Michbar10
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
dałbym szanse Mathieu w meczu z BMG :)
1
Też raczej spokojny jestem o 3 pkt ale nigdy nie wiadomo co nas czeka na wyjeździe :)
0
W tym meczu będzie decydował błysk Messiego... jeśli On nic nie zdziała przewiduje remis lub porażkę :/ ciężki mecz oj ciężki choć mam nadzieje że się skończy 3:1 tak jak dwa lata temu gdzie wtedy byłem na meczu
0
Kolego.. Złotą piłką Messi przegrał jak CR7 strzelił karnego w finale LM ale teraz Messi pracuje nie tylko za rok na ZP ale jeśli jest w takim gazie to może dla Barcy oznaczać tylko jedno i zarazem najważniejsze: TYTUŁY!!! :)
2
2016 to jest rok tzw "Leo Messi."
0
Lucho jest nieprzewidywalny... bardziej bym się spodziewał Gomes za Busquetsa a tu takie o ......
4
Jutrzejsze obawy przed meczem jeszcze bardziej narastają... Busquets ...
aż przypomniałem sobie ostatni mecz z Las Palmas i ten chaos w środku ehhhhh
25
Może coś posmaruje XD
0
Na razie gra bardzo pewnie,nie boi się grać zdecydowanie :) mam nadzieje że już tak pozostanie i w końcu trafiliśmy dobrego obrońce :)
0
No coś pięknego :3 z alaves,leganes można spokojnie rezerwą XD
0
Czy jak się zbliżają mecze reprezentacji to Messi musi mieć zawsze kontuzje .... O.o :o
2
o tym meczu to lepiej jak najszybciej zapomnieć...
3
Suarez dzisiaj zagrał jak za czasów gdy grał pierwsze mecze w barcie, był zagubiony jak dziecko we mgle....
3
Triplete nadchodzi wielkimi krokami... ahhhh XD
0
heheh czytając niektórych komenty to po powrocie Neymara wszyscy będą oburzeni gdy wyjdzie w pierwszym bo przecież będą woleli Munira czy Arde XD
0
Mnie? dlaczego? jak uważasz że Messi dostanie w tym roku złota piłkę to się koleś zastanów jak działa złota piłka bo coś myślę że Ją obserwujesz od może roku :) Dupa będzie mnie swędzieć jak nie zobaczę w trójce ZP Suareza...
20
Złota piłka w tym roku dla CR i to jest pewne :)
Messi teraz niech pracuje na ZP za kolejny rok :)
0
Bravo-Vidal,Pique,Umtiti,Alba,Rakitic,Busquets,Arda - Munir,Messi,Suarez
0
Ja chce zobaczyć za parę dni "Alcacer Fichado" :)
0
Wejdzie dzisiaj z ławki XD
0
jak wyjdzie dzisiaj Masip w pierwszym to piwo mi stawiasz XDDDD
0
Wiem dlaczego... OK skoro ciebie nie boli to że odchodzi no to cóż.. a to że napisałem że dzisiaj powinien usiąść na ławce to przynajmniej Enrique zachowa się honorowo wobec Masipa..
0
Wdzięczni? hahah po dwóch latach gry? Byłem wdzięczny Alvesowi za tyle lat gry i rozumiałem dlaczego chciał już odejść a Bravo? Wystawianie zawodnika na ważny mecz który praktycznie jest już zawodnikiem City to chyba lekka przesada
0
Jeśli to prawda że Bravo odchodzi i Enrique wie o tym już na pewno to mam nadzieje że dzisiaj Bravo na ławce!
0
jeśli Bravo odejdzie to Diego Alves na pewno wybierze Barca,bez obaw XD
8
No co tu dużo mówić "po prostu się poddał w walce o miejsce w składzie" nie wiem czemu ale boli mnie gdy dobry zawodnik opuszcza barce po tak krótkim czasie...
26
Denis będzie miał swoje "5 minut" :)
0
Bravo - DIgne,Pique,Mascherano,S.Roberto - Busquets,Rakitić,Iniesta - Messi,Suarez,Arda :) Znam Enrique już po tych paru latach :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A to ancymony jedne.... pffff