Michbar10
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wszyscy..... TYLKO nie Bacca... Jak Ja go nienawidzę....
0
Mam pytanie, Ktoś wie czy Digne umie język hiszpański już?
0
A co to za manewry... Barca rok temu grała pod rząd mecze.. :)
0
Teraz jest co roku bo przypadła akurat jubileuszowa edycja czy coś takiego :)
1
hahahahah :)
0
Wczoraj na paradzie to On najlepiej świętował :) Ja jednak myślę że zostanie na kolejny sezon :)
0
A może by tak: Alba , Mascherano - Busquets - Alves
Przed nimi Rakitić...
0
Mam nadzieje że jutro Enrique coś próbuje innego wymyślić na spotkanie...Chciałbym ujrzeć w pierwszym składzie Vidala na prawej obronie, Roberto w środku i Neymara na ławce... i zagrać Suarez - Messi z przodu