0

Nie wiem co musi się stać żeby Hansi zmienił coś z pułapką ofsajdową. Przecież to jest jakaś parodia ile my bramek tracimy.

15

Tracą najlepszego bramkarza.

0

@greedo ale to nie stało sie nagle w tym sezonie. Już w poprzednim sezonie traciliśmy masę bramek pod koniec. Tylko, że był Inigo i jakoś się mu to udawało trzymać w ryzach. A bez niego tama pękła i gówno się wylało.

5

"Pierwszy gol - w zeszłym sezonie to byłby dwumetrowy, czy metrowy spalony." Ale teraz nie jest, i to nie kwestia formy, a tego, że rywale to rozczytali.

6

Dobrze że skończył. Prędzej by nam z kontry wsadzili niż my im.

0

O Balde zszedł. O 93 minuty za późno.

1

Brawo Wojtuś to żeś się zabawił

1

Gramy na 2 zawodników dzisiaj. Fermin + Yamal.

0

3-3. To co, zaraz Brugge na 4-3? Znowu Forbs czy może Vanaken dla odmiany? xd

0

Balde Masterclass

0

Vanaken na tle de Jonga wyglada jak KDB

3

Balde ma jeden plus - motorykę. Znaczy, miał. Nic innego nie ma nad Martinem (nie żeby ten był wirtuozem ale chociaż umie celnie podać w pole karne)

4

Z nami każdy szybszy skrzydłowy gra jak prime Ronaldinho

0

Yamal piękna akcja, Fermin piękna asysta. Trzeba pójść za ciosem.

0

Delfin z potężnym uderzeniem

1

Fermin strzał imienia Mekambe

0

@Encore oby, ale niech sie skupi na grze a nie na pretensjach

13

Rashfordowi piłka odskakuje i sie pruje do sędziego. Chłopie, nikt cie nawet nie dotknął.

1

@Borry Pululu hat-trick po kontrach

1

Fermin jaki to jest kozak

0

Jeszcze wyżej grajmy

0

Jak nie Ołlowski to nalepka na toaletę borek

13

Nie chciało mi się nawet pisać komentarza pod tamtymi wypocinami bo spodziewałem się zaraz dementi.

0

@Azrik Też fakt. Rywale dosyć szybko ogarnęli jak sobie radzić z pułapkami ofsajdowymi. Po prostu grają w drugie tempo. Trochę martwiące jest to, że Hansi nie wydaje się planować tego zmienić.

4

Tchouameni znowu oszczędzony. Stare, znałem.

4

Mam nadzieje że Bradley wypuści męczennika z kieszeni po meczu bo jeszcze go o rasizm oskarży.

1

Ten mecz pokazuje że ta nasza wysoka linia obrony bardziej pomaga rywalom niż nam. Liverpool gra niżej i real prawie nic nie stworzył, a z nami laga za obronę do Mekambe i od razu szansa była. Póki działało z Inigo to było fajnie, mam nadzieje że Hansi w końcu to zmieni.

4

Ale podał Huijsen do bandy reklamowej ładnie

0

W końcu jechać ich Liverpool!

1

Nie no, on powinien zostać zakazany w tym sporcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?