1

Zmieńcie tego Peñe na Szczęsnego bo jeszcze męczennik gola strzeli

3

Nie no ten ostatni nurek Męczennika to jest jego kwintesencja xDDDD

2

Niestety osasuna w ataku tragiczna, potrzeba bandytyzmu w polu karnym Camavingi lub Tchouameniego by ten mecz dzisiaj wygrali.

0

@Gitarkafcb Jak na notatniku wyją to znaczy, że jest dobrze taka prawda życiowa

0

@JBgomeS wyłącz na 5 minut i włącz ponownie

5

I ten brak emocji Labogi przy karnym Budimira xDDD jak Real strzeli to będzie krzyczał, że u sąsiada będzie słychać

0

Camavinga jaki bandyta

1

@norbi77 No niby tak, ale duet Laboga - Ćwiakała z tego słynie xD

1

Ah ta mentalność madrycka. Myślą, że wszystko im wolno i są ponad wszystkich, a przy traktowaniu tak jak resztę wychodzi z nich ten prawdziwy rynsztok. Sędzia naprawdę dobrą robotę dzisiaj robi co zaskakuje mimo wszystko.

45

Bellingham myślał, że może mówić co chce brawo wreszcie się doigrał już miałem dosyć jak mu ciagle uchodziło na sucho.

0

@Eto'o9 R10 My mieliśmy wtedy taki skład, że każdy by nas dojechał xD

0

Ancelotti złożył rączki w geście błagalnym i już tylko żółta, Flick musi zanotować

7

Można wyłączać Osasuna na mecz nie wyszła

0

@brd42 Przecież oni płaczą od rana bo druga rocznica Negreiry xD

0

Przydałoby się żeby Osasunka oddała to co wcześniej zabrała.

0

@Luciano99 smutna prawda, ale przynajmniej mielibyśmy kim po rotować w ataku jeszcze, a Arsenal to już chyba nawet tego nie ma.

1

Jak tak patrzę na wyciętą w pień ofensywę Arsenalu to aż mi ich żal po ludzku. Sterling się kopie po czole, Nwaneri to gracz który dopiero raczkuje, a Trossard niby spoko, ale jednak lepiej się spisuje jako Joker. Jak pomyślę, że coś takiego mogłoby się przydarzyć naszemu wyjściowemu tercetowi to mnie skręca.

4

Jedyne co wiemy w tej sprawie to, że jak rządowym nie pójdzie mecz to będzie jakiś materiał w rządowatv w tej sprawie.

1

Niech się uczy od Wojtka pokory i ciężko pracuje na swój powrót i będzie cierpliwy. W interesie drużyny jest to aby Wojtek aktualnie strzegł słupków i Hansi to wie, a jakiś dziennikarzyna tego nie rozumie poprostu i robi niepotrzebny syf w sferze medialnej.

5

Teraz trzymać te 1-2 punkty i wygrać ligę w majowym klasyku

8

Eric z główki to już powoli klasyka gatunku

4

Ferminowi się Gavi odpalił

34

Rządowi i tak powiedzą, że Sevilla przekręcona xD

6

Czekam teraz na logikę madryciarzy, według których nadepnięcie Tchouameniego to nie karny, ale położenie ręki Kounde to już karny xD To jest takie samozaoranie, ale oni i tak tego nie ogarną

1

Aha chłop nawet z kamerą nie zdarzył, a tu już wyrównanie xD

3

Lewy szybciutko brawo tego nam trzeba

3

@Nieznajomy Już jest bo Flick za machnięcie ręką dostał, a Lewy za drapanie po nosie.

1

Wszyscy o tym oczywistym karnym RządowaTV krzyczy ile może, a ja się pytam gdzie czerwona dla Bellinghama za bezczelne i niecenzuralne słowa w stronę sędziego? To Flick powinien się czuć najbardziej poszkodowany w tej sytuacji. Mamy ligę podwójnych standardów. Białym wolno to czego innym nie i do tego jeszcze by chcieli by ewidentnych karnych na nich nie gwizdano, do tego to wszystko dąży.

2

Co za mentalność tej organizacji i ich społeczności, jak 3 letnie dzieci. Co ten Tchouameni miał zrobić jeszcze, żeby to zasługiwał na faul? Skopać Lino po brzuchu? Połamać nogi? Może najlepiej jakby sędzia jeszcze za tą sytuację podyktował karnego w drugą stronę? Taki to jest właśnie absurd.

1

Ale bezczelność madryciarzy to jest wyższy poziom jednak, każdy widział jak było, a jeszcze protestują, gdzie tam nie ma pola do dyskusji zero honoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?