0

Każdy szanujący się bramkarz nie przyjdzie bo wie że będzie siedział cały czas. Są dwie opcje ktoś stary powyżej 30 paru lat lub ktoś młodziutki żeby tylko się wybić do dalszej kariery bo będzie z Barcelony. Fabiański dobra opcja.

0

Ja na ten moment Dembele bym sprzedał bo uważam że on nie pasuje do nas. Chociaż mam cień nadzieji że odpali.

0

Warto pomyśleć o tym co było pamiętajcie ile neymar dał nam radości a to że ma ojca kreatyna to nie jego wina wiem każdy ma swój mózg ale każdy popełnia błędy może chce je naprawić i warto by dać szansę

2

Masakra. Uwielbiam gościa szkoda mi go bardzo. Znając Verminatora wróci dopiero po nowym roku.

0

Każdy ma swoje zdanie. Ja bym chciał żeby np w Pucharze króla regularnie grali np. Puig, miranda, młody Busi, Alenia plus kilku naszych rezerwowych nawet kosztem odpadniecia z rozgrywek ale może to wyjść na dobre w przyszłości przegramy dwa puchary żeby nabrał doświadczenia i wygramy 5 następnych

0

A wiadomo gumbau to fakt szrot ale jest kilku z Barcy b którzy mogą grać w Pucharze Regularnie za czasów pepa nawet w finale grali rezerwowi bo to były ich rozgrywki

0

Tylko ze Denis to nawet w Pucharze z trzecioligowcem nie blyszczal więc nie wiem czy taki zamiennik to skarb

5

Mogę chodzić i 50 razy do łazienki i nie być liderem zespołu a robić to co Leoś. Marodona zazdrości mu że nie chodził do łazienki był liderem ale nigdy nie wykręcić takich statystyk jak Mesjasz

3

Nie wiem czy grałeś kiedyś w piłkę i czy miałeś w razie co okazję do przejścia do innego zespołu. Ja np. Miałem propozycje zapytali raz powiedziałem nie ma takiej możliwości jestem pierwszym bramkarzem będę grał dalej w swoim klubie. Nie namawiali podziękował za rozmowę i życzył powodzenia dalej.

0

O to napewno prezentowalby się lepiej

4

Może tylko spytał nie namawiał go tylko rzucił luźne pytanie leo odmówił a Pep więcej nie namawiał

0

Skoro go ma to może warto dać mu szansę bo ja myślę że zrobi więcej dobrego niż nasz dembele ale tak jak ma grać 40mln a 140 mln ma siedzieć

0

Bambo powiedz ty lepiej co on robi źle skoro Ci przeszkadza

0

Bale nie pojechał na reprezentacje bo ma jakąś kontuzje

3

Rakieta to by go w szpitalu musiał odwiedzać

0

Koło 60min poszło kilka podań niecelnych z rzędu podsumowane podaniem Busiego w aut do nikogo. Pomyślałem co ja k... Legie w europejskich pucharach oglądam?

0

Bo masz tyle pojęcia o piłce co ja o krykiecie. Czyli zero.

43

Uprzedzony do Malcoma jak do Miny nawet nie da porządnej szansy a się go pozbędzie pewnie ale Denisek przeslaby powołany. Denis zagra jeden przyzwoity mecz na 10 i to tyle. Malcom lepszy niż Denis i Munir.

2

Błagam cię nie mów nic więcej

0

Buffon. Boruc

0

W sklepie komputerowym

0

Cieszmy się tym że jesteśmy Polakami niech każdy sportowiec i każdy kibic Polak kibicuje w każdej dyscyplinie nam Polakom. Ja jestem mega dumny z siatkarzy, lekkoatletow z piłkarzy ręcznych parę lat wstecz i niech nie interesuje nikogo kto ile zarabia i na co stać. Bądźmy tylko dumni z nich i nie napinajmy atmosfery.

0

Bo oni już go nie biorą pod uwagę bo chcą wybierać 11 a nie 10 co kolejkę.

1

Bo już nigdy(obym się mylił) nie będzie takiej generacji piłkarzy w jednym czasie

0

Szkoda ze wolał puścić teraz bezbarwne Napoli z Liverpoolem niż piękny mecz Barcy z totkami i mówię to jako kibic piłki nożnej a nie fan Barcy. Nawet mój kumpel fan Realu mówił że wolałby oglądać barce z totkami

0

Tzn?

0

Dawaj coś jak możesz

0

Jakoś umie nie działa możesz linka wysłać już z transmisja?

0

Jestem w pracy nie mam czasu szukać proszę o linka do meczu z góry dziękuję

25

Denis out malcom in nic więcej nie mam do dodania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?