MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept No miałem Ci pogratulować tej walki i samozaparcia, ale po tym zakończeniu to straciłem ochotę. Powodzenia
4
@Chada Dokładnie tak jest i te chore osoby nie stanowią większości otyłych tak jak tu zasugerował kolega wyżej (70% xD). Te schorowane osoby dostają rykoszetem właśnie przez ludzi typu "mam grube kości", a w ręce batonik i Cola.
0
@Manita2000 Taki, który ma 16GB Ram i Procesor minimum Intel 5 lub Ryzen 5. Marka w tym przypadku jest mało istotna.
6
@MOLESTA Jakieś 70% tłustych ulańców tak by właśnie napisała bo to dużo łatwiejsze, niż zmiana nawyków żywieniowych i treningi.
37
@draxidox Takie firmy kierują się WYŁĄCZNIE tym by zwiększyć dochody. To są skrajni kapitaliści, którzy dążą do tego by trafić do jak największej grupy konsumentów. Nie obchodzi ich to czy na świecie będzie więcej grubych czy chudych. Dostosowują swój koncern do realiów. Oni nie zmieniają świata tylko na nim zarabiają.
1
@Kgorecki2500 Świeży przede wszystkim.
0
@pacior95 Tak, na pewno zapomnę o tym jak będą wyniki.
0
@rodineusz Bo śledzę systematycznie co się dzieje w tym klubie i jestem na bieżąco, a nie zaglądam tylko w niedzielę jak doskokowicze twego pokroju i jeszcze coś sapiesz.
15
Pokora, skromność, ogłada i dojrzałość. To pierwsze co przychodzi na myśl.
5
@Pawlak1992 No, a dla mnie np. komentator sportowy to nie jest coś oczywistego w kontekście byłych piłkarzy. Raz, że wiedza nie ogranicza się tylko do samego kopania piłki, a dwa że trzeba jeszcze posiadać inne predyspozycje (budowanie emocji, dykcja i komentowanie z sensem). Dla mnie np. taki Żewłakow czy Hajto to jest katorga dla uszu.
4
@Jakchcesz Oczywiście, przecież w ich kraju jest wojna i powinniśmy po prostu oddać im swój.
1
@July_6_BcN No nie wiem, robimy to? To zaczynam. Papież wiedział o PDF, a Messi doił klub.
1
@Tasde Zależy jaki masz spadek.
1
Słabe dzisiaj to Top3 gorących. Lichutko.
3
@norbi77 Ja odkąd pamiętam zawsze mogłem mieszać różne skrajne rzeczy ze sobą i nie wiązało się to z biegunką ;D Nie raz wjeżdżał kefir do obiadu, gdzie jeszcze był ogór kiszony i git. Potem popiłem mineralną.
2
@Sulimo Moja może nie ulubiona (bo Top1 Żurek), ale bardzo lubię pikantne flaczki w zimowe wieczory, a do tego jeszcze 100ml zmrożonej substancji.
1
@reloaded Tu masz
4
@turhiay Deco był scoutem, który chciał mieć większy wpływ na klubowe transfery i postawił Laporcie ultimatum, a ten wybrał kolegę i odpalił Dyrektora Sportowego, który przeprowadził w klubie 82 operacje w tym Kounde, Raphinhe czy Lewego. Pierwszym transferem Deco był Rogue, potem Olmo. MOŻE chociaż Garcia okaże się czyms pozytywnym.
5
@gumaz Jestem w stanie postawić pieniądze na to, że ona tak wygląda rano od razu po przebudzeniu i przed mejkapem.
19
I nie chodziło wyłącznie o to odpalenie z klubu w ostatniej chwili, a również o to jak populista sobie wycierał twarz i się wybielał kosztem Messiego już po wszystkim na konferencji mówiąc teksty typu "miałem nadzieję, że Leo powie, iż może grać za darmo". Od razu pojawiły się wtedy głosy, że środowisko Messiego bardzo kiepsko to odebrało. Dlatego też Joan został olany na Gali ZP, dlatego też Messi nie wziął udziału w obchodach klubu i dlatego te relacje nigdy nie uległy poprawie. Zresztą jestem przekonany o tym, że wielki honor Laporty nie pozwolił mu nawet na wykonanie telefonu mimo, że coś tam brzdąkał o tym. Dla mnie ten gość jest fałszywy i konfliktowy. Skłócił się ze wszystkimi w tym klubie zaczynając od Koemana, aż przez Messiego, Alemanego, a na Xavim kończąc.
1
@Zoker Nie wiem w jakie tytuły już grałeś, ale produkcje jak The Last of Us 1 i 2, God of War 4 + Ragnarok, seria Uncharted, Ghost of Tsushima i Yotei to według mnie obowiązkowe pozycje.
11
@spiderman1899 Te z Knorr o smaku słony karmel najepsze.
2
@Jakchcesz Ja czekam, aż ją sobie dobrze zapomnę i zrobię drugie podejście w Remaster.
5
@Zoker Wszystkie z tych tytułów są świetne, a która najlepsza to zawsze odczucia subiektywne. Dla mnie RDR II, Days Gone, Gta V i na końcu Hogwart. Tak bym to sobie ułożył.
4
@Jakchcesz Ja nie miałem cukierków, więc dałem po prostu 0,7 Absoluta.
1
@Safrani Pamiętam, że za dzieciaka wypożyczyłem sobie z koleżanką z klasy VHS, kupiliśmy pudełko lodów i mieliśmy delikatną bekę z tej produkcji ;D Momentami był całkiem zabawny.
4
64 lata obchodzi dzisiaj Peter Jackson. 44 nagrody w tym 3 Oscar i 55 nominacji.
https://zapodaj.net/images/b2cf8f58c243b.png
Znany z takich produkcji jak:
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Władca Pierścieni: Powrót Króla", "Hobbit: Niezwykła Podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Hobbit: Bitwa pięciu armii", "I młodzi pozostaną", "Martwica mózgu", "Przestawiamy Feeblesów", "Niebiańskie istoty", "King Kong", "Nostalgia Anioła", "Przerażacze", "Zły smak", "Zapomniane srebro", "Zasadzka pająka", "The Beatles: Get back" i inne...
4
@clyde A wyobrażasz sobie, że ludzie się tak poruszali przed utworzeniem tych ścieżek i nadal mieli chęć jeździć na rowerze?
7
@CLS63AMG No tak, bo z to, że ktoś musi na chwilę się zatrzymać i zesadzić leniwe dupsko z siodełka jest gorszym scenariuszem, niż konanie w kałuży krwi pod kołami samochodu.
4
@Tasde Dla mnie to jest poroniony pomysł by robić przy pasach te czerwone ścieżki umożliwiające przejazd rowerem czy hulajnogą bez zsiadania z pojazdu. Myślałem, że kodeks ruchu drogowego dąży do tego by ograniczyć niebezpieczeństwo na drodze, a nie nasilać prawodpobieństwo kolizji.