Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Jakie to niesamowite, że sędziwy Lewy może mieć parę słabszych meczów i już każdy zapomina kto strzelił najwięcej goli w laliga, lidze mistrzów, a nawet w całej top 5 lig w pierwszej połowie sezonu. Co tam, że na nasze problemy składa się milion innych czynników i razem sprawiają, że jesteśmy w sytuacji w jakiej jesteśmy, lepiej zwalić wszystko na jedną osobę i mieć spokój. Prawda jest taka, że po klasyku cały zespół zaliczył zjazd formy nie tylko Lewy. A jak Lewy właduje jakiś hattrick w styczniu to już będzie nabieranie wody w usta i nikt nic wie, zrobi znowu fajne liczby potem przyjdzie mu jakiś naturalny kryzys i znowu wszyscy się na niego rzucą i tak w kółko. Dla mnie jak skończy ten sezon z ponad 30 golami to będzie to dla mnie fantastyczny wynik i spory wkład w grę zespołu.
3
Tu już nie ma co narzekać na ligę czy tebasa czy białych, jesteśmy sami sobie winni i musimy ponieść tego konsekwencje. Jakby Real odwalał taką manianę też byśmy się z tego cieszyli i byli za tym, żeby sąd im nie pomagał. Niestety transfer Olmo będzie można dopisać do listy pogrążających nasz klub i nawet nie ze względu na samego Daniego, który dał nam parę naprawdę, świetnych momentów i byłby niezłą perspektywą na lata, tylko ze względu na głupote szwagrów i robienie transferu pod publiczkę, mimo że zdecydowanie nie mogliśmy sobie pozwolić na to finansowo. Teraz co kontrakt był na 6 lat, a tu po pół roku zostanie rozwiązany za darmo, to kolejna strata w ffp.
0
Lapcio przez pół roku nic nie wykombinował, a w 4 dni ma to ogarnąć? Czas szykować się na wielką kompromitację i poważne konsekwencje tego transferu. Ponad 50 baniek za pół roku niepełnego grania z urazami i odejście za darmo, brzmi jak science fiction. Szwagry zrobiły z tego rzeczywistość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzień, w którym Franio nas opuści będzie prawdziwym świętem i powinien zostać zapisany w kalendarzu. Niestety jeszcze sobie poczekamy.
5
Za nami gó****ny grudzień to i przyszedł czas na gó****ny styczeń. Cyrk będzie niesamowity coś czuję. Dobrze, że dają nam czas by się mentalnie przygotować.
4
Fulham urywa zwycięstwo, Maresca wiedział co mówi, jak próbowali mu wmówić, że Chelsea jest kandydatem na mistrza. Świetną robotę robi, ale jeszcze minie trochę czasu zanim staną się topową ekipą.
0
Potężny Cold Palmer
0
@MesQueUnClub96 City nie, tylko Pepa.
1
Nie mogę z tego City xDDD
1
Byle nie piętką do naszej bramki bo Peña nie sięgnie xD
26
Gość już prawdopodobnie ledwo kontaktuje na starość i potem gada takie głupoty kłucące się z jakąkolwiek logiką. Swoją drogą ta wypowiedź brzmi jak zbitka typowych tekstów fanów Crisztiano.
1
Aj ten Ferran, a już nadzieja się rodziła na wielką formę. Nawet w święta smutne newsy spływają.
0
@krzakov Znowu dopowiadasz coś czego nie napisałem. Za Xaviego też kolorowo nie było z punktami w zeszłym sezonie bo i tak goniliśmy białych. Ale to nieważne. Napisałem dwa razy, że chodzi mi tylko o styl, a nie o wyniki. Podkreślam tylko i wyłącznie o grę bo to, że mamy teraz słabe wyniki raczej nie trzeba tłumaczyć. Nie porównuje w ogóle tutaj punktów na danym etapie sezonu między nimi. Nie ma ten element znaczenia w mojej wypowiedzi najprościej ujmując.
1
Ja tam narazie nie będę oceniał, skończy się sezon i wtedy będzie można coś powiedzieć więcej w zależności jakie będą wyniki końcowe. Póki co ufam Flickowi.
0
@Azazel_Pazuzu Kolejki na oddziale niczym na NFZ.
0
Czyżby comeback totków? No to jest mecz warty oglądania zdecydowanie.
0
@Ptasior No na to samo wychodzi, jakby nasi strzelali setki to byśmy byli jak Liverpool z resztą jeszcze nie dawno uchodziliśmy za top zespół w Europie razem z Live, z tym że oni nadal są, a my już zdecydowanie nie xD Przecież Lewy miał wczoraj tylko nogę dołożyć, a Raphinia niepotrzebnie się w loby bawił zamiast załadować tak jak potrafi. A ten Nunez na ławce to akurat się cieszę, że u nas go nie ma xD
1
Różnica między nami, a Liverpoolem jest taka, że oni jak dominują przeciwnika to swoje okazje wykorzystują i wynik odzwierciedla poziom ich dominacji u nas zostaje tylko gadanie o tej dominacji po meczu.
1
Ale Liverpool jedzie dzisiaj z Totkami, ciekawe ile się skończy
0
@Gaz Masz racje brakuje nam tego aktualnie. Natomiast na początku Real nieco punktów pogubił i raczej perfekcyjnie tego sezonu nie dogra. Ważne by trzymać się cały czas blisko i wywierać presje. Na ten moment musimy zachować spokój tylko to nas uratuje.
1
Maddison na 1:2 jest meczycho
2
Taka myśl mnie naszła, mianowicie czytając fora albo media społecznościowe na temat la ligi jakaś taka porywczość w osadach kieruje ludźmi. Już każdy Barce skreśla i wręcza tytuł Realowi lub Atletico, a przecież dopiero półmetek i różnice w tabeli są niewielkie. Tak mamy kryzys, ale czy jeszcze nie dawno Real tez go nie miał? Pamiętam jak po klasyku wszyscy na notatniku już nam wręczali tytuł co też było dość zabawne i jak się sytuacja potoczyła? Sezon jest jednak długi i kto wie może luty- marzec znowu oponenci złapią zadyszkę. Tak samo u nas jak forma odeszła to zapewne jeszcze wróci. Ostateczny rozrachunek w maju. Oczywiście może nam się wywalić wszystko jeszcze bardziej tego nie wie nikt na oddziale, ale mimo wszystko w tym Internecie jakoś tak za dużo paniki jest według mnie. Co myślicie?
7
Getafe to zaprawdę idealny przeciwnik na przełamanie złej passy kolejne męczarnie mogą być już nie wspomnę o niechęci jaką darze Bordalasa i jego ekipę oni to dopiero mają „styl”
0
@krzakov Moim zdaniem przekazem mojej wypowiedzi było to, że lepiej się ogląda aktualną Barce ze względu na tworzenie większej ilości sytuacji i lepsze zaangażowanie w pressingu. Tylko tyle. Zaznaczyłem też w ostatnim zdaniu, że mimo dobrej gry się frajerzymy bo nie umiemy tej dobrej gry przenieść na korzystny wynik. Więc wcale nie przedkładam stylu naszej gry ponad wyniki.
0
@krzakov A gdzie ja napisałem, że punkty są dla mnie nieistotne? Wskaż proszę. I prosiłbym o nie obrażanie mnie bo ja ciebie nie obraziłem i nie zamierzam.
0
@paquito88 Też fajna opcja, bo Raphinha na ŚPO jest o wiele lepszy niż na skrzydle. Problem wtedy jak rozszerzać grę, jedynie Kounde i Balde jako wachadłowi.
0
No dobra, a o ile zakład że jakby to był Real i identyczna sytuacja to by karny był gwizdany? Coś czuję, że nagle żadne dodatkowe uzasadnienia nie były by brane pod uwagę tylko jak jest kontakt z ręką to karny i tyle. I nie nie jest to żadne wylewanie frustracji za wynik meczu winę ponosimy sami, ale mam już dosyć podwójnych standardów przy decyzjach sędziów.
2
Może wyniki, mamy gorsze niż za Xaviego, ale ogólnie nasza gra jest lepsza do oglądania plus w LM idzie nam lepiej. Musimy tylko przestać być frajerami miłosiernie oddającymi przeciwnikom wynik po lepszej grze.
1
Błędem było wczoraj wpuszczenie Ferrana na skrzydło, zamiast na 9. W ten sposób nie poprawiliśmy napastnika, który w tym meczu nie istniał, to jeszcze użyliśmy Ferrana na pozycji na której radzi sobie o wiele gorzej.