2

pisząc życiowa forma mam na myśli okres od lutego 2015 do teraz ;) bo jakoś nie przypominam sobie strzeleckiego kryzysu u naszego napadziora ;)

3

Życiowa forma El pistolero :3

1

Mógłby ktoś podać porównanie co do asyst obu panów? w tym Ney też go już wyprzedził ?

0

Cieszę się na tą wieść :) czyli będzie Camp Nou bo prezes Alaves wyraził chęć :D super

1

3 letnia budowa... to rozumiem że przez 3 lata żaden mecz się tam nie rozegra... :D

0

Aha kolega pochwala takie zagrania... to nie mamy o czym mówić ;)

0

Wytłumaczy mi ktoś co zrobił Busquets? bardziej usprawiedliwiam Roberto czy Luisa ale to co zrobił busi to mi się w bani nie mieści... styki mu się odłączyły na chwilę..

0

Dobrze że Luisito potrafi wejść w "pelerynę" Messiego :D

0

A Ja dzisiaj jestem myśli że rozegramy wielki mecz przeciwko Atleti... potrafimy rozbić 4:0, 5:0 najlepsze zespoły jak Real, City , Bayern więc teraz czas to zrobić przeciwko drużynie Simaone! :)

0

Na pewno Mathieu przypadkiem się nie znalazł w podstawowej jedenastce także nic... czekamy na meczyk i miejmy nadzieje pewne 3pkt ;)

1

Ja postawiłbym na Vidala ale po trzech latach musimy ufać Enrique i być w pełnej zgodzie z jego decyzjami, nikt się chyba na nim nie zawiódł jeszcze ;)

0

Skoro nie powiedział że Messi jest najlepszy to widocznie nie oglądał z nim meczy albo się nie zna :) Więc się jutro chłopak zdziwi co zrobi nasza pchła jutro z Betisem :)

0

Ehhh tak trudno ludziom wyczuć sarkazm w internecie... no cóż ;)

0

Alba grał w Valencii :o o Jaaaaa ale fajnie ;)
Tylko dziennikarz się pytał z kim chce chce grać a jakoś Valencii nie widzę w 1/2 :) troszkę poczucia humoru kolego ;)

0

Jak to chciałbym z Valencią zagrać? o.O to rozumiem że taki żarcik że niby najsłabszy możliwy przeciwnik xDD

0

no Ameryki to On nie odkrył ;)

1

Boże mam nadzieje że Lucho nie wystawi na def Mascherano bo to będzie katastrofa... On nie potrafi zastawiać piłki - grać pod presja a wiadomo jak barca wyprowadza piłkę od własnej bramki..
Gomes choć dobrze sobie radzi to i tak mam nadzieje że to Rakitić zastąpi Busiego

0

Messiego i Suareza tez nie było chyba :(

0

1:1 i będę świętował ;)

0

Wywalczenie tam remisu będzie jak zwycięstwo! i żaden śmieszny sędzinka nam w tym nie przeszkodzi ;)

0

no ale chyba pierwsze dwa miesiące gry Suareza w Barcie nie zapowiadały tego, o to mi chodzi :) On bardziej irytował grą niż Paco xD

0

i wszyscy powiedzmy sobie szczerze... nikt z nas nie wierzył że ten transfer okaże się dobry dla Barcy ;)

1

Tak sobie przed losowanie myślałem... Wszyscy byle nie Sociedad hahah :)
Wycisnąć cudem remis na Anoeta a potem w rewanżu już no nie oszukujmy się będzie o dwa poziomy łatwiej :)

0

na Real Madryt nie możemy trafić ;)

1

Lucho dobrze gada, Pique niech się zamknie w końcu bo to jest żałosne co ten gościu robi... wstyd dla nas

0

Boże ludzie... tak płaczmy dalej na sędziów :/ w El Classico karny dla Realu i nasz gol ze spalonego
Rok temu byli ci sami sędziowie i jakoś takie trudne mecze przepychaliśmy a nawet przykład z obecnego sezonu( Sevilla ) pierwsza połowa bardzo kiepska i też się zanosiła na przegraną a w II chłopaki zaczęli grać po prostu w piłkę... a nie czekać na karnego...
w Meczu villarrealu po prostu zabrakło lidera... Suarez niewidoczny,Neymar aż szkoda gadać... Messi skryty...Iniesta jeden z gorszych meczów w tym sezonie więc no sorry ale trudno wygrać takie coś

0

Jako kibic Barcy jestem troszkę oburzony z tym co się dzieje... nie pojawienie się na gali La Liga, teraz gali Fifa, Cała Barcelona płaczę o sędziów a z nas się cały piłkarski świat śmieje zwłaszcza Real :/ zacznijmy grać w końcu w piłkę a nie szukajmy innych przyczyn, bardzo wygodnie po remisie z Villarrealem zgonić na sędziego tylko nie na siebie :/ zachowanie wczorajsze Pique to jest po prostu kpina i nie przystoi takiemu piłkarzowi! Iniesta jako kapitan powinien zareagować ale sorry... to nie Puyol niestety :/
w Czwartek pokazać jaja i zrobić remontadę! i zacząć regulanie wygrywać a nie regularnie trafić punkty...
Vamos Barca!

0

Jeśli nadal widzisz szanse to chciałbym przejąć twój optymizm ;)

0

Każdy mecz taki wygląda na wyjeździe z ciężkim rywalem kolego :) wszystko na wyjazdach u nas największą rolę gra szczęście.. niestety ;)

1

Niestety w Niedziele pożegnamy się z obronieniem tytułu La Liga....

Będzie taki obraz tego meczu:

1-30 min rozgrywanie naszych obrońców piłki z Ter Stegenem i strata gola na 1:0

30-45 min tutaj Barca dochodzi do głosu i wtedy mam nadzieje że szczęście dopisze i wyrównany albo będą jaja...

45-90 min Barca przeważa już w Ataku(Villarreal od czasu do czasu jakaś kontra przy braku ogarnięcia naszych obrońców strata gola) i tu znów liczyć tylko można na Messiego że zrobi coś genialnego w tym gąszczu piłkarzy Villarreal bo jak nie to skończymy jak w Bilbao

Taki obraz meczów jest zawsze z ciężkimi rywalami na wyjeździe...nie da się tego oglądać naprawdę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?