0

Komentarz usunięty

1

@Hasszz A ja zwracam uwagę na to co jest promowane w internecie i nie jest mi to obojętne.

14

Komentarz usunięty

0

@kuz A gdzie to tak? Ja oglądałem z napisami.

3

@BORO_12 W tamtym sezonie miał dobrą pierwszą połowę sezonu być może głównie dlatego, że grał systematycznie. Później go wygryzł de Jong i stracił rytm. W tym sezonie od początku pełni wyłącznie rolę rotacyjną.

4

@Krzyniu Ma świetny strzał z dwóch nóg i dobrą formę. Trochę obiektywizmu.

3

@clyde Wiadomo, że Topka. Na każdym weselu obstawiam "wiejski stół".

2

@Luciano99 Mi to wygląda na grę wstępną.

3

@clyde Zakończenie kariery przez Puyola, który był dla mnie kimś więcej, niż tylko piłkarzem. Niezwykła osobowość, której na pewno już nie zobaczę w piłce.

Rozbicie duetu Suarez - Messi. Miałem niesamowitą przyjemność oglądać jak współpracują, jak się autentycznie cieszą ze swoich zagrań i cudowanie sie patrzyło na tę przyjaźń.

Odejście Messiego, równieśnika, którego śledziłem od samego początku. Piłkarz, z którym człowiek się zżył przez telewizor. Fatalne zwieńczenie kariery w Barcelonie.

Obecnie śledzę wyłącznie FCB i duże turnieje jak LM, MŚ i ME. Reszta mnie nie interesuje.

0

@clyde Expedition 33 jest bardzo ładne wizualnie, no ale nie przesadzajmy z tym opadem szczęki. Mogę się zgodzić co do DS2. I obecnie Hellblade II ma wyróżniającą się oprawę graficzną.

17

@Arkon Ja przede wszystkim będę jednak narzekać na ilość skrajnie lewicowych Polaków typu - "dajcie mi", "dajcie im", "wpuście wszystkich", "podzielmy się", "każdemu po równo", "więcej socjali", "chcemy za darmo". To jest dopiero niebezpieczna grupa ludzi, której nie można popuszczać smyczy bo kierują się naiwnością, a nie rozsądkiem. Ukraińcy w Polsce to jest tylko skutek, a nie przyczyna.

2

@Mario96w Czy on właśnie napisał, że granie na kanapie przed TV jest niewygodne i niepraktyczne? Bo, aż nie wierzę.

1

@mekston No miał faktycznie, ale wiemy doskonale kim jest Ronaldo. 5 Złotych Piłek i również długa lista rekordów.

1

@TR3YWAY Łał, ale mnie zagiąłeś, aż nie wiem co odpisać.

4

@TR3YWAY Mam to szczęście, że mam dobrą lokalną piekarnię koło pracy i nie muszę jeść mrożonych bułek ze spulchniaczem i emulgatorem.

1

@kanver_ Przebić Prime Messiego. Ty wiesz w ogóle co Ty piszesz? Wiesz jaka jest lista rekordów Argentyńczyka. Znasz piłkarza, który strzelił 70 goli w sezonie? albo chociaż 60?

8

@adamek20151 Rok temu w grudniu mieliśmy 8pkt straty do Realu i był ten sam płacz. Nawet jak wygramy w tym roku Mistrzostwo, a w przyszłym będzie podobna sytuacja to będzie to samo. Taka mentalność, u niektórych osób i tego się już nie wydłubie.

17

@MysticCat To samo było rok temu w grudniu i nic się ludzie nie uczą.

8

@Popitek12 K-Pax? American Beauty? House of Card? Siedem? Podejrzani? Tajemnice Los Angeles? Podaj dalej? No kurła RACZEJ!

0

@addept No miałem Ci pogratulować tej walki i samozaparcia, ale po tym zakończeniu to straciłem ochotę. Powodzenia

4

@Chada Dokładnie tak jest i te chore osoby nie stanowią większości otyłych tak jak tu zasugerował kolega wyżej (70% xD). Te schorowane osoby dostają rykoszetem właśnie przez ludzi typu "mam grube kości", a w ręce batonik i Cola.

0

@Manita2000 Taki, który ma 16GB Ram i Procesor minimum Intel 5 lub Ryzen 5. Marka w tym przypadku jest mało istotna.

6

@MOLESTA Jakieś 70% tłustych ulańców tak by właśnie napisała bo to dużo łatwiejsze, niż zmiana nawyków żywieniowych i treningi.

37

@draxidox Takie firmy kierują się WYŁĄCZNIE tym by zwiększyć dochody. To są skrajni kapitaliści, którzy dążą do tego by trafić do jak największej grupy konsumentów. Nie obchodzi ich to czy na świecie będzie więcej grubych czy chudych. Dostosowują swój koncern do realiów. Oni nie zmieniają świata tylko na nim zarabiają.

1

@Kgorecki2500 Świeży przede wszystkim.

0

@pacior95 Tak, na pewno zapomnę o tym jak będą wyniki.

0

@rodineusz Bo śledzę systematycznie co się dzieje w tym klubie i jestem na bieżąco, a nie zaglądam tylko w niedzielę jak doskokowicze twego pokroju i jeszcze coś sapiesz.

15

Pokora, skromność, ogłada i dojrzałość. To pierwsze co przychodzi na myśl.

5

@Pawlak1992 No, a dla mnie np. komentator sportowy to nie jest coś oczywistego w kontekście byłych piłkarzy. Raz, że wiedza nie ogranicza się tylko do samego kopania piłki, a dwa że trzeba jeszcze posiadać inne predyspozycje (budowanie emocji, dykcja i komentowanie z sensem). Dla mnie np. taki Żewłakow czy Hajto to jest katorga dla uszu.

4

@Jakchcesz Oczywiście, przecież w ich kraju jest wojna i powinniśmy po prostu oddać im swój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?