MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Starrk Musisz już myśleć w czwartek co Ci się może zachcieć w sobotę bo tu nie ma miejsca na spontaniczne zachcianki ;)
4
@Kasy Najlepsze na kaca, jest powietrze z materaca.
2
@BorzyKrzys Ostatnio wszedłem w porównywarkę kredytów i najkorzystniejsza oferta banku przy kwocie 300 000 to 650 000zł do spłaty. Prowizja większa, niż sama kwota pożyczki i to na zwykłym szarym Januszu, a nie jakiejś korporacji inwestycyjnej. Patologia.
5
@NeroTFP1 Ja nie uległem, ale stwierdzam, że to jeden z najbardziej idiotycznych postów jakie widziałem w internecie. Niesamowite jak te samice mają dzisiaj zryty beret.
0
@Szakalaka12369 Motorola G15 Power 8GB/256 lub G35
1
@Starrk Aaa faktycznie to przepraszam i zwracam honor, ale The Last of Us powiem szczerze też mi zajeżdżało mocną poprawnością.
7
@spiderman1899 Nieodpowiednie osoby się za to wzięły niestety. Netflix to najmocniej upolityczniona platforma i nie należy się spodziewać niczego ambitnego spod ich skrzydeł. Ale widziałem też "Pierścienie Władzy" od Amazon i również załamałem ręce, więc jak widać są to już jakieś standardy narzucone odgórnie.
3
@Kasy Przecież rosół jest bazą do większości zup xD To tzw. Bulion.
0
@Kinginiesta Nie lubię tak oglądać dlatego poczekam sobie na cały sezon. Tak samo robiłem z "Pingwinem" i "The Last of Us".
1
@Eklerek Jak dla mnie to raczej opis się zgadza. Żadnej nie może pukać bo na żadną nie patrzy, gdyż nigdy nie dochodzi do spotkania z chatu.
0
@clyde To Prequel filmu 1 i 2 czyli wydarzenia sprzed tych produkcji, więc inna fabuła.
10
@gumaz Rozpierdala mnie ta forma pamiętnika w internecie. Niech jeszcze napisze randomowym przyjaciołom ile papieru jej schodzi w kiblu.
0
@tbas No film też był w takim klimacie młodzieżowym. Typowy klimat adaptacji Kinga. Podobnie jak "Smętarz dla zwierzaków", "Miasteczko Salem" czy teraz te nowe "Zniknięcia" na wzór Kinga, ale ja akurat lubię.
2
@clyde Ja czekam na cały sezon serialu HBO "To: Witajcie w Derry".
https://zapodaj.net/images/0334d935035ca.png
2
Pierwsze 7 ofiar Melissy już mamy. Zobaczymy na ilu się skończy.
0
@mmaciass Dlatego właśnie mają takiego domy ze sklejki i listew w USA w regionach objętych wysokim ryzykiem huraganu. @Kgorecki2500 :)
4
@macio_944 Myślę, że zapomniałby skasować i by z nim poleciał.
9
@gumaz Być może ostatni, więc wiadoma sprawa. Do tego bym przekonał sąsiadkę, że z tym seksem to nie ma czasu się już droczyć.
26
@clyde Myślę, że miałbym 50% szans. Albo bym przeżył, albo nie.
2
Dzięki za bramkę ze Szwajcarią na wagę ćwierćfinału.
11
@Kgorecki2500 Ja to mówią "Wsadził Bóg duszę, ni w pień, ni w gruszę".
6
@Gaz Zacznijmy od tego, że jeszcze gorszy kryzys był w grudniu 2024 (8pkt straty do RM w tabeli) i też wtedy pisałeś jakieś nawiązania do Xaviego, a po styczniu nagle umilkłeś. Teraz jest dokładnie to samo. Podejrzewam, że wrócą kontuzjowani, drużyna złapię rytm i skończy się to malkontenctwo.
4
@Krzysztof1987 Uważasz, że w ustroju kapitalistycznym, który obecnie przybrał karykaturalną formę jest jeszcze jakaś etyka? Idealiści to niestety wymarły gatunek, a większość płynie z prądem jak gówno z kanalizacji.
2
@RosjaninBut Jestem mocno zdziwiony, że wiedząc co wydarzyło się od stycznia w górę nikt nie bierze pod uwagę tego, że tym razem może być podobnie., tym bardziej, że wtedy sytuacja w tabeli była dużo gorsza. Zaraz może się okazać, że wrócą zawodnicy po kontuzji, drużyna złapie rytm i znowu zaczną kosić wszystko po 3pkt, ale jakoś każdemu łatwiej jest założyć ten gorszy scenariusz. Nie rozumiem takiej mentalności.
0
@RosjaninBut Dlaczego dziennikarze nie pisali takich spekulacji, gdy mieliśmy rok temu w grudniu 8 pkt straty do Madrytu?
1
@Kgorecki2500 Musiałbym to zjeść na obiad, potem na kolację, następnie na śniadanie i znowu na obiad, więc podejrzewam, że przez następny miesiąc nie mógłbym patrzeć na kotlety.
15
@sokot Nie, nigdy bym nie chciał by ktoś taki był kojarzony z naszymi barwami. Najchętniej to bym go widział w lidze brazylijskiej.
6
Jaki sens ma typowanie na tym etapie sezonu? iks de
3
@FioletoweOczy Ja się nim nigdy nie jarałem i mam go w dupie, podobnie jak on mnie bo nawet nie wie o moim istnieniu. Tak też można.
6
@Cygan BRC Ciężko nawet wyrazić jak wielkim ścierwem jest cała ta partia.