2

Poza polem karnym to ręka a w już nie XD to ma sens

4

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Niezły home run Kylian

1

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby grał w Radomiaku Radom to wyznacznikiem najlepszego w historii byłaby Ekstraklasa. Zawsze wymyśli taki scenariusz, że jest najlepszy. Wysoka samoocena to nic złego, ale u niego to już jest fanatyczne poczucie, że musi być najlepszy i koniec.

1

Bellingham i Mbappe zasłużenie za przegranie wszystkiego

0

Coś ty Kounde wymyślił

3

Czystego konta już chyba nigdy nie utrzymamy

4

Calhanoglu i Zieliński trochę lepiej to zrobili

0

Początek niczego sobie

1

Czy Yamal właśnie ugryzł herb Barcy? xd

1

Ale mam przeczucie że Penia zagra mecz życia jak przed laty w Galatasaray. Obym się mylił.

0

@fantasyoosh tutaj zgoda, ale jakoś patrząc po naszych kapitanach nie wydaję mi się żeby któryś był w stanie taką rozmowę wychowawczą przeprowadzić. Może Raphinha ewentualnie.

4

Frenkie albo inny z kapitanów powinien "utemperować" Yamala. Puyol by mu się przydał ale nie, będziemy go klepać po pleckach mimo że go totalnie odkleja.

1

Od Kounde jak od kłody

6

Czuje się jak Xaviego znowu. Gra na stojąco i kompletna bezsilność w ataku...

7

Nasi grają tak jakby każdy miał pasek energii z FIFY na czerwono albo i pusty

0

Araujo i Bardakczi do ataku, nie ma innej opcji

1

Co Yamal dzisiaj gra... Więcej razy siebie samego przedryblowal niż rywala.

0

WOJTEEEEEEEEEK Ratuje znowu

0

@fmX chodziło z przebiegu meczu

0

Nie anulował XDDDDD

0

Super krycie chłopaki

0

Ale gol z dupy XDDD

1

Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"

2

Ale nas miażdżą fizycznie

0

Ale panika w rozegraniu niedobrze

12

Eh, redakcja znowu zapomniała wstawić świński ryj jako zdjęcie artykułu.

2

Właściwy sposób to taki że na spotkaniu ligi zarząd powinien obśmiać debila który wymyślił ten pomysł (Tebasa) i na tym powinno się to zakończyć

0

Ile ja bym dał żeby zobaczyć mordę tebasa teraz.

7

Chłopaki (i dziewczyny jeśli jakieś są), zaczynam myśleć że macie kompleksy albo obsesję na punkcie Realu. Naprawdę, prowadzimy 6-1, gramy dobrze w drugiej połowie, a co drugi komentarz o Realu będącym faworyzowanym itp. Ja rozumiem, nawet sie trochę zgadzam ale ile można?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?