0

Czy tylko ja darłem mordę na telewizor żeby Yamal nie dryblował xd? I podryblował, stracił i gramy w 10.

0

No dobra jednak czerwo

0

Ale Negreira btw

1

Laga na Rashforda

4

Pewnie doliczy z 10 minut.

0

@Derpowsky sędziego tak bolała żółta dla Carrerasa że musiał sobie jakoś odbić

2

Jak to wpadło xd? Jak to wyglądało jakby leciało 5 metrów obok xd

1

De Jong kopnął męczennika telepatycznie XDDD

3

Prześcieradła to już powinny mieć z 10 żółtych minimum dzisiaj.

3

Cubarsi i Kounde parodyści

0

Co my odwalamy w tej obronie

2

Roberciggggggg!!!!

0

A myślałem byle żeby głupio przed przerwą z kontry nie dostać.

0

Raphinha tak trzeba było od razu!!!!

0

Rapha co to było!?

0

W końcu jakaś akcja.

0

Jak to nie jest żółta ku##a!? Zrobił specjalnie ruch nogą w bok żeby go nadepnąć.

2

Murują jak Getafe czy Cadiz.

3

Chyba ostatni mecz Arsenalu, jaki oglądam. Paskudny styl gry.

0

W sumie to obojętne kto wygrał. Obie drużyny jesteśmy w stanie pokonać.

5

Ale Atletico namarnawało dzisiaj sytuacji. Przegrywają na własne życzenie.

1

Męczennik nie symulował po starciu w polu karnym? Jak to?

5

Atletico vs Real, koloryzowane:
https://share.google/images/J19Ex6G9BcfarvmZZ

1

Z nami Sorloth by z tego 2 bramki strzelił.

0

Ale stypa ten mecz.

0

Co ta obrona Atleti robi XD

0

No pięknie uderzył, trzeba przyznać

1

Ale ten Athletic jest słaby XD

0

Niszczymy ich jak Real rok temu

4

Unai Simon aktualnie nie zasługuje nawet na powołanie, a co dopiero bycie numerem 1 Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?