2

Siedzę jak głupi bez słów i gapię się w ścianę i dalej nie wiem jak oni to przewalili może kiedyś to zrozumiem

9

Szkoda Pedriego był dzisiaj wybitny i dał z siebie 200% mimo nietrafionej setki był najlepszy na boisku. Po takim meczu powinien świętować, a nie będzie mógł. Atletico na mistrza!

4

Dobrze, że g****any grudzień się skończył.

4

I prawidłowo nie zasługujemy na nic w tej lidze z taką skutecznością

0

To są jakieś jaja

0

Jak ma nie wpaść to nie wpadnie

1

Ile jeszcze setek pójdzie w cholerę? Może był spalony, ale mam dosyć.

0

Jasna cholera Petr Cech wchodzi

1

Mamy za swoje, strzały Fermina i Raphy niewybaczalne

2

Szkoda, że nie zamykamy meczu setkami. Ciekawe czy zmiany znowu dopiero po 70 minucie, przy tak intensywnym graniu może to wyjść bokiem.

1

Tak grając możemy wygrać z każdym, klucz to tak zarządzać siłami byśmy je mieli na każdy mecz.

1

Pedriiiiito jaka akcja brawo

0

Jak tylko będzie okazja to sędziowie zrobią wszystko, żeby jutro rządowi byli przed nami w tabeli.

3

Wałki już kręcone xD

0

Ciężka przeprawa się szykuje, skład w ataku nieco eksperymentalny, ale kontuzja Yamala musiała do tego doprowadzić. Oby to był Fermin z zeszłego sezonu, a nie z tego. Nie ma rady musimy to wygrać bo inaczej spadamy na 3 od razu. VeB

1

Atleti najlepsza obrona w lidze, stracili dwa razy mniej goli od nas, my może strzelamy najwięcej, ale mamy zacięcia, a Atleti strzela bardziej regularnie. O to, że nasza obrona dzisiaj coś wpuści to raczej możemy być spokojni, kwestia jak będzie funkcjonował nasz atak dzisiaj. Jak się odbiją od ściany bo przecież nie trzeba było potęg w tym sezonie, żeby nas zatrzymać, albo będziemy marnować jak z Leganes to mamy przewalone. Mimo wszystko wierzę, że to ugramy bo nic więcej nie pozostaje.

0

Obyśmy dzisiaj takiej dennej klepaniny jak City nie grali bo nas rozjadą.

0

Rogers w pełni zasłużył na tego gola, zdecydowanie jeden z lepszych na boisku w tym meczu.

0

@Oskar00 Dokładnie każdy się spodziewał kiedyś końca dominacji City bo to musiało kiedyś nadejść, ale że to będzie taki upadek to nikt by tego nie przewidział.

3

Jakby City zwolniło Pepa to byłby dopiero absurd, gościa dzięki któremu coś zaistnieli w europejskim futbolu, ale z drugiej strony ile można przegrywać? Z drugiej strony nie widzę by City po odejściu Pepa coś jeszcze osiągnęli.

2

Oj Xavi by się przydał na ławce na ten mecz, co jak co ale na Atleti miał sposoby. Potrzebujemy zwycięstwa jak powietrza teraz.

2

Noi dynamiczna Villa dojeżdża nudnie grające City, jak na razie w pełni zasłużenie prowadzenie

1

Tam co Ortega wyciągnął z pierwszego rożnego to jakieś milimetry chyba, że piłka nie przekroczyła linii całym obwodem.

0

Może i sobie radzimy z mocnymi zespołami, ale tak było 2 miechy temu jak byliśmy w gazie i wszystko ładnie funkcjonowało. Obawiam się, że raczej za wiele się nie zmieni od ostatnich wpadek i może być boleśnie, obym się mylił.

0

Szkoda, że w Barcelonie o nim nie myślą i nie dbają o jego zdrowie.

1

Bez obrony nie da się nic wielkiego wygrać. Xavi swoje mistrzostwo ligi właśnie na solidnej obronie zbudował. Natomiast u nas to już jest podziurawiony płot i wpada co mecz. Flick dał nam nadzieję i polot w ofensywie, ale jak nie siedzi to nagle się okazuje, że każdy jest w stanie nas dojechać. Barbastro jest zapewne pełne nadzieji po wczorajszym meczu.

0

Sromotna wpadka z „ogórkami”, a jestem ciekaw czy w sobotę zostanie podtrzymana passa zwycięstw w teoretycznie ciężkich meczach, bo w tych jeszcze nasze chłopaki nie zawiodły. Nawet jeżeli patrzeć na ostatnie mecze ligowe to teoretycznie najtrudniejszy był wyjazd na Mallorce, a jednak manita wpadła. Teraz jakoś mi się nie chce wierzyć, że powstrzymamy rozpędzone Atletico, ale cóż na Bayern i klasyk też była masa niepewności. Jednak kryzys teraz mamy ogromny. W każdym razie jak się okaże, że nie dajemy rady tylko ze słabszymi rywalami to chyba tutaj coś z psychiką i nastawieniem nie gra.

1

Może Lewy był dzisiaj cienki, ale za to Ferran wcale nie lepszy

0

To teraz Tiburon hattriczek

0

Ale dno czas leci, a nic się nie zmienia. Zaraz będziemy walczyć o remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?