Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych opcji to chyba tylko Schlotterbeck realny, a i tak będzie ciężko.
7
Sam wybrał kasę odchodząc do P$G. Trzeba było zostać i być następcą Leo.
4
Wigry Suwałki podobno szukają bramkarza.
0
No ale czy można jego dyspozycję kompletnie zrzucić na brak konkurencji? Jeszcze jakby w miarę trzymał poziom, ale od tego bardzo dobrego sezonu 2022/23 jest to stały regres w jego przypadku. Jak się nie ogarnie to będzie z niego one season wonder.
3
3 czyste konta z rzędu :O
0
W końcu mamy własnego Kurtułę.
0
Jezu jaka kopanina XD
1
Zdejmij go Hansi, nie ma co ryzykować.
1
Dajcie bandycie 2 kartki od razu.
0
Niech ktoś powie obrońców że nasi to ci w bordowo-granatowych, a nie w żółtych.
0
Balde, odejdź i nigdy nie wracaj.
0
Jakim cudem to nie jest faul. Parejo wskoczył Raphie na plecy.
0
@misterio o wiele za dużo tych strat. Ratuje nas na razie to, że Villarreal woli strzelać w trybuny.
1
Mecz imienia Realu Madryt. Gramy słabo, rywale nas dominują, tworzą sobie sytuację, ale my dostajemy karnego i prowadzimy.
0
Co my odwalamy w rozegraniu dzisiaj!? Ile to już strat?
0
Spalony ratuje Kounde.
1
Raphinha, jak ja Cię chłopie kocham.
0
No mam złe przeczucia na ten mecz. Oby Garcia w bramce dowiózł.
0
Co ten gruby bredzi? Tebas i uczciwy to przeciwieństwa.
0
Daję mu 2-3 miesiące zanim go zwolnią.
1
RM TV, mój ulubiony kabaret.
6
W weekend poproszę duet Christensen - Maldini.
0
@Marcelinho132 dzięki, Christensen.
0
Chłopaki, strzelta coś. Nie chce mi się dogrywki siedzieć xd.
0
Coś czuję dzisiaj dogrywkę.
0
Jakie te nasze wolne są bezużyteczne.
1
Ich bramkarz jest obsrany kompletnie. Trzeba go pressować.
3
Bramkarz rywali kopiuje ter Statułę xd
6
A czekaj, bo on też był częścią drużyny co dostawała na łeb w każdym klasyku za Guardioli. Dalej boli tak jak pereza chyba.
1
Przewrotki z tak daleka chyba nigdy nie widziałem.