0

Wkoncu zacznie się łupanka na bramkę a gdy przeciwnicy wyjdą wyżej klepka i wjazd do brameczki. Jesteśmy potęga nie do zatrzymania w tym sezonie

0

Lenglet chyba za dobrej formy nie ma jak Muriel dziurawil go jak ser szwajcarski. Może para umtiti verma będzie najlepsza

0

A widzisz kliknąłem nie w ten komentarz hehe

0

. W Polsacie pewnie pay per view haha złodzieje

0

Si senior

0

Alves jeszcze swoje z tym PSG wygra nie będzie łatwo go dogonić

0

Trzeba ludzi namawiać żeby rezygnowali z gownianego Polsatu zbankrutuja złodzieje od pay per view płacić abonament żeby później płacić jeszcze za oglądanie musiałbym być chory na mózg chyba żeby zapłacić

0

To niech właściciel z Chin się postara i wyskrobie marne 40mln na rafinhe

0

To nie ich strata nam się przyda na jakiś słabszych przeciwników

0

Jest polski akcent tego meczu bronił Kamiński ten co w ruchu Chorzów kopal kiedyś

1

Na pewno będzie lepiej bo to boisko nawet było tragedia według mnie na comp nou piłeczka będzie szybciej chodziła

13

Jedno jest pewne może coś z niego być bo wychodzi po piłkę i stara się rozrzucac grę nie boi i nie chowa jak np. Gomes (nie czepiajac się zbytnio go)

0

Nie zapominaj że Messi może zagrać na szpicy a po bokach dembus i malcom lub Cou

0

Dawać diabła tasmanskiego z powrotem do Barcy!!!

10

Akurat puchar gampera nie jest turniejem oficjalnym więc marne to porównanie do LM

1

Średnia jak u naszego cracka Douglasa

0

Jak to Xavi mówił to boisko jest tragiczne

2

Dokładnie za wolny i źle ustawiajacy się w obronie z naszą wysokograjaca obroną grał słabo. Myślę że w Evertonie będzie grał dobrze bo to klub który raczej będzie się bronił niż atakował

21

Jest poprostu osrana przed kolejna kompromitacja ze strony Barcy i chwyta się wszystkiego czego może. Vamos Barca po kolejną manite.

0

Chyba tak jak mówisz jeden palnie głupotę cała reszta powtarza nawet nie oglądając meczu. MŚ oglądali bo były na tvp i były za darmo to widzieli jak gra ale Barcy nie oglądają bo mama nie opłaci kanałów eleven i gówno wiedzą na temat gry

0

Walnij samochodem na parkingu w murek oczywiście lekko żeby tylko zrobić otarcie i szef zobaczy że się nie nadajesz i rozwiąże umowę za porozumieniem stron

0

Ale co to się zmieniło po MŚ że większość tak zdanie na temat rakiety zmieniło? Nie mówię że ty ale ogólnie

0

Okej był w finale zwracam honor ale jednak to nie wygrana

0

A kluby angielskie dalej tylko mocne na własnym podwórku. Petrodolary nie grają

0

Wiem ale rotacje można by robić wtedy. Całe szczęście temat już nie aktualny

2

Technika Ronaldinho głowa Peszko

0

Gomes technikę ma właśnie oglądałem na YT Secret box na kanale FC Barcelona i zrobił najwięcej zonglerek różnymi rodzajami piłek

0

Malcom do Barcy B i ciągłe powoływanie go do pierwszego zespołu

0

Dokładnie a thiago i tak byłby stałym bywalcem madryckiej kliniki sportowej

0

Vidal będzie motywować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?