1

oh gówno, tutaj my idziemy znowu.

4

To ja zapodam klasyka:


0

Cancelo wracaj do tej Arabii

2

Zawieszenie na 10 meczów. Bandyta pierd...

1

@Piotrek1993 jak on im z 3 bramki luźno uratował

1

Bez Raphinhi ani jednego lidera na boisku.

0

Im tam wszystkim mózgi wyparowały!

0

Ale mnie zdenerwował ten mecz. A taka fajna niedziela była.

0

Xavinieta czy to ty?

0

Kurwa no nie wytrzymam

0

Co sędziowie teraz znajdą?

0

@konajoncek inni nie są lepsi niestety XD

0

Weźmy te wolne podajmy. Te ich "strzały" to oddawanie piłki rywalom.

0

Olmo w głowie gdzieś indziej jest. Out natychmiast

3

17 strzałów... myśmy tu 3 golami prowadzić powinni.

0

Cały pech do końca sezonu zużyty w połowę.

0

Jak spierdzielić szybką kontrę - tutorial by FC Barcelona

2

Z jednego z najlepszych PO świata do poziomu Wawrzyniaka w sezon.

0

Niewykorzystane szanse się mszczą

0

3 anulowane gole? Co my, United?

0

Niby szans masa, a Ferran chyba piłki jeszcze nie miał xd. Znowu wejdzie Robercig, strzeli. Potem Robercig w następnym meczu w 1 składzie, Ferran wejdzie i strzeli. I tak na zmianę xd

0

Nie no Olmo trollujesz

1

Niestety kopie go w noge

0

FERMINAATORRRRR

1

Bardzo dobry początek Yamala

0

Pedri nie strzelaj prosto w bramkarza

0

Ten jak liże bo się boi że go wywalą XDDD

0

@Pablozeusz no właśnie tak zrobiłem i dlatego pytam

0

Oglądam Manchestery. Jak tam prześcieradła?

6

Wydać tyle kasy co United i grać bokami obrony Dalot - Shaw XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?