakieś nagranie z tego bluźnierczego zachowania Flicka czy jak zwykle sobie coś wymyślili, żeby nam dowalić jeszcze bardziej? Na Xaviego zawsze były kamery i nie było wątpliwości, natomiast tutaj nawet nie pokazali tej emocjonalnej reakcji bo pewnie nie było co pokazywać.
1
@norbi77 Tomuś okazji na podniecanie się realem nie przepuści.
1
@626 Jak bedziemy grać dalej taki piach to i Villareal nas przegoni.
3
Real wygląda jeszcze gorzej niż my dzisiaj, a i tak pewnie wygra.
0
@BulaKG Copilot
1
@esem91 Pograłem 5 godzin i jestem zachwycony.
0
Notthigham poprawia humor po naszym meczu.
15
Też byłem zdziwiony, że mu wlepił czerwo. Xavi to szalał na ławce trenerskiej, krzyczał, kopał w krzesła, wymachiwał rękami. Natomiast jeśli chodzi o Hansiego to nie ma żadnego ujęcia z meczu, w którym zachował się nieodpowiednio.
0
Hansi ty się zastanów nad tym porządnie, będziesz teraz zawieszony będzie czas na spokojnie. Jeszcze raz trzeba przeanalizować i dojść do prostego wniosku - Franka przyszłość u nas nie jest zbyt jaskrawa.
4
Od miesiąca Xavinieta pełną gębą, mecz z Mallorcą też nie był jakiś wybitny, poprostu udało nam się w drugiej połowie w krótkim czasie zdobyć kilka goli i rywala nie było, natomiast po pięknej grze z początku sezonu nie ma ani śladu i nie wiem czy to jeszcze kiedyś wróci. Na Dortmund jestem pełen obaw.
0
No nic trzeba trzymać kciuki za Girone bo sami sobie sukcesu zapewnić nie potrafimy.
0
Skurczybyk co wcisnął …
0
Siedemnastolatek wygrywa nam mecz
1
Nie ma spalonego
2
XDDDD ale zmiany, się dobrali dwóch pajacy
1
Jakby naszym się tak chciało grać, jak Betisowi… na razie grają jakby myśleli, że się samo wygra. Franek odwalił, ale tak naprawdę to cały zespół nie daje powodów do zwycięstwa, za mało okazji przy tym co Betis sobie generuje.