2

Kiedy będzie nominacja do trójki do złotej Piłki france football? i kiedy gala?? :)

4

ludzie o czym wy piszecie, po tylu latach złotej piłki nie znacie kto wygra? Jeśli Leo nie wygra z Argentyną mistrzostwa świata to bez względu na wszystko piłka trafia do Ronaldo.

0

Mam ważne pytanie otóż lecę w środę na mecz Barcy w LM i mam pytanie odnośnie biletów... mam kupione za bramką ale jak kiedyś już byłem na meczu to tam można po każdych sektorach chodzić i nie są sprawdzane bilety. Myślicie że na luzie mogę sobie przejść na środek i nie mieć sprawdzonego biletu bo na pewno nie będą wszystkie miejsca zajęte na tym meczu :D

1

Klauzula to nie wszystko, sam Antoine się nie zgodzi na transfer do nas :)

1

Jestem mega zdziwiony i smutny z powodu odejścia Neymara, tak jak On z Leo się rozumiał to nikt...
czekam na pewno na transfer coutinho... do środka nikogo nie uda się kupić zapewne, Veratti ciężka sprawa ehh
Di Maria Suarez Messi
Iniesta Coutinho
Busquets
wyglądało by ciekawie, Mbappe,Griezmann dla mnie transfery niemożliwe

7

Nie kumam ludzi którzy są teraz zdania że "Ney wypie****" ... Boże
od zawsze taki był, chcecie żeby odszedł od nas 3 najlepszy piłkarz świata
żaden Coutinho,Hazard,Dybala go nie zastąpi

5

Nie ma czego żałować, skoro oczy mu się zaświeciły dolarami to nie był wart FC Barcelony, tyle w temacie :) MS - nadal będzie siać rozpierduchę na boiskach !

1

Z jednej strony fajnie że zostanie ale z drugiej... no mam niedosyt skoro zostanie xd

0

60 mln? to Ja się nie dziwię że nam się nie udało Verattiego ściągnąć XD

0

telenowela piękna a skończy się tak że On nawet nie myślał o odejściu ;)

0

On też mógł przejść do Barcy i zrobił tak jak radzi teraz Marco... chyba na dobre mu to nie wyszło, jedynie portfelowi :)

0

kontrakt nie ma nic do tego :D ile razy piłkarze specjalnie podpisywali kontrakty żeby potem odejść za większą kasę do innego klubu :)

0

Nie mogę zrozumieć tych pierdół które wypisują ludzie w gazetach... Jak można pisać że PSG nie pozwoli mu na opuszczenie Paryża, a co On jest w wiezieniu czy co? Jeśli będzie chciał odejść to co innego mogą zrobić, na siłę go nie będą trzymali skoro nie da 100% gry w klubie. śmieszna jest ta telenowela...

0

Wiem że to duże ryzyko zakontraktować kogoś innego niż Unzue ale będę pełny nadziei jeśli przyjdzie Valverde choć nie wiem dokładnie jaki ma styl ale może wprowadzi coś nowego do taktyki... coraz częściej przeciwne zespoły radzą sobie z Barcą (tzn murują bramkę i wtedy Barca ma problem coraz częściej)
Conte... ale to raczej niemożliwe

0

Wszelkie władze Realu dopilnują już żeby został zawieszony. Nie mam cienia wątpliwości że będzie inaczej :)

4

Jeśli Messi będzie wciąż grał w Barcelonie to Neymar nie zdobędzie ZP :)
Miranda mówi to tylko żeby być miłym chyba :)

0

Po pierwsze już powoli stracił miano podstawowego gracza, po drugie nie zawsze barca by grała systemem na 3 obrońców a po trzecie mógłby grać także w miejscu Iniesty tak bardziej jako ofensywny lewy obrońca :)

0

http://imgur.com/a037rQe
Chciałbym aby tak wyglądał skład na przyszły sezon :) Co o tym sądzicie?

0

http://imgur.com/a037rQe
Chciałbym aby tak wyglądał skład na przyszły sezon :) Co o tym myślicie?

49

Dani...powodzenia z zatrzymaniem Neya :)

0

na oficjalnym instagramie nic takiego nie ma ...

0

Czyli to się jednak stało... wczoraj czekałem aż się z tym prześpię :)

7

Quique Setién Quique Setién Quique Setién

Widzieliście jak gra Las Palmas? to jest idealny trener, wróciła by tiki taka do gry i widowiskowa gra :)

8

Nooo w końcu mogę kandydature zgłaszać :D

26

Weźmy Beniteza xD

1

a Pamiętacie jak CR7 celebrował hattricka w meczu z Getafe ( Ostatni w kolejce gdzie była liga wygrana już przez Barce ) różnica klas.

0

Nie ma co się nastawiać na awans... lepiej na tym wyjdziecie :D
Bo jeśli nie awansujemy to po raz kolejny sie nie zawiedziemy a jeśli awansują to będzie miła niespodzianka :)
Wygrać CdR i spróbwać wygrać Ligę i sezon będzie udany ;) a za rok z nowym trenerem będzie pewnie lipa totalna i zostanie nam czekać już tylko na Xaviego (czyt . Tryplet )

0

haha no i wygadałeś... XDDDDD

0

Miejmy nadzieje że Lucho wymyślił jak powstrzymać Cavaniego.

0

A żeś się kolego czepił .... no całą karierę masz rację, oglądałem go za czasów liverpoolu gdzie zdobywał złotego buta ale przyznaj że ta forma z Barcy przeważa niż ta za czasów the Reds :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?