7

@Starrk Musisz już myśleć w czwartek co Ci się może zachcieć w sobotę bo tu nie ma miejsca na spontaniczne zachcianki ;)

4

@Kasy Najlepsze na kaca, jest powietrze z materaca.

2

@BorzyKrzys Ostatnio wszedłem w porównywarkę kredytów i najkorzystniejsza oferta banku przy kwocie 300 000 to 650 000zł do spłaty. Prowizja większa, niż sama kwota pożyczki i to na zwykłym szarym Januszu, a nie jakiejś korporacji inwestycyjnej. Patologia.

5

@NeroTFP1 Ja nie uległem, ale stwierdzam, że to jeden z najbardziej idiotycznych postów jakie widziałem w internecie. Niesamowite jak te samice mają dzisiaj zryty beret.

0

@Szakalaka12369 Motorola G15 Power 8GB/256 lub G35

1

@Starrk Aaa faktycznie to przepraszam i zwracam honor, ale The Last of Us powiem szczerze też mi zajeżdżało mocną poprawnością.

7

@spiderman1899 Nieodpowiednie osoby się za to wzięły niestety. Netflix to najmocniej upolityczniona platforma i nie należy się spodziewać niczego ambitnego spod ich skrzydeł. Ale widziałem też "Pierścienie Władzy" od Amazon i również załamałem ręce, więc jak widać są to już jakieś standardy narzucone odgórnie.

3

@Kasy Przecież rosół jest bazą do większości zup xD To tzw. Bulion.

0

@Kinginiesta Nie lubię tak oglądać dlatego poczekam sobie na cały sezon. Tak samo robiłem z "Pingwinem" i "The Last of Us".

1

@Eklerek Jak dla mnie to raczej opis się zgadza. Żadnej nie może pukać bo na żadną nie patrzy, gdyż nigdy nie dochodzi do spotkania z chatu.

0

@clyde To Prequel filmu 1 i 2 czyli wydarzenia sprzed tych produkcji, więc inna fabuła.

10

@gumaz Rozpierdala mnie ta forma pamiętnika w internecie. Niech jeszcze napisze randomowym przyjaciołom ile papieru jej schodzi w kiblu.

0

@tbas No film też był w takim klimacie młodzieżowym. Typowy klimat adaptacji Kinga. Podobnie jak "Smętarz dla zwierzaków", "Miasteczko Salem" czy teraz te nowe "Zniknięcia" na wzór Kinga, ale ja akurat lubię.

2

@clyde Ja czekam na cały sezon serialu HBO "To: Witajcie w Derry".
https://zapodaj.net/images/0334d935035ca.png

2

Pierwsze 7 ofiar Melissy już mamy. Zobaczymy na ilu się skończy.

0

@mmaciass Dlatego właśnie mają takiego domy ze sklejki i listew w USA w regionach objętych wysokim ryzykiem huraganu. @Kgorecki2500 :)

4

@macio_944 Myślę, że zapomniałby skasować i by z nim poleciał.

9

@gumaz Być może ostatni, więc wiadoma sprawa. Do tego bym przekonał sąsiadkę, że z tym seksem to nie ma czasu się już droczyć.

26

@clyde Myślę, że miałbym 50% szans. Albo bym przeżył, albo nie.

2

Dzięki za bramkę ze Szwajcarią na wagę ćwierćfinału.

11

@Kgorecki2500 Ja to mówią "Wsadził Bóg duszę, ni w pień, ni w gruszę".

6

@Gaz Zacznijmy od tego, że jeszcze gorszy kryzys był w grudniu 2024 (8pkt straty do RM w tabeli) i też wtedy pisałeś jakieś nawiązania do Xaviego, a po styczniu nagle umilkłeś. Teraz jest dokładnie to samo. Podejrzewam, że wrócą kontuzjowani, drużyna złapię rytm i skończy się to malkontenctwo.

4

@Krzysztof1987 Uważasz, że w ustroju kapitalistycznym, który obecnie przybrał karykaturalną formę jest jeszcze jakaś etyka? Idealiści to niestety wymarły gatunek, a większość płynie z prądem jak gówno z kanalizacji.

2

@RosjaninBut Jestem mocno zdziwiony, że wiedząc co wydarzyło się od stycznia w górę nikt nie bierze pod uwagę tego, że tym razem może być podobnie., tym bardziej, że wtedy sytuacja w tabeli była dużo gorsza. Zaraz może się okazać, że wrócą zawodnicy po kontuzji, drużyna złapie rytm i znowu zaczną kosić wszystko po 3pkt, ale jakoś każdemu łatwiej jest założyć ten gorszy scenariusz. Nie rozumiem takiej mentalności.

0

@RosjaninBut Dlaczego dziennikarze nie pisali takich spekulacji, gdy mieliśmy rok temu w grudniu 8 pkt straty do Madrytu?

1

@Kgorecki2500 Musiałbym to zjeść na obiad, potem na kolację, następnie na śniadanie i znowu na obiad, więc podejrzewam, że przez następny miesiąc nie mógłbym patrzeć na kotlety.

15

@sokot Nie, nigdy bym nie chciał by ktoś taki był kojarzony z naszymi barwami. Najchętniej to bym go widział w lidze brazylijskiej.

6

Jaki sens ma typowanie na tym etapie sezonu? iks de

3

@FioletoweOczy Ja się nim nigdy nie jarałem i mam go w dupie, podobnie jak on mnie bo nawet nie wie o moim istnieniu. Tak też można.

6

@Cygan BRC Ciężko nawet wyrazić jak wielkim ścierwem jest cała ta partia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?