58

Eh dziewczyna mnie zdradziła po 5 latach związku. Ostatnie 2 byliśmy na długi dystans. Szkoda że dowiedziałem się o tym na 2 godziny po tym jak kupiłem bilety żeby się spotkać za 3 tyg. ale zerwałem, trochę szacunku do siebie mam.

0

50? Dla Chelsea? Oni gotowi byliby dać ze dwa razy tyle jeśli tyle dawali za dużo gorszych piłkarzy. Casado jest po wybitnej pierwszej połowie sezonu

0

@LeoMessi1994 nie lubię go ale jednak Niemiec go nauczył jak grać. Niech pogra do 30stki i potem go ojebac

0

@BorzyKrzys też prawda, oni palą najwięcej w Europie zdaje się.

1

@kryhaa Akurat większą część tych używek jest konsumowana w takim samym stopniu, nawet Polacy palą nieco więcej per capita i my pijemy o 30% ponad więcej niż przeciętny wloch. Myślę że jeśli z paleniem to może to wynikać z biernego palenia? Włosi palą jak pojebani w miejscach publicznych i Lombardia często jest w top 10 najbardziej zanieczyszczonych regionów na świecie pod względem powietrza.

4

@BorzyKrzys wyszłoby i nie jest jakoś straszliwie dojebany, tyle ile piłkarz na jego poziomie musi zapierdalać, biorąc testo wyglądałby jak goryl. Z mojego doświadczenia faceci we Włoszech po prostu strasznie szybko łysieją w porównaniu do pl. Znam gości mlodszych od niego o 5 lat którzy tak wygladaja. Generalnie południowcy mają większą skłonność do łysienia genetycznie i w samej Lombardii jest to znacznie gorsze względem reszty Włoch (podobno z powodu zanieczyszczenia powietrza, coś w tym jest bo sam zacząłem nieco Łysiec bardziej tutaj)

1

@LeoMessi1994 przecież to pierwszy kandydat na wskoczenie po dwójce frenkie/pedri. Nie wierzę że odejdzie. Jeszcze do Chelsea w którym jest giga ścisk w kadrze więc to nie tak że będzie tam liderem. Chyba że mu dadzą jakiś idiotyczny hajs.

0

@wojopancer Cipek, Kredka, KFC

1

@Kgorecki2500 przez sekundę myślałem że to w EUR i już miałem pisać że arabów pojebało do reszty xd

1

@Xaviball u mnie w Mediolanie 40 przebija, a że to zakichane miasto to głównie beton to praktycznie na wszystkich otwartych przestrzeniach taka grzejnia

1

@Kgorecki2500 nie, po prostu zamiast przejmować się sprawami spjrytualnymi ma inne rzeczy na głowie aż jakiś chrześcijanin że zbyt dużą ilością czasu nie zacznie wmawiać jej w co wierzy ; ) To jest wiara w sensie opinii, nie wiara w sensie głębokie przekonanie że szeregiem konsekwencji które porządkuje życie. To po prostu wyjęcie tego przekonania z życia. Różnica wynika z przyjęcia racjonalnego logicznego porządku vs. przyjęcia irracjonalnego sposobu patrzenia na świat co opisywali ateiści z ery oświecenia.

0

@clyde Bo poza kontekstem to tak brzmi. Narracja o tym że to kobiety z dziećmi pochodzi od tego że o ile podział jest równomierny w całej grupie np. Uchodźców z Syrii, podział w obozach dla uchodźców w państwach ościennych to w 3/4 kobiety. Młodzi mężczyźni ruszają do stabilniejszych krajów, zaczynają życie i sprowadzają resztę rodziny z opóźnieniem w legalny lub nielegalny sposob z pewnym opóźnieniem ale kumulatywny podział jest dalej rownomierny. Jak się słucha urywków no to się nie rozumie.


Co do przestępstw, Targówek w pewnym momencie miał 100% zabójstw w Warszawie. Czy to dlatego że było tam więcej migrantow, czy to dlatego że to było śmierdzące stare blokowisko w którym bieda piszczała? Jeśli migranci zaczynają dominować w takich gettach to i będą nadreprezentowani. Rusz głową

0

@Derean nah og petro klub to Chelsea, do mniejszego stopnia zenit i schalke

0

@AbdulWisimuel Nie problem z fpp, a konkretnie z długami spowodowanymi nieudanymi transferami i wielkimi wypłatami przy marnych wynikach. Real miał 8 mln długu w zeszłym roku, my mamy ok. 0.5 mld. Było puścić Leo jak zarządzał że ma ochotę wykastrować klub i utopić w kiblu barto zanim podpisał to chora kasę umtitiemu

0

@addept betis ma stały zaciąg na tych lepszych. Jakiś kontakt w PL by się przydał moze

0

@escarabajo biorąc pod uwagę to że już jakiś czas temu bernabeu się zmarło to cholipka bym się nie pokoil

0

@mkord patriotyzm nie dotyczy rozumienia języka ok, faceta od Polaka nie miła byla

1

@zazaraza nie ma czegoś takiego jak wchodzący emigranci xd

0

@Roobo ale ale ale 2 armia w nato

0

@Kgorecki2500 wszystko da się jakoś rozwiązać. Polskie pierdolenie typu uuu nie da się uuu ale ze mnie pizdeczka uwu. Ogarnięci architekci na zachodzie są w stanie zgrać infrastrukturę i architekture z przekroju 2 tys lat, czemu czegoś takie by się nie dało?

0

@Kgorecki2500 jako architekt, to żaden problem, windy też się dodaje w późnośredniowiecznych palacach. Windy tymczasowe buduje się na rusztowaniach bo zapierdalanie po drabinach w nieskończoność jest niebezpieczne

0

@BorzyKrzys z jednej strony tak, z drugiej lata na stanowisku prowadzą do apatii wobec zmian które są potrzebne przy tym jak świat zapierdala. Nigdzie nie jest powiedziane że wójt który dobrze zarządzał przez 8 lat, dobrze będzie zarządzał przez kolejne 8 i posiadanie z tyłu głowy żeby od wygranej chować sobie protegowanego powinno być oczywistością, która z jakiegos powodu zaskakuje naszych polityków non stop (chyba poza PiSem), która na zachodzie jest oczywistoscia. Może nieco dłuższe, np potrójne kadencję na najniższych szczeblach byłyby dobrym kompromisem żeby wziąć poprawkę na mniejszą dynamiczność życia publicznego w takich miejscach

0

@Kai0 wydaje mi się że to dlatego że korytarz jest wysoki więc masz perspektywę 3-zbiegowa ale kadr jest też przekrzywiony względem tych bliższych kolumn i dziwnie wyszlo

1

@Seledynowy mnie zastanawia geometria tego zdjęcia, nie wiem czy to taki kadr ale mam wrażenie że każda płaszczyzna jest w inną stronę

1

@Bolton inshallah

0

@marcin62 PSL jest w regularnych kontaktach z szefem Phillip Morris, a Polska jest 2gim największym na świecie przetwórca tytoniu na produkty tytoniowe. Nie przez przypadek podatek u nas nie wzrósł od lat 90tych na papierosy i dopiero niedawno była pierwsza od lat korekta inflacyjna. % akcyzy jako ceny mamy jeden z najmniejszych w Europie. Polska szlugiem stoi, a 1/3 chorób w NFZ leczonych ma związek z historią palenia (ale chuj będziemy ciąć środki dla NFZ nie h ludzie dalej palą i umierają). Także no tej xd

0

@Kgorecki2500 Nie, ale ma fanów których nastukał przez te 40 lat którzy przyzwyczaili się do takiej formy i nie ma żadnej potrzeby żeby ewoluował. Branza zaś się przyzwyczaiła i puszcza mu jakieś takie dziwnostki co nie oznacza że poza nimi nie ma wartości, po prostu próg dostępności jest wysoki. Miałem tak np z Wiedźminem 1. Ze 3 razy podchodziłem ale jak przyzwyczaiłem się do gameplayu to strasznie się wciągnąłem i super mi się grało. Z MGS 3 tak samo, do tego stopnia że skończyło sie na przejściu całej serii

0

@Kgorecki2500 Kojima robi takie gry od 40 lat, jego styl robienia narracji absolutnie się nie zmienił i tego oczekują ludzie. Zagraj w jakikolwiek mgs, poza V wszędzie dokładnie to samo

0

@TR3YWAY oh shit na końcu to comedy gold

0

@Uukasz_93 ja leciałem za 80 PLN w obie do Zadaru xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?