Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale Negreira już od początku używa swoich macek...
1
Villarreal w La Lidze vs Villarreal w Lidze Mistrzów:
https://share.google/BSxWi3gxjrZxkgvaf
2
Yamal nie viniciusuj
2
Ja już sam nie wiem co myśleć o Ferranie. Bardzo dużo sytuacji marnuje, ale też do wielu dochodzi. Taki miecz obusieczny.
4
4 na 1 spierdzielić...
0
Kounde na 9? Jak mu w obronie nie idzie...
1
Ale Hansi wkur...ny
2
@Rupert_Haubica do bramki Eintrachtu kompletna dominacja. Potem tragedia.
2
Mam flashbacki z 2022. I to nie pozytywne.
4
Rekin na ratunek w drugiej połowie. Nie ma innej opcji.
0
Ale mnie Balde do szału doprowadza...
0
No za dobrze to nie wyglada.
0
Balde ale przyjął piłkę dla przeciwnika
0
Ajajaj Maldini. Po złotą piłkę idzie.
0
Ale że Balde takie podanie. Jestem w szoku.
2
Ten liniowy to pierwszy mecz w karierze sędziuje? Jak to teraz główny gwizdnął bez patrzenia na niego bo tak długo czekał.
8
Powinien odejść do klubu z mniejszą presją. Dla dobra swojego i klubu.
4
To nie wina Xabiego, że w szatni jest taki kurwidołek. Ma Mekambe, który pressuje gorzej niż 37-letni Lewy. Ma viniciusa, który dalej ma urojenia, że jest najlepszym piłkarzem świata. I ma piłkarzy, których Ancelotti tak "rozpuścił", że myślą, że nie trzeba się męczyć, a mecze same się wygrają. Dla nas lepiej, niech Perez dalej bierze stronę gwiazdeczek.
4
Lider defensywy Gerard Maldini proszę państwa.
1
Oh shit, here we go again.
4
Militao jeden z piłkarzy Realu których da się lubić. Szkoda go.
0
Ten środkowy obrońca Miami to gra jak David Luiz czy Dante z Niemcami w 2014. Fryzura też podobna.
2
@Adran360 No i właśnie o to mi chodzi. Wstajesz o 4 mecz obejrzeć i musisz czekać, bo jest opóźnienie.
4
Mecz Interu Miami już 15 minut spóźnienia. Właśnie tego boje się na mistrzostwach w lato. W Ameryce co chwilę są spóźnienia w starcie meczów.
1
Liverpool XDDDDDD
0
Robimy Man City z Fulham?
1
Prowadzisz 5-1 i nagle całej obronie myślenie się wyłącza.
0
Kounde po co ten wślizg?
1
My żeśmy mogli tu z 10 bramek strzelić gdyby napastnicy umieli proste sytuację wykończyć.
0
Rashford wersja United