Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież my nie potrafimy klepnac jednej dobrej akcji. Zieliński taka gwiazda chce pół Europy a on gra w tym meczu wogole? Renato Sanches nakrywa go czapką i jest jeszcze młodszy
6
Co prawda to prawda razem z Verminatorem
4
Żaden szanujący się młody bramkarz nie przyjdzie do nas. Po tym co Ernest robi z Jasperem jak mało daje mu grać a jest solidnym grajkiem każdy sobie odpuści. Możemy jedynie ściągnąć gościa 33+ który chce dorobić do emerytury
1
Na papierze może nie ale na boisku tak
7
To już zacznij się denerwować
0
Mówimy o zachowaniu z gryzieniem że jak przyszedł to potrafił się zmienić i opanować więc i Dembele może się ogarnąć
14
Właśnie to jest najodpowiedniejszy wzór. Popatrz jak bardzo się zmienił więc dembele może brać przykład z niego i zmienić swoje zachowanie tak samo.
6
Za 10mln euro więcej chyba nie tak trudno.
0
Niech zabiorą mu numer wyślą do Barcy B i tam niech się Dembus ogrywa
0
Mascherano by wrócił pomóc na bank
0
Wziąć za darmo jak się nie sprawdzi oddać po roku za 50mln i będzie ok
2
Następni przed meczem z nami wymieniają murawę. Czy to przypadek?
0
Pamiętaj że przyjdzie za darmo a za innego pomocnika zapłacisz między 50mln a 80mln plus kolejne mln za pensje czyli wyjdzie Ci ok. 100mln a za Rabiota tylko pensja czyli ok 50mln więc ok. 50mln do przodu czyli nie taka zła opcja
0
Haha dobre żarty kolego mówisz. Radzę tobie oglądać każdy mecz Barcy na żywo a nie słuchać komentarzy internautów gdzie połowa to gimnazjum i dla was najważniejsze jest kto ile ma asyst i bramek.
0
Sprzedać go jak można bo jest cały czas rotacja, Ivan wypoczety, jest za bardzo kontuzjogenny.
1
A ty z Madrytu czy policji?
0
Niech będzie cierpliwi jak oni a się opłaci
2
Tylko ze Modric zagrał od kwietnia do lipca kozacko no może od marca a później gdzie był Modric tam gdzie cały Real w czarnej d... W lipcu byłem pewny że zagranie on ale teraz dla mnie on na nią nie zasługuje.
1
Wkoncu musiało do tego dojść co trzy dni po 90min i tak ma końskie zdrowie.
0
Sam zacząłeś gościu. Jak cie nie interesuje to milcz.
0
Każdy wychodzi na boisko po to żeby wygrać nawet takie San Marino. To co w tym dziwnego?
0
A jak wygrywali to się podniecales ich wygranymi
1
Grosik = Dembele co piła to strata
5
Chorągiewka parzy
0
Przecież z betisem siedział na ławce
1
Nigdy do tego nie dojdzie. Szejk ma tyle siana że każdego przekupi.może całą uefe sobie kupić jak my podpadna i on będzie szefem
0
Dokładnie gdyby Messi nie strzelił z karnego i do pustej to byłby jednym ze słabszych na boisku. Vidal wariat próbował najwięcej. Zawodnik meczu.
0
Wszyscy młodzi którzy grają po pierwszych ligach są utalentowani
1
Poborsky kręcił ale na Euro 96
0
Jak odpali to zobaczycie że zostanie u nas na jeden sezon. Tak samo jak munir