5

Wszyscy..... TYLKO nie Bacca... Jak Ja go nienawidzę....

0

Mam pytanie, Ktoś wie czy Digne umie język hiszpański już?

0

A co to za manewry... Barca rok temu grała pod rząd mecze.. :)

0

Teraz jest co roku bo przypadła akurat jubileuszowa edycja czy coś takiego :)

1

hahahahah :)

0

Wczoraj na paradzie to On najlepiej świętował :) Ja jednak myślę że zostanie na kolejny sezon :)

0

A może by tak: Alba , Mascherano - Busquets - Alves
Przed nimi Rakitić...

0

Mam nadzieje że jutro Enrique coś próbuje innego wymyślić na spotkanie...Chciałbym ujrzeć w pierwszym składzie Vidala na prawej obronie, Roberto w środku i Neymara na ławce... i zagrać Suarez - Messi z przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?