9

64 lata obchodzi dzisiaj Danuta Stenka. 4 nagrody i 12 nominacji.
https://zapodaj.net/images/f5e2850666ebf.png

Znana z takich produkcji jak:

"Nad życie", "Cud purymowy", "Zgoda", "Nigdy w życiu!", "Katyń", "Chemia", "Kamienie na szaniec", "Sala samobójców", "Uwikłanie", "Lekarze", "Tylko mnie kochaj", "Planeta Singli", "Lejdis", "Quo Vadis", "Akademia Pana Kleksa", "Nieobecni" i inne....

Co LaBamba sądzi o Pani Danusi? Nie jest to poziom Kuleszy, ale ja osobiście lubię jej sposób kobiecości.

1

@Kgorecki2500 Wzięli by się lepiej za "Wolfensteina", a nie...

0

@RanDiFCB Miałem wymienić cały zakres obowiązków, żeby się czasem jakiś magazynier w komentarzach nie obruszył? Przerobiłem w życiu kilka magazynów, więc wiem dokładnie co się tam robi, ale są różne stanowiska na magazynie bo można być magazynierem lub pracownikiem magazynu ( to są dwa różne stanowiska) albo operatorem wózka, który się zajmuje tylko rozładunkiem, załadunkiem, podwozeniem towaru na produkcję itp

1

Gdyby to był football amerykański to 1-0

6

Zieliński wygląda jakby po 19 minutach już nie miał siły.

1

@DragonxNF Kiedyś był bardzo fajny, prosty program "Ejay" dla początkujących nowicjuszy, ale musiałbyś poszukać w sieci. Pewnie na Chomikuj byś znalazł.

2

@Kgorecki2500 Co innego jest jednorazowo przyjąć 7 promili alkoholu, a co innego dobijać te promile przez cały tydzień.

0

@reakwon Nie słucham całymi albumami W AUCIE, a nie że w ogóle nie słucham całych albumów xd

Autor postu zadał pytanie o ulubiony album muzyczny słuchany PODCZAS JAZDY AUTEM, a ja całe albumy przesłuchuje w domu i do auta zabieram tylko ulubione piosenki z tego albumu zgrane na pendrive.

9

@s0nar11 Tak, tak. Na godzinę by tyle zarabiała, nie tylko dziennie. Po pierwsze musiałbyś być jednym z lepszych specjalistów w tej branży, a po drugie pracować w Polsce dla zagranicznej firmy i brać wynagrodzenie w $, € lub £. Inna przykra sprawa, że dorabiasz życiorys obcym ludziom, o których nic nie wiesz, ale klasy i rozsądku nie kupisz nawet za 100k miesięcznie.

2

@kubix05 Też ostatnio jadłem pyszną roladę
https://zapodaj.net/images/6577d4b7eaa0f.jpg

7

@NeroTFP1 Konkretna deweloperska patologia.

1

@MichuZ44 Wysadzić z helikoptera w środku Bieszczad bez jedzenia na 3 dni i jej roszczeniowy światopogląd całkowicie się odmieni.

2

@Safrani Ale musiałeś to zdjęcie wrzucać w porze obiadowej? ^^

Zjadłbym ze świeżym pieczywkiem.

2

@Safrani Nacja, rasa czy tożsamość płciowa sama w sobie też mi nie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadza to, że ktoś narzucił takie odgórne standardy i sztywne ramy w których się muszą teraz poruszać twórcy filmów. Nie podoba mi się wykorzystywanie rozrywki do propagowania poprawności politycznej i wpychanie ludziom na siłę takich przeprosin od USA za niewolnictwo i rasizm, który uprawiali 200 lat temu na masową skalę.

0

@Pedri16Future Napisałem, że poszedł na otwartą wymianę W OSTATNIEJ RUNDZIE, którą już wygrywał na punkty. To znaczy, że do końca zostało kilka minut, wygrywaliśmy jedną bramką i nie musiał iść na otwartą wymianę.

2

@RosjaninBut Krzysiu idealnie wpasowuje się w standardy obecnych czasów i nie jest to komplement.

39

@Uukasz_93 Czyli sugerujesz, że bez względu na wykształcenie, branżę i stanowisko każdy powinien zaczynać od najniższej krajowej (czy tam ledwo ponad) ? z uwagi na brak doświadczenia ?

0

@Pedri16Future W tym meczu wyszło niestety słabe czytanie spotkania przez Flicka. Poszedł na otwartą wymianę ciosów w ostatniej rundzie jak bokser, który wygrywał na punkty i dostał KO.

53

@Uukasz_93 4 tysiące to na magazynie może zarobić bez żadnych języków i skanując paczki od poniedziałku do piątku. Za stanowisko spedytora, gdzie trzeba pozyskiwać klientów na rynku hiszpańskim i być dyspozycyjnym o północy to pensja nieadekwatna do wymogów.

1

@Pedri16Future Rok temu wystarczyło na ostatnie minuty zmienić taktykę i zagęścić blok defensywny. Taktyka jest dobra, ale nie trzeba nią grać od 1 minuty do 95 bo w końcówce już nie ma tej koncentracji przez co łatwiej złamać linię i nie ma już tych sił do wracania za kontrą.

0

@Tom0VeB "Okrętu się Pan spodziewałeś" ?

0

@Odcinkowy Wspomniałem o tym na samym końcu.

2

@NeroTFP1 Oj tak. oglądałem cały wielokrotnie.
"Jak się ma taką sztukę przed sobą to ciężko zachować kulturę" :D

4

@Gary Ja lubię wszystko co związane z obcą cywilizacją. Uwielbiam takie filmy jak "Kontakt" z Jodie Foster czy "Czwarty stopień". Zawsze mnie interesował kosmos i wszystko co się w nim znajduje.

13

75 lat obchodzi Krzysztof Stroiński. 5 nagród i 4 nominacje.
https://zapodaj.net/images/ac1e431252f37.png

Znany z takich produkcji jak:

"Rysa", "Lęk wysokości", "Moje miasto", "Daleko od szosy", "Tydzień z życia mężczyzny", "Trzy minuty. 21:37", "Pitbull", "Enen", "Anatomia zła", "Wróbel", "80 milionów", "Uwikłanie", "Histori miłosne", "300 mil do nieba", "Ogórd Luizy", "To ja złodziej", "Kraj", "Diabeł" i inne...


Ode mnie dożywotni szacun za rolę Leszka Góreckiego w "Daleko od szosy" i Metyla w "Pitbull". Lubię tego aktora bo to tzw. "naturszczyk".

@JimMorrisonFCB @Gary @Safrani @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Lionel_Messi10

15

Trafiłem dzisiaj na info, że w przygotowaniu jest produkcja "The X-Files" czyli reboot/sequel kultowego serialu "Z archiwum X". Rolę agentki negocjuje Danielle Deadwyler, więc nowa Gilian Anderson będzie tym razem w kolorze kawy. Wątpliwości pozostawia jednak postać, która miałaby odegrać rolę Agenta Foxa, ale myślę, że spokojnie można obstawiać homoseksualnego Azjatę. Niemniej jednak zamierzam sprawdzić to dzieło ze względu na ogromny sentyment do pierwowzoru i to, iż mało jest produkcji w tej tematyce, a bardzo lubię tego rodzaju klimat.

@Gary @JimMorrisonFCB @Safrani @Ojciec5tkidzieci

1

@clyde Dla mnie to studio przestało istnieć, podobnie jak EA. Skończyłem z grami od tych producentów.

6

@MeAndSwan A nie wpadłeś na to, że skoro ktoś napisał "wreszcie" pod czymś takim to może warto wpisać sobie w przeglądarkę DIOZ i zapoznać się ze sprawą?

0

@Trojanek23 Muszę zapytać bo mnie to nurtuje. Ogólnie często widzę, że pisząc o Polakach odnosisz się per "Wy". Z tego co kojarzę to jesteś Cyganem (Romem). Ile mieszkasz w tym kraju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?