Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Unai Simon ale to jest bramkarz
1
Ale Fermin zap##lił
0
Ferrrrrrrraaann ukąsił
0
Kolejny prosto w Simona
4
Byłem nieprzekonany w sprawie Cancelo, ale tak patrzę na Balde i gorzej chyba nie będzie xd.
0
Sędzia z kolejną świetną decyzją
21
Sędzia ślepy na razie. Stempel i kopnięcie i ani jednej kartki.
1
Sancet rzeźnik znowu zaczyna show
0
Simon pełne majty
11
Moja propozycja jest żeby jechał, ale po superpucharze już tam został w jakimś Al-Hilal.
0
Klątwa zadziałała:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16395415#comment-16395415
0
Dali się im wyszaleć żeby się Garcia w bramce pobawił i teraz zamknęli im mordy w 3 minuty
0
Ale Yamal jest dzisiaj frustrujący. Za bardzo chce.
1
Olmo jak Suarez kiedyś
0
Ale piękna cisza
0
Ale brama oooooo
1
Aha i nawet tego nie sprawdzili.
1
Trzeba rzucić klątwę. Nie wygramy tego.
1
Ten Roberto grał w Barcy B. Dlatego wszystko marnuje. Tajny agent.
0
Atak Espanyolu jest tak słaby jak nasza obrona więc sie wyrównuje.
0
@BatistutaGOL figo był kapitanem więc jest o czym dyskutować.
0
Weźcie mi tego de Jonga z boiska bo nie wytrzymam
4
@Marcelinho132 I najlepszy
5
Na pewno nasz najgorszy mecz w tym roku.
1
Czy my kiedyś strzelilismy bramkę po rozegraniu różnego krótko bo nie pamiętam takiej.
3
Garcia obronił Maldinim XD
3
Eh Ferran Ferran...
0
Jak Simon będzie dalej numerem 1 Hiszpanii po tym co ostatnio robi, to ma coś na łysego.
8
12 dałbym van Bronckhorsta, 13 Claudio Bravo, 16 Busquets bezdysyjnie jak Puyol ma 5. 20 dla Deco, 21 Adriano albo Luis Enrique. Resztę bym zostawił tak jak jest.
Jak ktoś se chce zobaczyć historię numerów to można tu:
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/rueckennummern/verein/131
2
Gerard Martin - maszyna nie do zniszczenia.