Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co musi się stać żeby Hansi zmienił coś z pułapką ofsajdową. Przecież to jest jakaś parodia ile my bramek tracimy.
15
Tracą najlepszego bramkarza.
0
@greedo ale to nie stało sie nagle w tym sezonie. Już w poprzednim sezonie traciliśmy masę bramek pod koniec. Tylko, że był Inigo i jakoś się mu to udawało trzymać w ryzach. A bez niego tama pękła i gówno się wylało.
5
"Pierwszy gol - w zeszłym sezonie to byłby dwumetrowy, czy metrowy spalony." Ale teraz nie jest, i to nie kwestia formy, a tego, że rywale to rozczytali.
6
Dobrze że skończył. Prędzej by nam z kontry wsadzili niż my im.
0
O Balde zszedł. O 93 minuty za późno.
1
Brawo Wojtuś to żeś się zabawił
1
Gramy na 2 zawodników dzisiaj. Fermin + Yamal.
0
3-3. To co, zaraz Brugge na 4-3? Znowu Forbs czy może Vanaken dla odmiany? xd
0
Balde Masterclass
0
Vanaken na tle de Jonga wyglada jak KDB
3
Balde ma jeden plus - motorykę. Znaczy, miał. Nic innego nie ma nad Martinem (nie żeby ten był wirtuozem ale chociaż umie celnie podać w pole karne)
4
Z nami każdy szybszy skrzydłowy gra jak prime Ronaldinho
0
Yamal piękna akcja, Fermin piękna asysta. Trzeba pójść za ciosem.
0
Delfin z potężnym uderzeniem
1
Fermin strzał imienia Mekambe
0
@Encore oby, ale niech sie skupi na grze a nie na pretensjach
13
Rashfordowi piłka odskakuje i sie pruje do sędziego. Chłopie, nikt cie nawet nie dotknął.
1
@Borry Pululu hat-trick po kontrach
1
Fermin jaki to jest kozak
0
Jeszcze wyżej grajmy
0
Jak nie Ołlowski to nalepka na toaletę borek
13
Nie chciało mi się nawet pisać komentarza pod tamtymi wypocinami bo spodziewałem się zaraz dementi.
0
@Azrik Też fakt. Rywale dosyć szybko ogarnęli jak sobie radzić z pułapkami ofsajdowymi. Po prostu grają w drugie tempo. Trochę martwiące jest to, że Hansi nie wydaje się planować tego zmienić.
4
Tchouameni znowu oszczędzony. Stare, znałem.
4
Mam nadzieje że Bradley wypuści męczennika z kieszeni po meczu bo jeszcze go o rasizm oskarży.
1
Ten mecz pokazuje że ta nasza wysoka linia obrony bardziej pomaga rywalom niż nam. Liverpool gra niżej i real prawie nic nie stworzył, a z nami laga za obronę do Mekambe i od razu szansa była. Póki działało z Inigo to było fajnie, mam nadzieje że Hansi w końcu to zmieni.
4
Ale podał Huijsen do bandy reklamowej ładnie
0
W końcu jechać ich Liverpool!
1
Nie no, on powinien zostać zakazany w tym sporcie