1

Ale fantastyczne te stałe fragmenty Olmo dzisiaj

0

Araujo na boisko, Garcia na lewą, a Balde do drugiej drużyny.

0

Jak tak dalej pójdzie to dwumecz się skończy przed przerwą. Panowie pobudka!

1

Balde to krył Griezmanna telepatycznie teraz.

0

Koke to już Fermina już z 5 razy faulował.

1

Gdzie był ku##a Balde?

0

Robią nas jak chcą.

0

Faul numer 273782 kartki dalej brak

0

Obrona: kompromituje się
Też obrona w następnym meczu: ja chce jeszcze raz

0

Ten ich lewy obrońca jest cienki, trza go pressować.

1

Garcia jak ja cie kocham

0

Kounde jaki powrót!

0

Kurde Ferran ruszaj po takie piłki

0

Chyba na papierze najmocniejsza XI biorąc pod uwagę kontuzje.

3

Petycja do redakcji, żeby wypowiedzi pijanych nie wrzucać na stronę.

1

Bernal forma mutant

4

Garcia klasycznie jedną setkę musi na mecz wybronić

2

Jak to nie wpadło

0

Kounde w końcu dobra interwencja.

1

Kounde ma przyśpieszenie jak wóz towarowy

8

Może jeszcze frytki do tego?

2

Też Victor Font w newsie 3 lutego. 3 dni temu XD...
"Victor Font: Pozyskanie Haalanda lub Juliana Álvareza jest możliwe."
Czyli Haalandem czy Alvarezem już można oszukiwać XD?

1

Nikt nie zapłaci za gracza co od dwóch sezonów ma kontuzję 45 milionów. Wypociny dziennikarskie.

2

MALDINI co uratował

0

Do 2468399 razy sztuka.

7

Gdyby tylko Ferran wykorzystał jedną ze swoich 5 sytuacji to by nie było nerwówki.

0

Szkoda Yamala. Regularnie okradany z asyst przez kolegów z ataku.

0

Lewy mogłeś zamknąć mecz...

2

Nie chce zapeszyć ale Araujo całkiem nieźle dzisiaj.

0

Rashford raz dobrze podał to Olmo musiał to zepsuć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?