1

@HarveySpecter Mysle, ze kolo 1-2 mies randkowania, moze nieco dluzej ale nie wiele. Jesli sie nie spieszy to zazwyczaj naturalnie to wychodzi. Z jednej strony raczej lubie jak znam osobe z ktora ide do lozka i jej ufam ale tez czekanie zbyt dlugo moze pokazac ze poprostu w tej sferze seksualnej nie bedzie sie zbyt kompatybilnym i lepiej przekonac sie o tym szybciej niz pozniej (facet)

0

@Kgorecki2500 Władca Pierścieni to studium tego jak robić fantasy, gwiezdne wojny wykorzystywało konwencję najpierw jako komentarz dt. Wojny w Wietnamie, potem trochę też żeby skomentować prezydenturę Busha ale też żeby sprzedawać zabawki. Doceniam całkiem subtelny komentarz polityczny ale z czym do ludzi, tworzenie świata przedstawionego przez Tolkiena, a Lucasa to inne poziomy a filmy są poprostu dużo lepsze pod względem kunsztu. Star Wars zostało wybitnie zoptymalizowane do zarobków ale to też przez drugą trylogię mamy dzisiaj nawałnice Marvela i gówna od Disneya więc to naprawdę niebo a ziemia

0

@Guillegavira zwracam honor, z jakiegos powodu byłem przekonany że on jest skrzydłowym nominalnie

0

@Lanosss Chiesa to nie był totalny niewypał?

0

100 x lepsza opcja niż Diaz

0

@clyde zgadzam się, właśnie ogrywam pierwsze death stranding (wszystkie mgsy poza 4 ograne)

1

@[Oli] Ostatnio czytam dużo japońskiej literatury i podoba mi się jak oni patrzą na świat. Nie ma rzeczy złych lub dobrych, rzeczy po prostu są i mają konsekwencje. Odkad z rok temu zdałem sobie z tego sprawę jestem o niebo spokojniejszy i nie czuje złości, co najwyżej po prostu pustkę po czymś co było długo dla mnie bardzo wazne. Co do drugiego akapitu rozmawiałem o tym wczoraj z kumplem psychologiem i zwrócił mi na to uwagę - ludzie nie są racjonalni ale racjonalizują. Wciąż postrzegam ja przez pryzmat najlepszych cech które widziałem a zwykła ludzka słabość w samokontroli przynosi takie rzeczy i to co mówisz to święta racja.

0

@malypuzon Myślę że wybaczyłem, choćby dlatego że złość i zawiść w życiu tylko niszczy ciebie i tego dawno się nauczyłem, ale po takim naruszeniu zaufania w związku po prostu nie da się czegoś takiego kontynuować. Życze jej powodzenia i tyle

0

@draxidox sama mi powiedziała jak rano wytrzeźwiała po nocy u gościa

1

@FCKubanczyk89 planowałem od jakiegoś czasu, teraz będę mieć kiedy xd

15

@lajcior @lithotripter @JohnKennedy @Matiasio @kaamil1910 @July_6_BcN @ranger3120 @Rhaan @FCKubanczyk89 @Herato Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Jak było ciężko przez bycie na odległość to zawsze na La Bambie mogłem się wygadać i jak sprawa upadła to też mam jakieś wsparcie. Czas zaczac się zbierać do kupy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Visca El Barca

1

@FCKubanczyk89 Dzięki bracie, właśnie umówiłem się ze znajomymi za kilka dni.

0

@Herato Staraliśmy się jak najczęściej, nawet tak sobie z rana miłego dnia albo dobranoc wieczorem. Oboje mamy duże zacięcie do filozofii więc nam bardzo łatwo przychodziło codziennie rozmawiać po 2-3h po pracy/uczelni. Kiedy były okresy ciszy to staraliśmy się robić jakieś wspólne rzeczy razem, np robimy muzykę więc to da się robić zdalnie.

0

@Rhaan Smutna sprawa ale chyba niestety masz racje

1

@lithotripter Dzięki, jakąś daje mi to nadzieję.

2

@Leooo ja siedzę we Włoszech w Mediolanie, ona w Holandii w Amsterdamie więc jakieś 1000 km

2

@July_6_BcN W dobrym momencie, masz rację, za rok mieliśmy skrócic dystans i planowałem się oświadczyć xd

1

@kaamil1910 Współczuję doświadczenia eh, jebać ta migracje. Niestety masz racje, powoli sam do tego dochodzę

17

@lithotripter Szło całkiem dobrze ale kilka miesięcy temu dostała diagnozę z dwubiegunówką i się wszystko rozsypało. Od stresu się złamała i zaczęła wpadać w używki a teraz doszedł i przygodny seks. Smutno się ogląda taki upadek człowieka kiedy nie da się nic zrobic

58

Eh dziewczyna mnie zdradziła po 5 latach związku. Ostatnie 2 byliśmy na długi dystans. Szkoda że dowiedziałem się o tym na 2 godziny po tym jak kupiłem bilety żeby się spotkać za 3 tyg. ale zerwałem, trochę szacunku do siebie mam.

0

50? Dla Chelsea? Oni gotowi byliby dać ze dwa razy tyle jeśli tyle dawali za dużo gorszych piłkarzy. Casado jest po wybitnej pierwszej połowie sezonu

0

@LeoMessi1994 nie lubię go ale jednak Niemiec go nauczył jak grać. Niech pogra do 30stki i potem go ojebac

0

@BorzyKrzys też prawda, oni palą najwięcej w Europie zdaje się.

1

@kryhaa Akurat większą część tych używek jest konsumowana w takim samym stopniu, nawet Polacy palą nieco więcej per capita i my pijemy o 30% ponad więcej niż przeciętny wloch. Myślę że jeśli z paleniem to może to wynikać z biernego palenia? Włosi palą jak pojebani w miejscach publicznych i Lombardia często jest w top 10 najbardziej zanieczyszczonych regionów na świecie pod względem powietrza.

4

@BorzyKrzys wyszłoby i nie jest jakoś straszliwie dojebany, tyle ile piłkarz na jego poziomie musi zapierdalać, biorąc testo wyglądałby jak goryl. Z mojego doświadczenia faceci we Włoszech po prostu strasznie szybko łysieją w porównaniu do pl. Znam gości mlodszych od niego o 5 lat którzy tak wygladaja. Generalnie południowcy mają większą skłonność do łysienia genetycznie i w samej Lombardii jest to znacznie gorsze względem reszty Włoch (podobno z powodu zanieczyszczenia powietrza, coś w tym jest bo sam zacząłem nieco Łysiec bardziej tutaj)

1

@LeoMessi1994 przecież to pierwszy kandydat na wskoczenie po dwójce frenkie/pedri. Nie wierzę że odejdzie. Jeszcze do Chelsea w którym jest giga ścisk w kadrze więc to nie tak że będzie tam liderem. Chyba że mu dadzą jakiś idiotyczny hajs.

0

@wojopancer Cipek, Kredka, KFC

1

@Kgorecki2500 przez sekundę myślałem że to w EUR i już miałem pisać że arabów pojebało do reszty xd

1

@Xaviball u mnie w Mediolanie 40 przebija, a że to zakichane miasto to głównie beton to praktycznie na wszystkich otwartych przestrzeniach taka grzejnia

1

@Kgorecki2500 nie, po prostu zamiast przejmować się sprawami spjrytualnymi ma inne rzeczy na głowie aż jakiś chrześcijanin że zbyt dużą ilością czasu nie zacznie wmawiać jej w co wierzy ; ) To jest wiara w sensie opinii, nie wiara w sensie głębokie przekonanie że szeregiem konsekwencji które porządkuje życie. To po prostu wyjęcie tego przekonania z życia. Różnica wynika z przyjęcia racjonalnego logicznego porządku vs. przyjęcia irracjonalnego sposobu patrzenia na świat co opisywali ateiści z ery oświecenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?