0

@barteq Wybory w drodze to trzeba zamieszać w papce która zamiast mózgu ma beton z barcelony

0

@CuleLbn Biznes po katalońsku nie to tamto

0

A mógł być Jonathan David za ok. połowę tego eh... . Banda pijusów katalońskich

1

@Stinger_ Niby tak, ale na pewno dużo lepszy background szkoleniowy, ktory może się rozwinąć niż reszta ofert i zdecydowanie progi nie za wysokie na jego nogi, spokojnie może o pierwszy skład się bić jako realistyczne wyzwanie. W reszcie stawki kocioł dookoła klubu mógłby go wyniszczyć a w Ossasunie by został zapomniany, chociaż piłkarsko to nie najgorsze miejsce

0

Porto byłoby idealne. Valencia i Sevilla to burdel na kółkach. Ossasuna jeszcze jak Cię mogę. W Bayerze boję się że znowu grzalby lawe jeśli Wirtz zostanie

0

@Cule1797 zeby jeszcze 50% xd, Olmo gral w 1/3 meczow od pierwszej

4

Ja pierdole przeceny jak w Biedronce. Mogliby poszukać jakiś gówniarzy z potencjałem a nie mielić starych dziadów za kupę forsy.

0

Nie mała przesada z tymi młodzikami?

0

@Hadim Z jednej strony tak ale z drugiej to espanyol i on jest wychowankiem espanyolu, jednym z pierwszych którzy robią karierę od czasów Sergiego Dardera/Gerarda Moreno. Mimo wszystko to szanuje. To tak jakby Yamal się skusił na odejście do PSG za większą kase (chyba jeden z klubów z którymi mamy największą rywalizację obok realu)

0

@Hadim już odmówił xd

1

@Damiain Rozumiem problemy moralne ale nie ma chuja we wsi że nie przepierdola tych wyborów za 2 lata i i PiS + konfa będą miały dlugopisa na 3 lata co mnie personalnie przeraża. Już bardziej zaakceptuje że boisz się ko całującegi po dupie deweloperów, prywatna służbę zdrowia etc

1

@michal26 Z jednej strony tak, z drugiej ostatnio dal znac ze nawrocki to marny kandydat. Osiągnał co chciał, zbliżył się zarówno do po jak i pisu, podpromował siebie i ja jako lewak wsm nie wiem co o tym myśleć i w co grają i każdy odczyta to jak będzie chciał bo nie wiem o co im chodzi, wiem że Nawrocki mi się nie podoba i tyle. Ten tweet jest grzany przez media prawicowe, a ten o tym ze nawrocki to marny kandydat po tym jak się pokłócił z bielanem przez lewicowe. Mamy w polsce zupelnie odzielone systemy medialne liberalne, lewicowe, prawicowe pisu (system dziennikow internetowych karnowskich i republika) i konfiarze maja swoje, kazdy sobie wybierze co chce. Konfa najwieksze przeplywy miala z KO/3D i tych ktorzy sa jeszcze do odzyskania (moze) odzyskaja a starych narodowcow/spiskowcow nie odzyskaja. Nie znosze tej szuji ale troche mi to otwiera oczy jak zjebany media landscape mamy.

1

@Nightraider Ktoś się na kupca znajdzie za te 10 baniek, Flickowi nie płacą za prowadzenie kariery zawodników tylko za prowadzenie klubu.

1

Debilny pomysł, w monaco ma świetnego trenera i szansę na przebicie się, w Chelsea będzie po prostu assetem biznesowym

1

Żadna opcja mi się nie podoba. Klub oficjalnie odpuścił Nico (słaby pomysł imo ale cóż), Leao jest przereklamowany, Baena to pomocnik przerobiony na skrzydłowego który może i byłby git ale czy któryś z naszego nawału ofensywnych pomocników nie byłby też ok? Potrzebny jest drybler typu yamal 2 z motorkiem w dupie. Reszta jest 27+ i poza Mo Salahem i Sonem nie ma poważnych skrzydłowych po 30stce więc bez jaj. Wybulic prawie 100 baniek na diaza żeby potem robić z niego kolejnego pseudo cofniętego napastnika na dobrą sprawę rok po zakupie? Jak nie ten Nico to już lepiej byłoby spróbować odbudować Savinho jakby się go jakimś cudem udało wyjac

0

@LOPEZ16 off top ale wie ktoś kiedy Trzaskowski będzie gadał z Mentzenem?

7

To po jakiego grzyba był olmo? Jest jeszcze Gavi Fermin I Torre w odwodzie

5

@Sysia11 Nie jest to najlepszy argument bo koalicja nie ma szans wygrac za 1.5 roku i bedzie pelna wladza pisu ktorej chyba bardziej sie boje wiec pojde na trzaskowskiego (oryginalnie zandberg). Ja pierdole czy popis moze zemrzec

0

@Szymemdymek Kilka razy byl ale nigdy wiecej nie wszedl

1

@Szymemdymek był to bardzo newralgiczny okres, dostał szansę w ostatnim meczu o pietruszkę (chyba z barbastro? Ten sam w którym Wojtek debiutował)

9

Absurdalnie niska kwota

1

@Alex1995 w pierwszej zoidberg, w drugiej chyba czaskoski ale z bulem zebow

0

Eh nie plakalbym po nim bo Torre wtedy musialby zostac a go lubie. Jak gra potrafi byc swietny ale on nie gra

0

@Borneo jak to nie może być 5? Raz że Andreas to szklanka, dwa jest Eric który daje radę i pod Flickiem powinien zostać jako zapchajdziura. Ewidentnie szukają kogoś o typologii dużego, fizycznego obrońcy którym jest Tah. Araujo miał być tym uzupełnieniem ale na ten moment jest największym elektrykiem poza Dominguezem. Martinez jest małym walczakiem który jest mocny jako lider taktyczny i organizuje obronę i za niego będą się rozglądać za kimś innym. Inter pokazał jak się kończy brak wzrostu i fizyki w obronie. To trochę tak jak z bramkarzami Arsenalu - odpowiedni do odpowiedniego przeciwnika jak Arteta mówi. Tah jest już trochę podstarzały (wciąż lepszy od Araujo bo świetny technicznie) ale jeszcze kilka lat pogra i to pewnie też opcja na max 3 lata jak z Martinezem ale da doświadczenie. Idealnym profilem do jego zastąpienia byłby ktoś w stylu Ake, z młodych moze Todibo/loic bade na dłuższą mete i z opcji oszczędnych może Ladislav Krejcis. Za Martineza będzie potrzebny ktoś bardziej o profilu Akanjiego idealnie acz nie wiem kto by wjechał tak dobrze jak martinez. Może ktoś z dwójki Vivian/Paredes? Chyba najbardziej podobne profile acz byliby drodzy.

0

Zamknij ryj gruby i idź kupować wzmocnienia dla niemca

0

@mrmiki +1 byku

1

O Jezu jak mnie cieszy koniec xaviniety i usprawiedliwien

0

@Borneo Martinez nie jest już nic warty, zagra u nas jeszcze może ze dwa sezony i albo klub wakacyjny na jakimś zadupiu albo zakończenie kariery.

0

@arczis92 Valle musi wrócić. I ktoś sensowny na prawą. I koniec pierdolenia o tym że Kounde gra wszystko bo to też człowiek i Flick powinien mu kazać odpocząć

5

@OrangeFcb Większość zespołu zrobiła co mogła i zdecydowana większość Flick wyciągnął za uszy do swoich szczytów bez transferów, nawet takich elektryków jak Eric czy Martin. Flick wie co robi, jeśli kogoś winić to Deco I szwagrów za brak wzmocnień. I Araujo za bycie jedynym który nie wykorzystał życiowej szansy jaką było trenowanie pod Flickiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?