MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator może Araujo
5
Cieszy, że De Jong trzyma formę
1
Nasza "9" ma prawie tyle lat co obaj skrzydłowi razem
10
Wchodzi naprawdę istotna postać dla historii futbolu
I Lewandowski...
1
Ale to rozumiem, że te konferencje komitetu o błędzie arbitra w meczu z Mallorca to tak dla beki były? xd
1
I w końcu ktoś zszedł do słabszej nogi xd
Brawo Anglik i brawo Fermin
1
Ale zawalił tę sytuację Rekin ????
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Ale wy wiecie, że w tej sytuacji Torresa był rykoszet nie?
1
Rashford stałe fragmenty świetne, ale zgranie z zespołem dalej takie sobie
2
Fatalny ten nowy sędzia jeśli chodzi o "małe" decyzje
1
@Gibbon_FCB Nie ma co porównywać ludzi sprowadzanych do tej samej formacji?
1
@joloskyy *liczbą
2
Oglądanie Haalanda to taka przyjemność. Kwintesencja gry na pozycji napastnika.
0
@agaFCB Ja tam wolę już zdjęcia grobów niż większość rzeczy które ludzie dają na relacje
1
Czyżby to klasyczna wiosna City Pepa była tym co zmusi kanonierów na czekanie na "następny sezon"?
4
@KamQiX To nie są żadne dwie grupy. Prawie każdy z nas ma jakieś niepoparte niczym przekonania, a resztę robi efekt potwierdzenia itp. Plus zależy w jakim obszarze się temu oddajemy
0
@Kapitan9 @EvenepoelRemco00 opinia?
9
Ale u szwagrów pewnie optymizm xd
1
@FcPortoFan1999 Pewnie byłby gol
2
65 milionów. No ludzie kochani xd
4
@draxidox przecież rymanowski zaprasza szurów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W domu @Popitek12 poszły lepsze ognie niż w sylwestra
2
@gumaz sznur ...
0
@Popitek12 nie mają Alvareza
1
@Szczygiel06 i na drugą nóżkę
2
Jak wiara w życie pozagrobowe u mnie żadna tak cmentarz nocą pełen zniczy ma niesamowitą aurę
3
@Faro Z tego co wiem to ona nie ma dzieci. Plus nie wiem czy związek dwójki 18 latków będzie lepszy xd
4
@Faro Przecież ona ma milionowe teledyski sprzed lat
0
@Ojciec5tkidzieci Użytkownik pewnie gada głupoty (może "miękkich" pisiorów coś ruszyło) ale u mnie w rodzinie zawsze są tematy polityczne nad grobami