4

@Trojanek23 @maroon Jak nie będziecie razem to nie wierzę w miłość!

1

@prestigiacomo Bo sobie stworzyłeś w głowie jakąś wizualizację tego spotkania i w nią uwierzyłeś podświadomie.

0

@AbdulWisimuel Ale jesz inne produkty, na których jest zastosowany ten sam zabieg. To tak jakbym napisał pod postem o zwiększeniu podatku cukrowego, że i tak nie piję Coli.

0

@Roobo Oszustwem bym tego nie nazwał, ale jest to tani chwyt by zmniejszyć sobie koszty produkcji. Pierwsze co się rzuca w oczy to cena, więc lepiej zostawić starą lub podnieść o kilka groszy by nie odstraszyć klientów, a zmniejszyć gramaturę na którą mało kto patrzy, szczególnie ludzie starsi. Już nie wspominam o różnicach w składzie na etykietach produktu i % zawartości. To tak jak z tymi etykietami w marketach, gdzie masz napisane WIELKĄ cenę, a gdzieś pod spodem małym druczkiem "przy zakupie 4 produktów". Ludzie mają normalnie płacone za wymyślanie takich chwytów, które mają poprawić jakość sprzedaży. Te cany 9,99 bez grosika też się nie wzięły znikąd. Ktoś stwierdził, że dla ludzkiego oka lepiej to wygląda wizualnie i zachęcająco, gdy przed przecinkiem jest jedna cyfra, a nie dwie.

8

@draxidox Ja go tam lubię, w wielu aspektach sie po prostu z nim zgadzam, a Trzasku? pominę tego gościa milczeniem.

1

@MessiForeverTheBest No i Raphinha jest podstawowym zawodnikiem pierwszej kadry, Gavi jest rotacyjny, więc to brak Brazylijczyka jest najbardziej odczuwalny. Naciska zarówno z przodu jak i wraca się pod własne pole karne by tam też pomóc i ma na to siły. W tamtym sezonie robił takie rajdy box to box nawet w 80 minucie.

7

@MessiForeverTheBest Tak wygląda nasz pressing przede wszystkim bez Raphinhii.

1

@spiderman1899 Tak, ale to Goretzka mówił
"Goretzka as saying: “He has no respect for the opponent or football. He farted every time we approached him.”

7

@Dankho94isback kiedyś jakiś obrońca się wypowiadał że puszcza bąki w polu karnym xd

4

@mmaciass Skąd taki wniosek, że nie przeszkadzają? I "Wam" czyli komu? bo ja tu piszę jako niezależna jednostka. Przecież wszystkie elity są zarażone nepotyzmem. Nie ważne czy mówimy o polskiej polityce, zagranicznej, o UEFA, FIFA czy PZPN. Nepotyzm jest wszechobecny wszędzie, na każdej gałęzi gospodarczej i nie od dzisiaj wiadomo, że jak masz kontakty to korzystasz.

A co do Glapińskiego to niestety będę mu pamiętał to, że jako profesor nauk ekonomicznych dopuścił się na oficjalnej konferencji za kadencji pisu takich słów jak "Inflacja nie odbije się na portfelach Polaków" - perfidne i zaplanowane kłamstwo, oraz "Społeczeństwo nie musi się znać na ekonomii, od tego jest rząd" - oczywiście wtedy jest łatwiej robić wały, żeby się nikt nie połapał.

5

@tbas Nepotyzm kwitnie, ale to się nigdy nie zmieni.

0

@maroon Żywa istota to nie jest rzecz. Już samo to, że tego nie rozróżniasz świadczy o zaburzeniu.

1

@Jurny No Otomoto jest najpopularniejsze i najwięcej ludzi przegląda tam ogłoszenia, więc największa szansa jest dokładnie w takim miejscu.

1

@Sulimo Uncharted 4 i God of War 3

2

@Zelazny_Mike Glapa to ten profesor nauk ekonomicznych, który stwierdził oficjalnie, że inflacja nie odbije się na portfelach Polaków? To chyba ten sam co mówił, że społeczeństwo nie musi się znać na ekonomii bo od tego jest rząd. Dobrze wiedzieć, że nadal tam pracuje.

4

@maroon Dyskusja była na temat powierzchni kojców i trzymania psów na łańcuchu.

Czyli dość, że sam byś nie zareagował na maltretowanie zwierzęcia to jeszcze uważasz, że nikt nie powinien w to ingerować. W takim razie nie różnisz się nic od tych zwyrodnialców, którzy się dopuszczają tych czynów. Proste.

15

@Comentateiro Odnośnie użytkownika @maroon to warto zauważyć, że rozmawiasz z osobą, która jest zwolennikiem trzymania psów w kojcu i na łańcuchu, jest przeciwko skazywaniu sadystów za znęcanie się nad zwierzętami (uważa, że każdy może robić ze swoim zwierzęciem co mu sie żywnie podoba). Miałem z nim już tu kilka takich rozmów i w każdej z tych dyskusji pies był dla niego zerem, więc wyciągnij wnioski.

2

@marek86 A jak to się stało, że tak nadprzeciętnie inteligentna i błyskotliwa jednostka nie zorientowała się, że autor umyślnie użył takiej formy słownictwa w celu humorystycznym i oznaczył osoby, które są temacie. Zbyt rzadko przebywasz na forum i to niestety Ci utrudnia prawidłową interpretację pewnych dyskusji. Zastanów się nad sobą, może da Ci to do zrozumienia, że najpierw trzeba pomyśleć dwa razy, a potem coś pisać.

1

@Safrani Zgadza się, ale jak będzie sam to prawdopodobnie będzie szczekał pod drzwiami, gdy mnie nie będzie i nie chce fundować takich akcji sąsiadom w bloku bo wiem, że to nic przyjemnego.

3

@clyde Ale nie lepiej dla sąsiadów w bloku, gdy okaże się, że będzie z nudów szczekał większość tego czasu.
@Kgorecki2500 Nie chcę, koty są wredne i niewdzięczne :D

3

@Safrani Też bym chętnie to zrobił, ale nie chce go męczyć bo 8h musiałby siedzieć sam, gdy jestem w pracy. Szkoda psa na taki tryb życia bez kontaktu z człowiekiem. Niby i tak by miał lepiej, niż w schronisku, ale mimo wszystko nie chce psa "hodować" tylko z nim przebywać.

2

@RoberDzik Jak jeszcze jeździłem na sankach, lepiłem bałwana i uczestniczyłem w wojnach na kulki śnieżne to mogłem jakieś plusy tej pory roku wskazać. Na dzień dzisiejszy to mogę zwrócić uwagę jedynie na mniejszą ilość insektów, a tak poza tym to:

- Martwa roślinność i brak zieleni
- Spore koszty ogrzewania
- Krótki dzień i szybko się robi ciemno
- Zimno na dworze dyskwalifikuje takie aktywności jak rower czy piknik grillowy
- Odkuwanie szyb w aucie i większe spalanie
- Warstwy ubrań na sobie
- Śliskie drogi
- Wzrost smogu
- Trudniej się wstaje rano do pracy
- Odśnieżanie podwórka
- Częściej jestem chory
- Depresyjna aura i spadek motywacji

Najlepsza pora roku to WIOSNA.

1

@baginczyk Notino i E-Glamour. No i chyba najpopularniejsze Hebe.

8

@MYTO Owszem. Zgadzam się.

5

@Transu96 Jak potrzebuję szybko odjechać, a chcę być dobrze widoczny na drodze to tak. Wiem, że w koparce nie trzeba.

13

@Transu96 Wiem, mogę też pić Jacobs Family nie posiadając rodziny tylko co to za przyjemność żreć grilla w zimowej czapce udając, że jest ciepło i tak samo miło jak w lipcu.

1

@Eric_Abidal_22 Kolejnym argumentem jest to, że trenerzy ze względu na swój profesjonalizm raczej nie skreślają swoich kluczowych piłkarzy po trzech czy dwóch słabszych spotkaniach.

4

@Gary Jeszcze się rano wk# bo nie miałem w bagażniku odmrażacza w sprayu i musiałem się ratować skrobaczką, którą zarysowałem klosz tylnej lampy, gdyż przejechałem pod złym kątem.

70

@clyde Wolę 23 stopnie, słońce, delikatny wiatr i zapach grilla. Kocham lato. Lato >>>> Jesień/Zima.

0

@LukaszFan Nie ma takiej pewności. Może tak, może nie. Czysta spekulacja. Kounde jest zdrowy, więc Flick pewnie postawi na swojego najlepszego PO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?