Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko ja darłem mordę na telewizor żeby Yamal nie dryblował xd? I podryblował, stracił i gramy w 10.
0
No dobra jednak czerwo
0
Ale Negreira btw
1
Laga na Rashforda
4
Pewnie doliczy z 10 minut.
0
@Derpowsky sędziego tak bolała żółta dla Carrerasa że musiał sobie jakoś odbić
2
Jak to wpadło xd? Jak to wyglądało jakby leciało 5 metrów obok xd
1
De Jong kopnął męczennika telepatycznie XDDD
3
Prześcieradła to już powinny mieć z 10 żółtych minimum dzisiaj.
3
Cubarsi i Kounde parodyści
0
Co my odwalamy w tej obronie
2
Roberciggggggg!!!!
0
A myślałem byle żeby głupio przed przerwą z kontry nie dostać.
0
Raphinha tak trzeba było od razu!!!!
0
Rapha co to było!?
0
W końcu jakaś akcja.
0
Jak to nie jest żółta ku##a!? Zrobił specjalnie ruch nogą w bok żeby go nadepnąć.
2
Murują jak Getafe czy Cadiz.
3
Chyba ostatni mecz Arsenalu, jaki oglądam. Paskudny styl gry.
0
W sumie to obojętne kto wygrał. Obie drużyny jesteśmy w stanie pokonać.
5
Ale Atletico namarnawało dzisiaj sytuacji. Przegrywają na własne życzenie.
1
Męczennik nie symulował po starciu w polu karnym? Jak to?
5
Atletico vs Real, koloryzowane:
https://share.google/images/J19Ex6G9BcfarvmZZ
1
Z nami Sorloth by z tego 2 bramki strzelił.
0
Ale stypa ten mecz.
0
Co ta obrona Atleti robi XD
0
No pięknie uderzył, trzeba przyznać
1
Ale ten Athletic jest słaby XD
0
Niszczymy ich jak Real rok temu
4
Unai Simon aktualnie nie zasługuje nawet na powołanie, a co dopiero bycie numerem 1 Hiszpanii.