0

Ja byłem bramkarzem mówili że miałem talent ale właśnie wypadła mi ręka z barku i tak się to powtarzalo aż pojechałem do kliniki sportowej w Żorach i mnie operowali. Jest dużo lepiej choć nigdy pełnej sprawności w ręce już nie odzyskama minęło już ponad 10 lat. Pozdrawiam wszystkich połamańców

1

No w sumie prawda buhaha

1

Nasi całkiem nieźle z ciężkiego terenu remis wywieźli nie ma co n

1

Wczoraj luksemburczycy druga bramkę tak strzelili pięknie grając klepą gdyby to był Suarez z messim to cała Europa by się podniecala tą bramką. Czapki z głów przed nimi.

0

Wybrał najlepszą kasę i tak to wygląda. Wziął w 2 lata tyle co by w Polsce całą karierę musiał grać teraz próbuje się po słabych zespołach za eurosy przez parę lat i wróci do Polski jak będzie miał ok 30lat i pokopie do emerytury sobie bo ustawiony będzie

0

Nie powiedział w którym sezonie a wy się go czepiacie już dajcie im czas muszą zbudować zespół najpierw

0

Gdybym był prezydentem czy tam prezesem takiego klubu który musiałby tam polecieć oddalbym mecz walkowerem i zorganizował mecz towarzyski u siebie

1

Muszą pozbyć się tych kretynow ze stolkow co wymyślają takie bzdety. Cała ligę niech przeniosą po co grać dla swojego miasta swojej publiczności. Już się wkur....

0

A ja czuję że będzie Malcom dużo porzyteczniejszy i będzie grał więcej niż Dembuś

0

Mam nadzieję że Riki Puig będzie następny

1

Ale Jędza jest nie zgłoszony z tego co wiem

56

Messi Suarez coutinho

1

Problem drużyny która jest gospodarzem znajdą inny stadion. Nie przystępujesz do rozgrywek do których wiesz ze nie masz całej infrastruktury. Skoro nawet w polskiej lidze nie dopuszczają drużyn bez stadionów to i w LM mogą

0

Na pewno jest ciekawsza bo ściągają za kasę lepsze nazwiska przynajmniej marketingowo i to się lepiej ogląda jak wiesz kto biega po boisku i drugą stroną medalu to atmosfera kibiców którzy siedzą zaraz za linią boiska to się sprzedaje ale żeby stwierdzić musieli by utworzyć ligę 10 pierwszych miejsc z PL i LL i 10 ostatnich wtedy byśmy ocenili

0

Już zszedł do boksu

1

Messi jest tak genialny że jak nie ma z kim klepki zrobić to klepnie z obrońca i sobie brameczke pyknie jak dzisiaj z Boca

0

Jednak pamiętaj to jeszcze pół roku dużo może się zmienić

0

Haha się uśmiałem dobre to

0

I jesteśmy dogadani pozdro ludziska

1

Moje zdanie jest takie że jest to beznadziejne i wolę być baranem w stadzie

0

Taa lenglet plus vermalen dzisiaj musi być choć w pierwszym wyjdzie pewnie once de gala a w drugim cała reszta od początku

0

To jak ci laramblowa społeczność nie podoba to wbijaj sobie na jutubka tam każdy kto ogląda więcej niż 10sek będzie się cieszył jak ty bo widać tutaj na 10 osób 8 mówi że to gówno a 2 w tym jedna to ty się cieszy więc chyba za dobre to nie jest ale nie mówię każdy ma swój świat

2

Szczeniackie głupoty gdzie ten świat zmierza

0

Aha spoko dzięki w sumie ma to sens skoro spadają z drugiej ligi to się nie nadają a ten to chociaż już MŚ ma za sobą

4

Będą ciupac razem hehe

0

Hmm to jaki sens miało ściąganie Wague na miejsce Palenci? Ten Wague jest aż tak dużo lepszy?

0

Może coś z Hyundaia słyszałem że dobre są i niezawodne i coraz więcej osób patrzy w tym kierunku lub Kia. Hyundai IX 35?

0

Zależy co potrzebujesz. Szybkie małe czy duże terenowe czy 7 osobowe czy wszystko po trochę?

0

Wkoncu zacznie się łupanka na bramkę a gdy przeciwnicy wyjdą wyżej klepka i wjazd do brameczki. Jesteśmy potęga nie do zatrzymania w tym sezonie

0

Lenglet chyba za dobrej formy nie ma jak Muriel dziurawil go jak ser szwajcarski. Może para umtiti verma będzie najlepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?