2

@pawello10 Czy Ty właśnie napisałeś, że nie będziesz brał chemii w kontekście kreatyny?

2

@Marusek Chłopaki nie płaczą, potem Poranek Kojota, następnie Kiler

2

@gumaz Zgadzam się, dlatego dość często sobie je serwuję ;)

3

@lajcior Dzisiaj to robię zapiekankę makaronową z Penne, kurczakiem, szpinakiem, suszonymi pomidorami i sosem beszamelowym.

0

@reakwon Wszystkie piosenki, które są dla mnie perełkami mam zawarte na jednym pendrive, a te piosenki, których nie lubię z danego albumu tam nie ma. Co w tym smutnego? Przecież nie tylko główne single mi się podobają, a różne losowe kawałki z całego albumu.

0

@damianex10 Mam wyłącznie składanki swoich ulubionych utworów. Nie słucham muzyki całymi albumami.

0

@gaucho104 Musiałbyś sobie jeszcze raz pooglądać mecze Iniesty na spokojnie.

1

@RezerwowyWojtus A za Cubarsiego Pazdan z prime 2016

20

@Gary Ja się nie szczepiłem z czterech przyczyn. Pierwsza to ta, o której wspomniałeś, czyli, że nie wierzyłem, iż są odpowiednio przetestowane, druga to taka, że nikt na tym świecie nie zna lepiej mojego organizmu, niż ja sam i wiem, że genetycznie jestem z tzw "twardej dupy ubity" tym bardziej, że według propagowanych kryteriów byłem w grupie niskiego ryzyka i oczywiście się nie pomyliłem bo spłynął po mnie ten wirus lekkim katarem. Po trzecie od początku uważałem, że media sieją panikę i robią z tego większy raban, niż to warte. Po czwarte nie lubię kiedy wywiera się na mnie presję bo wtedy robię na przekór, a tak ogólnie to wyjazd na urlop nie zajmuje u mnie pierwszego miejsca w hierarchii życiowych priorytetów i są rzeczy, które stawiam zdecydowanie wyżej.

8

@Gary Nie oceniam, każdy ma swój rozum i własne ciało, aczkolwiek dla mnie osobiście abstrakcja.

14

@fart Najlepsze co było mi dane zobaczyć podczas wybuchu tej "eboli" to gość w maseczce jadący sam autem. Chociaż szczepienie się dla wyjazdu na wakacje też TOP. No i oczywiście to
https://zapodaj.net/images/99973784bbcaa.png

4

@JanuszKorwinMikke Parodysta bo? argumenty.

0

@Czyhrynski Jedyne co by mogło to powstrzymać to III wojna światowa i powrót to trudnych czasów.

9

@draxidox I jaki zawód po tych studiach? Gabinet zmiany płci? Selekcjoner narządów? Analityk tożsamości płciowej? Kurs prawidłowego określania zaimków podmiotów bezosobowych? Chyba jedynie zawód rodziców i rozczarowanie.

3

@Safrani Wiadoma sprawa. Najlepszy bigos to odstany i kilka razy przemrożony. Ja co roku na Święta robię wielki gar duszony na winie, z dodatkiem borowika i wędzonki.

2

@Safrani Nie szkodzi, dzisiaj jestem sam.

0

@DONANDRESINFINITY Ghost of Yotei?

0

@gumaz Zwykła gnida. Rodzina od razu powinna mu założyć niebieską kartę, a on pod celę za znęcanie i atak na funkcjonariuszy.

3

@Safrani Możesz zrobić i podesłać mi do biura DPD :)

1

@betonito Tak, Neymar był nieszczęśliwy w cieniu Messiego i sam chciał odejść.

Edit. Ale tak to nie rób, żeby mnie wyprzedzać. Ostatni raz!

0

@Arden Niestety to jest odmiana choroby psychicznej. Tu mamy kolegę na stronie, który od razu mi się kojarzy z tą historią.

6

@Walpiano Uwielbiam tego aktora i filmy z jego udziałem. "Słaby Punkt", "Ojciec" czy "Okruchy dnia" to coś pięknego w jego wykonaniu. Oprócz tego komponował muzykę w młodości. Napisał Walca w wieku 19 lat, którego mu kiedyś odegrała orkiestra Andre Rieu.

0

@PatrychoO No nie ma co ukrywać, że największe wrażenie robi na mnie w tej grze walka. Mechanika, zmiana postaw i brutalny finish. Oczywiście uwielbiam cały klimat tej gry, no ale to sprawiało mi największą satysfakcję.

1

@KamQiX Nie no, jedynka to jest klasa sama w sobie. Platyna weszła. Zastanawiam się właśnie czy odczucia z mechaniki będą na podobnym poziomie.

0

@D10SLEO Na górze Królowa Elżbieta, na dole Michał Piróg i torba na kasę z Peaky Blinders :)

2

@Bolton @marcin62 @KamQiX @PatrychoO @FanBarcy22 @Mlodypro101 Zapomniałem o jednym tytule. Myślicie, że warto uderzyć w to nowe Ghost of Yotei ?

0

@Mlodypro101 Ostatnio przechodziłem Silent Hill 2 Remake i bardzo mi się podobała mimo, że ta walka to też unik i cios, unik i cios.

3

@marcin62 Lubię każdą grę, która jest dobrze zrobiona, potrafi wciągnąć i dostarczyć dobrej rozrywki. Gatunek ma drugorzędne znaczenie :D

4

Mam kilka tytułów na oku, w które jeszcze nie było mi dane zagrać, a nadciągają ponure wieczory.

1. Kingdoom Come 2
2. Wukong
3. Silent Hill f
4. Alan Wake 2
5. Cronos
6. Indiana Jones
7. Hellblade II
8. Dying Light The Beast

...którym tytułem warto się szczególnie zainteresować?

@Jakchcesz @Kgorecki2500 @clyde @Lionel_Messi10 @marcin62 i inni

9

@Vampir707 Nie zesraj się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?