Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Poza polem karnym to ręka a w już nie XD to ma sens
4
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Niezły home run Kylian
1
Powiedzmy sobie szczerze, gdyby grał w Radomiaku Radom to wyznacznikiem najlepszego w historii byłaby Ekstraklasa. Zawsze wymyśli taki scenariusz, że jest najlepszy. Wysoka samoocena to nic złego, ale u niego to już jest fanatyczne poczucie, że musi być najlepszy i koniec.
1
Bellingham i Mbappe zasłużenie za przegranie wszystkiego
0
Coś ty Kounde wymyślił
3
Czystego konta już chyba nigdy nie utrzymamy
4
Calhanoglu i Zieliński trochę lepiej to zrobili
0
Początek niczego sobie
1
Czy Yamal właśnie ugryzł herb Barcy? xd
1
Ale mam przeczucie że Penia zagra mecz życia jak przed laty w Galatasaray. Obym się mylił.
0
@fantasyoosh tutaj zgoda, ale jakoś patrząc po naszych kapitanach nie wydaję mi się żeby któryś był w stanie taką rozmowę wychowawczą przeprowadzić. Może Raphinha ewentualnie.
4
Frenkie albo inny z kapitanów powinien "utemperować" Yamala. Puyol by mu się przydał ale nie, będziemy go klepać po pleckach mimo że go totalnie odkleja.
1
Od Kounde jak od kłody
6
Czuje się jak Xaviego znowu. Gra na stojąco i kompletna bezsilność w ataku...
7
Nasi grają tak jakby każdy miał pasek energii z FIFY na czerwono albo i pusty
0
Araujo i Bardakczi do ataku, nie ma innej opcji
1
Co Yamal dzisiaj gra... Więcej razy siebie samego przedryblowal niż rywala.
0
WOJTEEEEEEEEEK Ratuje znowu
0
@fmX chodziło z przebiegu meczu
0
Nie anulował XDDDDD
0
Super krycie chłopaki
0
Ale gol z dupy XDDD
1
Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"
2
Ale nas miażdżą fizycznie
0
Ale panika w rozegraniu niedobrze
12
Eh, redakcja znowu zapomniała wstawić świński ryj jako zdjęcie artykułu.
2
Właściwy sposób to taki że na spotkaniu ligi zarząd powinien obśmiać debila który wymyślił ten pomysł (Tebasa) i na tym powinno się to zakończyć
0
Ile ja bym dał żeby zobaczyć mordę tebasa teraz.
7
Chłopaki (i dziewczyny jeśli jakieś są), zaczynam myśleć że macie kompleksy albo obsesję na punkcie Realu. Naprawdę, prowadzimy 6-1, gramy dobrze w drugiej połowie, a co drugi komentarz o Realu będącym faworyzowanym itp. Ja rozumiem, nawet sie trochę zgadzam ale ile można?