14

dałbym szanse Mathieu w meczu z BMG :)

1

Też raczej spokojny jestem o 3 pkt ale nigdy nie wiadomo co nas czeka na wyjeździe :)

0

W tym meczu będzie decydował błysk Messiego... jeśli On nic nie zdziała przewiduje remis lub porażkę :/ ciężki mecz oj ciężki choć mam nadzieje że się skończy 3:1 tak jak dwa lata temu gdzie wtedy byłem na meczu

0

Kolego.. Złotą piłką Messi przegrał jak CR7 strzelił karnego w finale LM ale teraz Messi pracuje nie tylko za rok na ZP ale jeśli jest w takim gazie to może dla Barcy oznaczać tylko jedno i zarazem najważniejsze: TYTUŁY!!! :)

2

2016 to jest rok tzw "Leo Messi."

0

Lucho jest nieprzewidywalny... bardziej bym się spodziewał Gomes za Busquetsa a tu takie o ......

4

Jutrzejsze obawy przed meczem jeszcze bardziej narastają... Busquets ...
aż przypomniałem sobie ostatni mecz z Las Palmas i ten chaos w środku ehhhhh

25

Może coś posmaruje XD

0

Na razie gra bardzo pewnie,nie boi się grać zdecydowanie :) mam nadzieje że już tak pozostanie i w końcu trafiliśmy dobrego obrońce :)

0

No coś pięknego :3 z alaves,leganes można spokojnie rezerwą XD

0

Czy jak się zbliżają mecze reprezentacji to Messi musi mieć zawsze kontuzje .... O.o :o

2

o tym meczu to lepiej jak najszybciej zapomnieć...

3

Suarez dzisiaj zagrał jak za czasów gdy grał pierwsze mecze w barcie, był zagubiony jak dziecko we mgle....

3

Triplete nadchodzi wielkimi krokami... ahhhh XD

0

heheh czytając niektórych komenty to po powrocie Neymara wszyscy będą oburzeni gdy wyjdzie w pierwszym bo przecież będą woleli Munira czy Arde XD

0

Mnie? dlaczego? jak uważasz że Messi dostanie w tym roku złota piłkę to się koleś zastanów jak działa złota piłka bo coś myślę że Ją obserwujesz od może roku :) Dupa będzie mnie swędzieć jak nie zobaczę w trójce ZP Suareza...

20

Złota piłka w tym roku dla CR i to jest pewne :)

Messi teraz niech pracuje na ZP za kolejny rok :)

0

Bravo-Vidal,Pique,Umtiti,Alba,Rakitic,Busquets,Arda - Munir,Messi,Suarez

0

Ja chce zobaczyć za parę dni "Alcacer Fichado" :)

0

Wejdzie dzisiaj z ławki XD

0

jak wyjdzie dzisiaj Masip w pierwszym to piwo mi stawiasz XDDDD

0

Wiem dlaczego... OK skoro ciebie nie boli to że odchodzi no to cóż.. a to że napisałem że dzisiaj powinien usiąść na ławce to przynajmniej Enrique zachowa się honorowo wobec Masipa..

0

Wdzięczni? hahah po dwóch latach gry? Byłem wdzięczny Alvesowi za tyle lat gry i rozumiałem dlaczego chciał już odejść a Bravo? Wystawianie zawodnika na ważny mecz który praktycznie jest już zawodnikiem City to chyba lekka przesada

0

Jeśli to prawda że Bravo odchodzi i Enrique wie o tym już na pewno to mam nadzieje że dzisiaj Bravo na ławce!

0

jeśli Bravo odejdzie to Diego Alves na pewno wybierze Barca,bez obaw XD

8

No co tu dużo mówić "po prostu się poddał w walce o miejsce w składzie" nie wiem czemu ale boli mnie gdy dobry zawodnik opuszcza barce po tak krótkim czasie...

26

Denis będzie miał swoje "5 minut" :)

0

Bravo - DIgne,Pique,Mascherano,S.Roberto - Busquets,Rakitić,Iniesta - Messi,Suarez,Arda :) Znam Enrique już po tych paru latach :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A to ancymony jedne.... pffff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?