Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ akcja Leao i Reijnders brawo
13
To jest Liga Mistrzów tu nikt nie podkula ogona, trzymam za słowo, że chłopak naprawdę coś pokaże i nie skończy się na przechwałkach. Znając Yamala zapewne odgryzie się na boisku jakimś pięknym golem bądź asystą.
1
On nie ma być drugim Messim, on ma być pierwszym Yamalem i tego mu trzeba życzyć niepowtarzalnej kariery i wniesienia Barcy ponownie na szczyty. Początek ma wybitny i już teraz wiemy, że osiągnie wiele. Nie jest to dzieciak, który się tylko dobrze zapowiada to jest talent generacyjny.
2
Jak widać wiszący nad spadkiem Espanyol był w stanie ominąć pułapkę Flicka i zdobyć gola, pytanie czemu potężny real już nie był w stanie sobie z tym poradzić? Silniejszy jest ten kto po końcowym gwizdku ma więcej goli na koncie panie dziennikarzu madrycki.
1
Liczą się pewne 3 punkty na koniec sezonu nikt nie będzie wspominał drugiej połowy z Espanyolem, myślę że mądrze Flick postąpił nie ma co szarpać jak przeciwnik już leży na macie. Pierwsza połowa za to nasyciła mnie za cały mecz i nie mam wątpliwości, że jak jest potrzeba zdobyć gole to chłopaki są w stanie to robić na zawołanie, a druga połowa to czyste zbieranie sił na kolejny mecz.
16
Ahh szkoda spalonego przydałby się gol dla Ansu
5
Druga połowa słabiutko, nie robimy akcji, ciągle nam zagrażają. Ogólnie 3 razy nam władowali i nawet jak były 2 spalone to obrona przyspała bo wystarczyło podać w pole karne i strzelający jest niepilnowany. Hansi musi pobudzić chłopów w drugiej części spotkania.
4
Aktualnie mamy więcej strzelonych goli w lidze (40) niż real i Atletico razem wzięte (39). Kolejne potwierdzenie, że Barca Flicka to maszyna.
5
Jeszcze tylko 2 gole Olmo i Yamala i mamy 4 graczy z większą ilością goli niż żółwik
2
Manita dzisiaj to będzie najniższy wymiar kary dla papużek.
3
3:0 do 30 minuty to powoli się robi standard u nas
1
No już myślałem, że Espanyol ogarnął lepiej linie spalonego od rządowych, ale jednak minimalnie im zabrakło xD
13
Casado staje się magikiem na naszych oczach cóż za radość na to patrzeć
3
Noi rozpoczęli piękne podanie Yamala, strzał bajeczny
1
Czas na kolejny pokaz siły Barcelony potężnego Flicka!!! Szybkie 3:0 i się bawimy.
2
Od czegoś trzeba zacząć, piłkarz musi się budować z czasem. Biorąc pod uwagę ile na niego wydaliśmy ważne dla nas by robił postępy. Wiadomo nie ma się czym podniecać ze względu na rywala, ale zawsze jakiś mały promyk pozytywu jest i oby tak dalej i do przodu panie Tygrys.
0
@pawcio1989 Nie chodzi mi o to. Bardziej o to, że Leao poza zasięgiem.
1
@pawcio1989 póki co mamy problem z rejestracją Olmo i Chrostensena, więc raczej bym zaparkował ten temat xD
0
@pawcio1989 Przy aktualnej formie Raphinhi to Leao na ławce by siedział.
5
Jesteśmy grubym faworytem i powinno być gładziutko, ale po Monaco nikogo nie lekceważę.
3
Ludziom brakuje pokory i klasy i od siedzenia w Internecie im się w głowach poprzewracało i wypisują glupoty byle była afera. Pep świetne słowa może wyciągną jakieś wnioski oraz jakie mieć podejście w sporcie bo póki co Madryt spłakał się jak panienki, a przecież podobno są tacy wielcy i królewscy, a jak widać korona im z głowy spadła.
1
Z tą aferą złotej piłki to powiem wam szczerze, że nie jestem w stanie pojąć jej fenomenu. Może ktoś mnie tutaj olśni. Bo z jednej strony jest krzyk madryciarzy, że Vini nie wygrał, a z drugiej gadają, że ta nagroda nie ma sensu i jest o kant dupy potłuc. A i jeszcze by chętnie dali Carvajalovi nagrodę, która nie ma sensu xDDDD No przecież Ci ludzie się z logiką rozminęli na samym starcie.
26
I dobrze niech nie jadą jakaś taka lepsza atmosfera będzie.
5
Coś pięknego futbol został uratowany, bo ostatnie czego potrzebował aktualnie to nagradzanie męczennika.
0
Jak zatrudnią Xaviego to w ich obecnej sytuacji wyczuwam spadek do Championship. Niestety taka prawda, Xavi potrzebuje się szlifować i zdobywać doświadczenie w słabszej lidze. Tam się odbije jeszcze bardziej niż u nas.
0
Hahah mówiłem, że tylko nam wlepią karę dla klubu, a jak będzie inna organizacja to będą mieli wywalone i przyczepią się bezpośrednio do kibiców.
3
Jechali z nami jak w hokeju brutalnie i bez skrupułów, tymczasem pierwsza żółta dla nich dopiero w końcówce meczu. Jak to nie jest dowód na korupcję realu to nie mam pytań. Najgorsze, że oni wiedzą, że mogą sobie bez konsekwencji wykosić przeciwnika.
2
Jakby real stawiał linie obrony w ten sposób i łapał przeciwnika na offside to by mówili o pięknej grze obronnej i wspaniałej taktyce Carletto. Prawda jest taka, że Flick sporo ryzykuje w ten sposób i fakt, że robimy to tak wybitnie i na niemalże 100% skuteczności należy docenić, a nie dopatrywać się zmian przepisów bo nasz kochany realik przewalił mecz. Taka zasada jest o dawien dawna i moim zdaniem należy się tego trzymać bo się nam zrobi z piłki nożnej koszykówka.
13
Vini już by płakał robił z siebie największą ofiarę w dziejach ludzkości, zwołał konferencję. Tymczasem Yamal w ogóle się nie przejął bo wie, że jeżeli by się obraził to obrażający by osiągnął swój cel. Pozamiatał na boisku i to jest właściwą odpowiedź na zaczepkę.
4
Podanie do Lewego jak spojrzeć z lotu ptaka to istne dzieło sztuki, piłka minęła 4-5 szczelnie ustawionych graczy realu i idealnie trafiła do Roberta, który znalazł się w sytuacji sam na sam.