Michbar10
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na pewno jakiś hiszpański pajac
7
Ciekawe czy jakiś komitet zajmie się Adurizem....
w tamtym roku Suareza ukarali zawieszeniem za wyzwiska w tunelu po meczu a tego bandytę pewnie kara ominie...
0
Oby wrócił Neymar z sezonu 14/15... matko wtedy to był poziom Messiego&Ronaldo a przynajmniej blisko mu było :)
1
Nie mogę się doczekać Majora na ławce trenerskiej... tam pomocnik będzie chodził jak w szwajcarskim zegarku i wróci tiki taka :D
0
Gadajmy,debatujmy, opinie składajmy a i tak 5 stycznia Neymar wychodzi w pierwszym składzie zachwycając dryblingami i stwarzanymi sytuacjami ;)))
1
Szczerze wam powiem nie bardzo rozumiem dlaczego Lucho jest negatywnie nastawiony do Vidala... Według mnie meczem z Borussią MGB pokazał że świetnie rozumie grę Barcy i grę prawego obrońcy w tym klubie.Jestem pewny że dając mu szanse na regularne występy gość wskoczył by naprawdę wysoki poziom-może poziom alvesa... Ale co Ja tam wiem,nie Ja jestem trenerem. Sprowadzenie Cancelo jest jak dla mnie bez sensu,po pierwsze chyba cały klub wieży że Roberto zostanie kolejnym "złotym" wychowankiem a kupienie dla niego tak młodej rywalizacji będzie złe bo jeśli pierwsze miejsce wywalczy Roberto no to Cancelo skończy jak Vidal a jak Cancelo wywalczy 1 jedenastkę to Roberto pójdzie na straty.
Ogólnie mówiąc z prawą obroną jest problem i to wielki. Wróćcie czasy z ALVESEM!
0
Messi na pewno przekazał lucho że chce jutro grać cały mecz gdyż ponieważ po pierwsze primo: jest zły po ostatnim meczu i na pewno będzie chciał odreagować meczem a nie siedzeniem na ławce a po drugie na pewno sam chce poprawiać wynik strzelecki w LM ;)
5
Neymar na urodziny poleciał już? ..
2
Się te gazeciska znają na piłce jak Ja na hokeju...
Neymar dzisiaj usiądzie na ławce a za niego zagra Paco/Arda tego jestem pewny,Ney nie łapał kartki z Malagą aby być w razie problemów na Anoeta gotowym do wejścia w II połówce ;)
5
Dobrze że Neymar nie łapał zółtej kartki z Malagą tym samym usiądzie teraz na ławce a gdyby mecz nie układał się pomyśli, wejdzie w II połowie i być może uratuje 3 pkt ;)
0
Navas - Ramos,Pique,Pepe - krychowiak , Modrić,Iniesta,Mahrez - Suarez,Ronaldo , Messi
Według mnie taka jest najbardziej obiektywna :)
0
Mam taką nadzieje że Barca wyjdzie w Niedziele na to spotkanie z czystymi głowami nie myśląc o tych przeklętych 9/10 latach na Anoeta i po prostu zagrają pewny mecz! :)
0
Koleś rzyga od ładnych lat i nikt nie wie co to jest... albo jest to tajemnicą zapewne...
4
Niech sobie jeszcze na ręce walnie tattoo blackout to w ogóle będzie rzygał jak kot... z tego co czytałem te tatuaże sobie bardzo niebezpiecznie dla organizmu i proszę, zaczyna się
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
6
Jak dla mnie Digne dobrze gra w defensywie, częściej powinien się podłączać do ofensywy ale na razie ze spokojem :) Umtiti bardzo pewny punkt obrony,tego nam było trzeba :)
1
Głosujmy wszyscy na Messiego jako numer 1 i omijajmy w naszych trójkach CR7,Grieezmana i Bale ;) Skoro aż tyle zależy od głosowania online pokażmy moc! :)
0
Właśnie brałem to pod uwagę, i chyba zacznę tak myśleć :o
0
Droga redakcjo, nie wspominajmy o złotej piłce dla Messiego za ten rok :) bądźmy poważni :) 2016 rok faktycznie Messi zostawił resztę stawki w tyle i oby tak dalej a będziemy świętować mam nadzieje triumf w Lidze Mistrzów bo to dla nas powinien być priorytet w LM :) Martwi mnie jedna rzecz dlaczego Messi niekiedy wyłącza się kompletnie z gry, jakby przenosił się gdzie indziej... i czym to jest spowodowane..
0
Nie sądzę gdyby obecna obrona była... jeden błąd Roberto która się zdarza zadecydował o meczu :) z Sevillą na to że będziemy mieli czyste konto są marne szanse dlatego z przodu MSN musi zagrać na 110 % bo inaczej przegramy to... Real oddali się na 5 pkt a to zła prognoza na Klasyk... gdyby do GD utrzymała się przewaga 2pkt Realu to El Classico byłby niesamowite cennym zwycięstwem :)
0
Nie owijając w bawełnę liczę jutro na golleadę, Granada jak na razie najgorszy zespół w lidze,najwięcej bramek straconych :) obstawiam Barcelona 8:0 Granada ( Messi 3x,Suarez 2x, Neymar, Rakitic,Umtiti)
0
Nie wygramy tego... Valencia jest bardzo silna zwłaszcza przeciwko nam,grają u siebie :) nasz zespół jest zmęczony po bardzo wyczerpującym meczu z City... tu widzę tylko błysk geniuszu Leo
0
jedyny fakt mnie pociesza że dzisiaj dobrze zagrał Mascherano więc może stworzą udaną parę z Umtitim na te parę meczy :)
0
Ter Stegen- Pique,Mascherano,Mathieu-Busquets,Andre Gomes,
Arda, Rafinha, Neymar,Messi,Suarez
Ja bym tak zagrał... może dlatego też nie jestem trenerem XDDD
0
Zapewne celowe zagranie ;)
0
tak tylko Messi,rakitić,umtiti będą wracać po kontuzji więc nie będę w pełni sił i w rytmie meczowym :)
0
I znów z deportivo będzie ch*j wielki i bombelki..
przez te reprezentacje.. dobrze że przynajmniej Messi nie jedzie tylko przez te kilkanaście dni dojdzie po kontuzji...
0
Paco musi w końcu strzelić... wtedy na pewno chłopu ciśnienie lekkie zleci :) bo na razie gra na prostych nogach :)
3
Szkoda że ta podcinka nie weszła.... :)
0
Destiny... nie wiele będzie się różnił, jedynie co to środek pola może zmienić np: Busquets Rafinha Rakitic/Iniesta