MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde ale czemu taki @kamyk_23 ma być przed ludźmi co są tu na długo? Logika ewci jak zwykle na bakier
3
@Jakchcesz Ziobro zaskoczenia pamiętając co rymanowski robił w trakcie pandemii. Polsat news ma jakąś słabość do takich postaci xd
0
@Starrk 1. City
2. Liverpool
3. United
4. Arsenal
5. Chelsea
2
@Aragorn33 Tylko on coś w życiu osiągnął poza remisem na Wembley i alkoholizmem xd
0
@Sulimo film bardzo płytki, ale ścieżka dźwiękowa świetna moim zdaniem
2
@AxelF choć @Kessie to akurat w rzeczywistości też kradnie
5
@norbi77 no ale że Rashford nie pracuje w obronie to byle dziecko wie, więc jeśli trener układa taktykę niezgodnie z tym twierdzeniem to chyba można mu coś zarzucić
12
@Borneo ty to może byś zaczął bazować na jakimś słowniku
2
@clyde ja ostatnio widziałem grób pary studenckiej i sobie myślałem jaka jest szansa, że byliby nadal razem gdyby dożyli starości. A tak już tak pozostaną
0
@Mixtape dokładnie główny odpowiedzialny za taką grę - kibice śmiejący się z realu xd
3
Oby ta przerwa na kadrę okazała się tym czym miała być poprzednia xd
0
@Ayato2k nie no zmieniło
Pressing był gorszy
0
@Faro ale przecież chciał zostać podobno xddddddddd
0
I dwie minuty poszły się je...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gołębie w strachu xd
0
Ten Olmo z Lewym to kiedy wchodzą?
0
Ale z tym oszczędzaniem Yamala to przesadzają xd
0
Przyjęcie piłki dzisiaj dramat
0
@lukmrz Balde???
5
Może nie mamy obrony, ale za to mamy Olmo za 60 baniek na ławkę xd
9
Jako, że to zazwyczaj działa - Fatalny ten Rashford
0
@tomek8756 Generalnie tak, ale ten Kounde...
3
Ławką to raczej nikogo nie przestraszymy xd
5
Bach Bach Qarabach
0
@Lionel_Messi10 No może też go przegrać.
1
@don'T.R.I.P.e generalnie teraz na YT czy Twitterze mają ogrom botów, ale ciężko stwierdzić po samej treści które z nich tutaj
1
@gaucho104 Pomijając moją opinię co do wysokości to chyba istotne jaka jest opinia suwerena co do branż finansowanych z budżetu państwa
1
@misterio moim zdaniem słabiutki serial
14
@ifoa ale panie areczku jaki związek zawodowy my tu jesteśmy jak rodzina przecież xd