0

Aż sobie zaparzę melissy

2

@AssisMoreira Trochę nie rozumiem tego posta, ale myślę że zawsze warto wspomnieć, iż sfera Dysona to taki żart

2

@D10SLEO Miło, że od razu podali listę potrzebnych emigrantów xd

0

@D10SLEO żadnej zbiórki teraz nie ma?

1

@Krzysztof1987 Masakra jak wszędzie się pchają buki. Dobrze, że chociaż UEFA trochę działa przeciw

4

@Kgorecki2500 Jeśli byłoby populistyczne to by Stany zagłosowały za

0

@Vegeta88 To nie dałoby nic. Błaszczykowski był drugi w kulach

0

@Destroyer_of_Worlds punkty w lidze liczą się tak samo niezależnie od miesiąca

0

@Herato Morata?

1

@Konradowskyy I jeszcze z Argentyny. Stamtąd nigdy nie przychodzi nic dobrego

1

@RozowaPantera Paweł Kozioł. Wszystkie zarzuty to manipulacje rywali politycznych.

0

@buglikos Ad2. No to zależy od sytuacji. Mendes w repce go wyjaśnił, w lm nie bardzo bo powinien wylecieć. Careras niestety nie miał kogo wyjaśniać...

3

Głupie zachowanie berkowicza. A z innych pleonazmów lubię dzień dzisiejszy

4

@michal26 złodzieja nie można nazwać złodziejem???

0

@tomek8756 premiera za to mamy nowego... A nie czekaj

3

@escarabajo Przecież ludzie nie każą mu usuwać kanał tylko wchodzą w dyskusję co samo mu jakoś daje wyświetlenia

4

@Frimpong @Kessie był nawet o to przez telewizję pytany


1

@Karol145 Ćwiąkała był fatalnym komentatorem, ale wiedzę piłkarską posiada. W wielu aspektach patrzę na futbol inaczej niż on, ale rozumiem, że można mieć inne spojrzenie na dane sprawy. Natomiast jego filmy w ostatnim czasie, a chyba w całym tym sezonie dotychczas, mocno poleciały w dół moim zdaniem. Nie wiem czy to kwestia jakiś spraw prywatnych, przestawienia się po odejściu od komentowania czy presji algorytmów (jak ostatnie jego narzekania na oglądalność wywiadów).

0

Plaga kontuzji to odpowiedzią klubu jest ściema w komunikacji. Cyrk

5

No to sobie carvahal porozmawia chyba z Olmo co najwyżej na zgrupowaniu w szpitalu xd

12

@kanver_ Przecież krzyczał że nawet odchodzi z realu. Bohaterska postawa
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Roobo Skoro nie było dostosowania taktyki to raczej nie był planowany. Bez sensu grać na pressing jak zakładasz że nie będzie pressingu na poziomie

0

@Czyhrynski Najdziwniejsze, że w drugiej połowie nadal nie grał dobrze, ale grał dużo odważniej. Mocno niezrozumiałe.

0

@Traba727 Deprecjonowanie nie Xabiego, a przewidywań "ekspertów" przed sezonem jak to jego real będzie miał styl oparty na dominacji tak jak potrafił to w bayerze zrobić nawet w meczu z Bayernem. Natomiast postawa w drugiej połowie czyli taka zachowawcza gra mimo drobnego prowadzenia które można stracić w każdej chwili to takie typowe zachowanie drużyn które potykają się tuż przed celem stąd moje nawiązanie do ksywy bayeru przed Baskiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 No na razie (na nasze szczęście) bardziej zamiast robić z nich leverkusen to wychodzi Baskowi neverkusen.

0

W sumie szkoda. Ale może przed następnym to powie. Jest jeszcze szansa.

0

@Filipem To oczywiście zrozumiałe, ale mogliby się szczycić tym co faktycznie miało miejsce (jak wygrany środek pola np.), a nie rzucać farmazony.

1

I też wątek tutaj chyba trochę pominięty, ale niezwykle mnie bawi jak fani białych mówią o tym, że bramkarz nam wyratował to 1:2. Jakbym ich występów w lm z tibo nie oglądał xd

1

Ale jednak szkoda jakby Vini odszedł. Jeszcze by Rodrygo odpalił i byłaby kasa na następcę Krossa. Niech zostaje grzać atmosferę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?