MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A tak właśnie mi brakowało dobrych wiadomości
1
@Kasy Wykupił wszystkie reklamy tutaj żeby promowały jakiś losowy biznes albo inicjatywę może np. zielony ład czy coś
1
@Kasy każdy kto jedzie po marciniaku
1
@NeroTFP1 nie no jakbym o tym wiedział to bym się zaszczepił
1
@Kasy Messi wróci do Barcelony! Jeszcze bym manekina z jego koszulką przytulił
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP1 a potem znowu tam córkę do szkoły pośle xd
2
@July_6_BcN e tam pewnie powiedział "no homo"
2
@Eklerek Podobno jak się patrzysz długo na Słońce to wpłynie to na twój zmysł wzroku. Taka tam tajemnica
3
Yamal z Sociedad zupełnie niewidoczny
3
@lincoln25 Strasznie dużo tych dowodów. Tylko czemu z tylu różnych religii xd
7
Anglik jude bellingham w to halloween ma się przebrać za osobę z rozumem i godnością człowieka
4
@Lucerfi Nie. Jak już to Rodrygo
0
@RoberDzik Redaktor też podgląda sąsiadów przez okno?
8
Najpotężniejsze huragany w historii:
Potężny Harry Kane w Potężnym Bayernie
0
@EvenepoelRemco00 choroszcz fc?
7
@EvenepoelRemco00 hala dzieci nie goszczą natomiast szarych komórek w swoich głowach
2
@RozowaPantera Hell win? POdziękuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lucas/catalan taki już los w Polsce partii co mówią tyle o ekonomii, nowa nadzieja może potwierdzić
0
@michal26 To porównanie fikcji do fikcji jest nieuczciwe?
3
@michal26 ja też lubię jednorożce
0
@Aragorn33 Na Youtube już tak niektórzy mają, a i tak strach słyszeć jakie głupoty gadają.
0
@mekston I to wszystko trenując Lyon będący wysoko w tabeli
0
@Karol145 Dlatego trochę dziwne, że Xavi miał odmówić
1
@ATT Las Palmas to nasze rezerwy???
1
@arczis92 Pedri nie jest wychowankiem
2
Generalne wnioski miałem podobne po meczu, ale miło zobaczyć tak ładnie to wszystko rozpisane.
2
@don'T.R.I.P.e wyjął te rzeczy z paragonu jak ludzie jego wypowiedzi z kontekstu xd
2
@Kgorecki2500 No tak huragan czy nie drwal się sam nie zawiezie
4
@Katalończyk 99 44 razy już odświeżyłem twittera Marcina Najmana