1

Na pewno jakiś hiszpański pajac

7

Ciekawe czy jakiś komitet zajmie się Adurizem....
w tamtym roku Suareza ukarali zawieszeniem za wyzwiska w tunelu po meczu a tego bandytę pewnie kara ominie...

0

Oby wrócił Neymar z sezonu 14/15... matko wtedy to był poziom Messiego&Ronaldo a przynajmniej blisko mu było :)

1

Nie mogę się doczekać Majora na ławce trenerskiej... tam pomocnik będzie chodził jak w szwajcarskim zegarku i wróci tiki taka :D

0

Gadajmy,debatujmy, opinie składajmy a i tak 5 stycznia Neymar wychodzi w pierwszym składzie zachwycając dryblingami i stwarzanymi sytuacjami ;)))

1

Szczerze wam powiem nie bardzo rozumiem dlaczego Lucho jest negatywnie nastawiony do Vidala... Według mnie meczem z Borussią MGB pokazał że świetnie rozumie grę Barcy i grę prawego obrońcy w tym klubie.Jestem pewny że dając mu szanse na regularne występy gość wskoczył by naprawdę wysoki poziom-może poziom alvesa... Ale co Ja tam wiem,nie Ja jestem trenerem. Sprowadzenie Cancelo jest jak dla mnie bez sensu,po pierwsze chyba cały klub wieży że Roberto zostanie kolejnym "złotym" wychowankiem a kupienie dla niego tak młodej rywalizacji będzie złe bo jeśli pierwsze miejsce wywalczy Roberto no to Cancelo skończy jak Vidal a jak Cancelo wywalczy 1 jedenastkę to Roberto pójdzie na straty.
Ogólnie mówiąc z prawą obroną jest problem i to wielki. Wróćcie czasy z ALVESEM!

0

Messi na pewno przekazał lucho że chce jutro grać cały mecz gdyż ponieważ po pierwsze primo: jest zły po ostatnim meczu i na pewno będzie chciał odreagować meczem a nie siedzeniem na ławce a po drugie na pewno sam chce poprawiać wynik strzelecki w LM ;)

5

Neymar na urodziny poleciał już? ..

2

Się te gazeciska znają na piłce jak Ja na hokeju...
Neymar dzisiaj usiądzie na ławce a za niego zagra Paco/Arda tego jestem pewny,Ney nie łapał kartki z Malagą aby być w razie problemów na Anoeta gotowym do wejścia w II połówce ;)

5

Dobrze że Neymar nie łapał zółtej kartki z Malagą tym samym usiądzie teraz na ławce a gdyby mecz nie układał się pomyśli, wejdzie w II połowie i być może uratuje 3 pkt ;)

0

Navas - Ramos,Pique,Pepe - krychowiak , Modrić,Iniesta,Mahrez - Suarez,Ronaldo , Messi
Według mnie taka jest najbardziej obiektywna :)

0

Mam taką nadzieje że Barca wyjdzie w Niedziele na to spotkanie z czystymi głowami nie myśląc o tych przeklętych 9/10 latach na Anoeta i po prostu zagrają pewny mecz! :)

0

Koleś rzyga od ładnych lat i nikt nie wie co to jest... albo jest to tajemnicą zapewne...

4

Niech sobie jeszcze na ręce walnie tattoo blackout to w ogóle będzie rzygał jak kot... z tego co czytałem te tatuaże sobie bardzo niebezpiecznie dla organizmu i proszę, zaczyna się

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

6

Jak dla mnie Digne dobrze gra w defensywie, częściej powinien się podłączać do ofensywy ale na razie ze spokojem :) Umtiti bardzo pewny punkt obrony,tego nam było trzeba :)

1

Głosujmy wszyscy na Messiego jako numer 1 i omijajmy w naszych trójkach CR7,Grieezmana i Bale ;) Skoro aż tyle zależy od głosowania online pokażmy moc! :)

0

Właśnie brałem to pod uwagę, i chyba zacznę tak myśleć :o

0

Droga redakcjo, nie wspominajmy o złotej piłce dla Messiego za ten rok :) bądźmy poważni :) 2016 rok faktycznie Messi zostawił resztę stawki w tyle i oby tak dalej a będziemy świętować mam nadzieje triumf w Lidze Mistrzów bo to dla nas powinien być priorytet w LM :) Martwi mnie jedna rzecz dlaczego Messi niekiedy wyłącza się kompletnie z gry, jakby przenosił się gdzie indziej... i czym to jest spowodowane..

0

Nie sądzę gdyby obecna obrona była... jeden błąd Roberto która się zdarza zadecydował o meczu :) z Sevillą na to że będziemy mieli czyste konto są marne szanse dlatego z przodu MSN musi zagrać na 110 % bo inaczej przegramy to... Real oddali się na 5 pkt a to zła prognoza na Klasyk... gdyby do GD utrzymała się przewaga 2pkt Realu to El Classico byłby niesamowite cennym zwycięstwem :)

0

Nie owijając w bawełnę liczę jutro na golleadę, Granada jak na razie najgorszy zespół w lidze,najwięcej bramek straconych :) obstawiam Barcelona 8:0 Granada ( Messi 3x,Suarez 2x, Neymar, Rakitic,Umtiti)

0

Nie wygramy tego... Valencia jest bardzo silna zwłaszcza przeciwko nam,grają u siebie :) nasz zespół jest zmęczony po bardzo wyczerpującym meczu z City... tu widzę tylko błysk geniuszu Leo

0

jedyny fakt mnie pociesza że dzisiaj dobrze zagrał Mascherano więc może stworzą udaną parę z Umtitim na te parę meczy :)

0

Ter Stegen- Pique,Mascherano,Mathieu-Busquets,Andre Gomes,
Arda, Rafinha, Neymar,Messi,Suarez
Ja bym tak zagrał... może dlatego też nie jestem trenerem XDDD

0

Zapewne celowe zagranie ;)

0

tak tylko Messi,rakitić,umtiti będą wracać po kontuzji więc nie będę w pełni sił i w rytmie meczowym :)

0

I znów z deportivo będzie ch*j wielki i bombelki..
przez te reprezentacje.. dobrze że przynajmniej Messi nie jedzie tylko przez te kilkanaście dni dojdzie po kontuzji...

0

Paco musi w końcu strzelić... wtedy na pewno chłopu ciśnienie lekkie zleci :) bo na razie gra na prostych nogach :)

3

Szkoda że ta podcinka nie weszła.... :)

0

Destiny... nie wiele będzie się różnił, jedynie co to środek pola może zmienić np: Busquets Rafinha Rakitic/Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?