Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pomyśl następna będzie w skali 11/10
0
Szukam i szukam aż w końcu myślę po co jest LA rambla.
Czy mogę gdzieś wykupić dostęp na smartfon żeby obejrzeć jutrzejszy mecz Barca - PSV na pojedynczy mecz lub może być dostęp do LM na cały miesiąc
0
Peja haha.
0
A simeone topi Atletico żeby do końca roku przejąć reprezentacje Argentyny. Zobaczycie.
1
Robi postępy napewno to widać tylko musi zmniejszyć liczbę strat i będzie z niego kocur
1
Mój kumpel pracował w hotelu w Birmingham gdzie przyjeżdżali piłkarze z premier league na mecze z Aston Villa mówił że Jose Mourinho był wtedy w chelasea to brał pokój prezydencki dla siebie. To było 10 lat temu.
6
To jest top 4.
2
Tylko ze narazie to słabo potwierdza. Rok temu blysnal na początku sezonu w 5 meczach i po asensio teraz znowu początek ma dobry zobaczymy czy się utrzyma. Czas pokaże
20
Ale życie on już jest po życiu
0
Jeszcze jest malcom Rakitic Vidal
0
No to niedziela do dupy bo trzeba zacząć tydzień jakby nie patrzył nocki to porażka na całej lini
0
Ale nie za pięknie jest w piątek jak inni piją zimny browar i mają weekend a ty musisz iść do obozu
0
Asensio na siłę kreowany na gwiazdę Realu. Jedno wam powiem on kariery tam nie zrobi jest za malutki do innych gwiazd które tam przyjdą
0
Nie mogę się doczekać jego występu jakoś mam przeczucie że jak będzie grał dużo to będzie nasz taki drugi Pedro
4
Wolę chodzić bez koszulki szczerze mówiąc
0
Huaweii mate 10
0
Mi też nie chcieli dać to wziąłem na żądanie haha
0
Ja tam biorę wolne żeby piwko przy meczu Polaków wypić a nie oglądać na telefonie w pracy
5
Jak się mózgu tylko myśli dolarami to się później płacze. Pamiętaj neymarku ojciec robi wszystko żeby wydoic z ciebie jak najwięcej kasy a nie żebyś był szczęśliwy słuchaj się nas cules z fcbarca. Com
0
Mascherano czy xabi Alonso to z niego nie będzie ale Xavi jak najbardziej taka ma charakterystykę i tego nie zmienimi długie podanie pewnie zrobi ale nie najwyższej klasy
0
Ale mówię też o zeszłym sezonie
1
O nowy neymar ginie jak odegard w Realu to może nauczy gwiazdeczki że Realu się nie idzie jak się chce rozwijać. Ciekawe co powiedzą ci co chcieli go w Barcelonie. Ja wam powiem mamy zaoszczędzone ponad 40mln ojro.
2
Skoro wiadomo to powinno być chyba odwrotnie bo płaci się mało za coś co jest pewne
0
Narazie bronią go gole i asysty ale jeżeli chodzi o grę to przeciętnie to wygląda
0
To co trzeba ściągnąć żeby coś takiego mieć
0
Przecież on pewnie nie ogląda bo mu mama nie pozwala bo ogląda serial a ten później komentuje jakby coś widział
0
Po przerwie na reprezentacje ma już wrócić więc coś już kopać musi
0
Kiedyś płaciłem 40 parę euro
0
Na pewno kupisz w kasach stadionowych. Byłem kiedyś na meczu z Ajaxem to bilety bezproblemowo kupiłem bo przecież nie będzie kompletu chyba że chcesz mieć jakąś lepszą miejscówkę chociaż i tak kręcili się tam sprzedawali pod stadionem swoje miejsca z karnetów
0
Dokładnie tak jak mówisz