Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkoncu zacznie się łupanka na bramkę a gdy przeciwnicy wyjdą wyżej klepka i wjazd do brameczki. Jesteśmy potęga nie do zatrzymania w tym sezonie
0
Lenglet chyba za dobrej formy nie ma jak Muriel dziurawil go jak ser szwajcarski. Może para umtiti verma będzie najlepsza
0
A widzisz kliknąłem nie w ten komentarz hehe
0
. W Polsacie pewnie pay per view haha złodzieje
0
Si senior
0
Alves jeszcze swoje z tym PSG wygra nie będzie łatwo go dogonić
0
Trzeba ludzi namawiać żeby rezygnowali z gownianego Polsatu zbankrutuja złodzieje od pay per view płacić abonament żeby później płacić jeszcze za oglądanie musiałbym być chory na mózg chyba żeby zapłacić
0
To niech właściciel z Chin się postara i wyskrobie marne 40mln na rafinhe
0
To nie ich strata nam się przyda na jakiś słabszych przeciwników
0
Jest polski akcent tego meczu bronił Kamiński ten co w ruchu Chorzów kopal kiedyś
1
Na pewno będzie lepiej bo to boisko nawet było tragedia według mnie na comp nou piłeczka będzie szybciej chodziła
13
Jedno jest pewne może coś z niego być bo wychodzi po piłkę i stara się rozrzucac grę nie boi i nie chowa jak np. Gomes (nie czepiajac się zbytnio go)
0
Nie zapominaj że Messi może zagrać na szpicy a po bokach dembus i malcom lub Cou
0
Dawać diabła tasmanskiego z powrotem do Barcy!!!
10
Akurat puchar gampera nie jest turniejem oficjalnym więc marne to porównanie do LM
1
Średnia jak u naszego cracka Douglasa
0
Jak to Xavi mówił to boisko jest tragiczne
2
Dokładnie za wolny i źle ustawiajacy się w obronie z naszą wysokograjaca obroną grał słabo. Myślę że w Evertonie będzie grał dobrze bo to klub który raczej będzie się bronił niż atakował
21
Jest poprostu osrana przed kolejna kompromitacja ze strony Barcy i chwyta się wszystkiego czego może. Vamos Barca po kolejną manite.
0
Chyba tak jak mówisz jeden palnie głupotę cała reszta powtarza nawet nie oglądając meczu. MŚ oglądali bo były na tvp i były za darmo to widzieli jak gra ale Barcy nie oglądają bo mama nie opłaci kanałów eleven i gówno wiedzą na temat gry
0
Walnij samochodem na parkingu w murek oczywiście lekko żeby tylko zrobić otarcie i szef zobaczy że się nie nadajesz i rozwiąże umowę za porozumieniem stron
0
Ale co to się zmieniło po MŚ że większość tak zdanie na temat rakiety zmieniło? Nie mówię że ty ale ogólnie
0
Okej był w finale zwracam honor ale jednak to nie wygrana
0
A kluby angielskie dalej tylko mocne na własnym podwórku. Petrodolary nie grają
0
Wiem ale rotacje można by robić wtedy. Całe szczęście temat już nie aktualny
2
Technika Ronaldinho głowa Peszko
0
Gomes technikę ma właśnie oglądałem na YT Secret box na kanale FC Barcelona i zrobił najwięcej zonglerek różnymi rodzajami piłek
0
Malcom do Barcy B i ciągłe powoływanie go do pierwszego zespołu
0
Dokładnie a thiago i tak byłby stałym bywalcem madryckiej kliniki sportowej
0
Vidal będzie motywować