20

Olmo rok temu miał taki cykl: kontuzja, powrót do formy, parę dobrych meczów i powtórzyć. Szkoda że w tym wyrzucił z tego w tym sezonie dobre mecze.

16

Frenkie, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

4

Ter Stegen, masz bojowe zadanie. Gdyby wszyscy kapitanowanie się wypowiedzieli przeciwko to byłaby - jeszcze większa bo już jest - kompromitacja ligi, Tebasa i prezesów Barcy i Villarrealu. Nie zrezygnowaliby ale nie można siedzieć cicho wobec takiego absurdu. Kibicom w Hiszpanii napluto w twarz.

1

Laporta zrobi wszystko dla pieniędzy, part 18482927

1

XDDDD Z naszymi możliwościami finansowymi to najwyżej się możesz o Piotrka Parzyszka postarać.

0

W końcu jakaś pozytywna informacja. A nie czekaj.

14

Tymczasem my za rok 31 sierpnia: czy Barcelona zarejestruje przedłużających kontrakty zawodników?

0

"Jeśli chodzi o mecz, to oni już zakwalifikowali się na mistrzostwa świata - nie wiem, czy nie jako jedni z pierwszych - co pokazuje, że mają poziom drużyny na mundialu." Robuś, a ty wiesz, że oni musieli wygrać z odpowiednio Tahiti, Vanuatu, Samoa, Fidżi i Nową Kaledonię i to wystarczyło, żeby się dostali. To nawet repka Probierza by zrobiła xd.

0

@marcin62 na pewno nie. Dopiero ostatnio sie do niego przekonałem. Nawet jak w ostatnim sezonie grał dobrze to zawsze z tyłu głowy miałem myśli, że mu w pełni nie ufam. Dopiero w ostatnim czasie zacząłem myśleć, że może jednak się myliłem. Ale jednak nie. De Jong może grać dobre mecze (i wtedy bede go chwalił) ale nigdy nie będzie graczem na którym bedzie można budować drużynę. Przez chwile w to uwierzyłem, ale to było naiwne.

12

Przepraszam Cie, Frenkie. Przepraszam że się na ciebie ostatnio nabrałem.

3

Takie wyniki byłyby od początku sezonu gdyby nie Garcia na bramce...

2

Wstyd. Żenada. Kompromitacja. Hańba. Frajerstwo. Nie wracajcie do domu.

1

Mija paru obrońców i strzela prosto w bramkarza...

2

Czułem ze nie strzeli. Jest cieniem siebie dzisiaj

2

Dobrze że mamy Marcusa. Atak bez niego i Yamala by nie istniał

0

Sevilla wygrała jeden mecz w całym 2025 w domu. Zapowiada sie na drugi

1

No, moim zdaniem, według mnie kilka niedociągnięć jest.

0

Wojtuś ma flashbacki z reprezentacji Polski z tą obroną

0

@Al-Nassr wymiana Inigo za Araujo czy coś?

2

Piłka: idzie na aut bramkowy.
Araujo: a podstawie nogę rywalowi bo czemu nie

0

Dopiero teraz do mnie na spokojnie dochodzi jaką tragedię zagraliśmy w drugiej połowie. Tam nic nie działało. A po zejściu Pedriego to równie dobrze mogło nas nie być na boisku, bo i tak tylko patrzyliśmy. Jak jeszcze Pedri był to chociaż na chwilę mieliśmy piłkę momentami.

3

Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Olmo, niech pan zapyta tych innych, ku##a, naszych chłopaków, co, ku##a, zrobili. Co, ku##a, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, ku##a, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, ku##a… I ta liga nam się nie należała, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla P$G.

1

Niezły home run Yamal. Może by tak dać Rashfordowi w końcu. Może chociaż w bramkę kopnie

3

Pięknie Wojtuś!

7

Vitinha piękne podanie do Yamala. Niczym Modrić do Kounde w zeszłym sezonie.

0

@Nightraider szczerze uwierzę jak zobaczę. Ten zarząd nauczył mnie żeby nie wierzyć w cokolwiek co robią.

0

@Nightraider według nich to my mamy wrócić do zasady 1-1 od paru okienek transferowych, a tej jak nie było tak nie ma

3

Trzeba było dograć ten sezon spokojnie na Montjuic, a nie Lapcio i szwagrzy robią z klubu pośmiewisko.

0

@Coveta przepraszam, już nigdy nie napisze żartu w internecie bo ten ci sie nie spodobał. Jeszcze od razu idę na pielgrzymkę do Fatimy na kolanach, żeby odpokutować te zniewagę.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?