2

@Sinirsey Warto sobie zadać pytanie czy MSN jest legendarnym trio Barcelony? Bo jeżeli tak to Neymar był jego częścią bez względu na to ile lat spędził w klubie.

1

@Gary Oj tam, oj tam. Przyjdzie wojna to wszystko będziesz jadł ;)

0

@LeszekFCB W poprzednim dodał taki sam post, który spadł.

0

@LeszekFCB Gdzie tu jest spoiler? Tytuł gry?

0

@Faro Ale on mnie nie ignoruje bo z nim rozmawiam o grach i mnie oznacza w postach.

4

@spiderman1899 Chciałem Ci wysłać wiadomość prywatną i jest info, że zablokowane xD serio? xD

1

@TR3YWAY Ja rozumiem, ale to tak jakbym mówił na Żurek - "Barszcz czerwony". Knedle są zawsze z nadzieniem w środku i wyglądają tak
https://zapodaj.net/images/bdb54b7235c08.png

2

@kubix05 Ja lubię w sosie.
@TR3YWAY Knedle to jest w ogóle inne danie.

2

@BorzyKrzys On jest Premierem tego kraju IKS DE

8

@Mixtape Myślę, że ich zgwałcimy 1-0

1

@kubix05 Też jadłem. Najlepsze.

1

@Gary Nie jadłem, ale wyobraźnia mi podpowiada, że to jest bardzo dobre, ponieważ sam w azjatyckiej kuchni dodaję słodkiego sosu Teriyaki albo ananasa, który jest słodko kwaśny i nadaje zajebisty balans. Z łososia zawsze robię np. tzw. "rybę po grecku".

1

@gumaz Była pizza zamawiana. Sam nic nie robiłem wczoraj :D

1

@RozowaPantera Dzisiaj piątek zakrapiany

1

@Frimpong Jest Company, a nie ma Ferdinanda hehe

0

@Eklerek A to ja z nim tak blisko nie jestem to nie wiem ;D ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

3

@Eklerek A on tam jak znajdzie w paczce babę z overallem 95 to myślisz, że przepala? :D ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

9

@Sheba Myślę, że można powiedzieć w takiej sytuacji masę innych dyplomatycznych wersji zamiast kłamstw np.

- Wewnętrzne sprawy klubu zostają w szatni i nie wynosimy tego na zewnątrz
- Poproszę o następne pytanie
- Czasem mogą być różnice zdań, ale zarówno dla mnie jak i dla klubu liczy się wyłącznie dobro zawodników
- Moje zasady wobec wszystkich zawodników są takie same. Tyle mogę powiedzieć na ten temat.

Wcale nie trzeba mówić " Tak, ten zły Deco mi kazał" xDD

1

@BorzyKrzys Aplikowaliśmy do tego programu, ale chyba uznali, że zbyt mała ilość pracowników.

0

@Aragorn33 Ziobro zaskoczenia.

0

@Rifek Na temat Tuska, Kaczyńskiego i każdego innego polityka też masz wiedzę tylko od dziennikarzy, a mimo tego każdy wie jak jest. Takie śmieszne gadanie ;P

0

@Kinginiesta Żal xD.

1

@Batys Coś nowego się dzisiaj pojawiło z Yamalkiem? :D

1

@Antimadridista_WR Bo źle zrozumiałem pytanie, myślałem, że w klubie.

1

@clyde David Silva z Iniestą i Falcao z Messim

3

Przyznaj się, że robisz to tylko dla @Kasy i herbów, za które można odbierać nagrody z Orlen.

1

@spiderman1899 No bo jak napisałeś "bez przesady" to myślałem, że nie zrozumiałeś xd Ale teraz już mogę iść spać spokojnie.

4

@FiscaelBarca Ten z Levante dobrze rokuje, więc ja bym był zadowolony, gdyby się udało go złapać w siatkę.

2

@spiderman1899 Z tą radą to był oczywiście żart xd Ale ja faktycznie tak zrobiłem z tego względu, że już od dłuższego czasu chciałem odejść i szukałem jakiegoś pretekstu, więc stwierdziłem, że początek MŚ to odpowiedni moment na taką decyzję ;P Odpocznę, zresetuje umysł, nacieszę się turniejem i rozpocznę nowy etap. Taki był plan.

2

@spiderman1899 E tam, znajdziesz sobie inną pracę. Ja kiedyś złożyłem wymówienie, obejrzałem Mundial od deski do deski i po finale złożyłem CV do innej, a za tydzień już byłem na nowym stanowisku. Tak trzeba żyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?